
MGS_Saladin [ ]
Ograniczenie liczby FPSów.
Są jakieś programy ograniczające liczbę FPSów? Chce ograniczyć prędkość starych gier pod XP na nowym sprzęcie które działają 'za dobrze'.
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Wlacz v-sync w ustawieniach karty graficznej i ustaw odswiezanie na 60 Hz
MGS_Saladin [ ]
wlasnie sie zastanawiam czy tego nie próbowalem . na pewno to dziala ? nie moge sprawdzic tego teraz bo nie jestem u siebie.
DEXiu [ Generaďż˝ ]
Hmm. Może DOS-box albo inne podobne ustrojstwo (czytaj: emulator starych kompów) pomoże?
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Luke, a potem wypali mu oczy ;)
COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]
Spróbój użyć jeden z tych programów:
CPU Killer ( )
CPU Grabber (
MoSlo ( )
Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]
MGS_Saladin -> Synchronizacja powoduje, że ilość klatek jest taka sama jak szybkość odświeżania monitora, więc gry powinny działać wtedy ok.