GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ograniczenie liczby FPSów.

06.08.2006
13:08
smile
[1]

MGS_Saladin [ ]

Ograniczenie liczby FPSów.

Są jakieś programy ograniczające liczbę FPSów? Chce ograniczyć prędkość starych gier pod XP na nowym sprzęcie które działają 'za dobrze'.

06.08.2006
13:09
[2]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Wlacz v-sync w ustawieniach karty graficznej i ustaw odswiezanie na 60 Hz

06.08.2006
13:10
[3]

MGS_Saladin [ ]

wlasnie sie zastanawiam czy tego nie próbowalem . na pewno to dziala ? nie moge sprawdzic tego teraz bo nie jestem u siebie.

06.08.2006
13:18
[4]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Hmm. Może DOS-box albo inne podobne ustrojstwo (czytaj: emulator starych kompów) pomoże?

06.08.2006
13:22
[5]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Luke, a potem wypali mu oczy ;)

06.08.2006
14:53
[6]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Spróbój użyć jeden z tych programów:
CPU Killer ( )
CPU Grabber (
MoSlo ( )

06.08.2006
14:55
[7]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

MGS_Saladin -> Synchronizacja powoduje, że ilość klatek jest taka sama jak szybkość odświeżania monitora, więc gry powinny działać wtedy ok.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.