GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra do 80 zł...

06.08.2006
12:42
[1]

toaster [ Got Poofs? ]

Gra do 80 zł...

Chcem kupić grę na kompa do 80 zł, jak po kategorii widać musi to być RPG-cRPG. Narazie myślę nad Fable, ale podobno jest to gra na 2 dni...


Typ procesora AMD Athlon XP, 1533 MHz (11.5 x 133) 1800+
Nazwa płyty głównej ECS K7VTA3 v3 (5 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 3 DDR DIMM, Audio)
Karta Graf. Ge-Force 5200 256 mb ram
Pamięć fizyczna 768 MB (PC2700 DDR SDRAM)

06.08.2006
12:43
[2]

Andrew [ Pretorianin ]

Daj trochę wiecej i masz Obliviona. Coś tańszego to Gothic II + Noc Kruka
Nadchodzące: Gothic III

06.08.2006
12:44
smile
[3]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

Fable na X-boxa to było 9 h gry;)
Nie wiem jak na PC, ale pewnie podobnie;)
Może Titan's Quest, tylko nie wiem ile kosztuje;)

06.08.2006
12:45
[4]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

Obliviona nie polecam.

Fable - mimo że gra na dwa dni, polecam jak najbardziej, w końcu co lepiej - Pograć średnio przez miesiąc, czy super extra wypasienie przez dwa dni - Ja wybrałem drugie.

Ew, jak chcesz to kup Sacreda "Plus" za 20 zł. w "extra klasyce" jest.

06.08.2006
12:45
smile
[5]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Planescape Torment

06.08.2006
12:45
smile
[6]

toaster [ Got Poofs? ]

Andrew- Oblivion to chyba nie na takiego kompa ;)


ps. Aha i żeby była dosyć nowa... :0

06.08.2006
12:46
[7]

garfield_junior [ ]

toaster ---> fable to naprawde bardzo dobra gra(ten klimat, te walki...) tyle że krótka. Gry na jakieś 15 godzin przy konkretnym wykonywaniu questów pobocznych.

06.08.2006
12:46
[8]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

Andrew -> Oblivion mu raczej nie ruszy na tym kompie, a jeśli ruszy, to jakość będzie zabójcza, dosłownie.

Fable jest bardzo ciekawą grą, te 8 h rozgrywki to mało, ale za to jaka rozgrywka :).

06.08.2006
12:52
[9]

toaster [ Got Poofs? ]

Znalazłem obliviona mieszczącego się w kryteriach cenowych...

Jak myślicie pójdzie mi, czy nie ?

A guild wars ??

06.08.2006
12:55
[10]

HENIO55 [ Konsul ]

pierwsze slysze o GeForce FX 5200 256 mn <wow>


aha i oblivion pojdzie tylko trza zrobic patcha "OLDBLIVION" ktory zmniejsza wymogi gry :D

06.08.2006
12:59
[11]

toaster [ Got Poofs? ]

HENIOS-> czyżbyś coś sugerował ? :



Płyta główna
Typ procesora AMD Athlon XP, 1533 MHz (11.5 x 133) 1800+
Nazwa płyty głównej ECS K7VTA3 v3 (5 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 3 DDR DIMM, Audio)
Mikroukład płyty głównej VIA VT8367 Apollo KT333
Pamięć fizyczna 768 MB (PC2700 DDR SDRAM)
Typ BIOS'u Award (09/02/02)
Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)
Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM2)
Port komunikacyjny Port drukarki ECP (LPT1)

Ekran
Karta wideo NVIDIA GeForce FX 5200 (256 MB)
Akcelerator 3D nVIDIA GeForce FX 5200
Monitor Philips 105S (105S1) [15" CRT] (CX 030509)

Multimedia
Karta dźwiękowa Creative SB Live! Player 1024 Sound Card

Magazyn
Kontroler IDE Kontroler VIA Bus Master IDE
Kontroler SCSI/RAID Kontroler hosta SCSI/RAID
Kontroler SCSI/RAID VAXSCSI Controller
Napęd dyskietek Stacja dyskietek
Dysk fizyczny MAXTOR 6L040J2 (40 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
Napęd dysków optycznych IY3498X GSE214M SCSI CdRom Device
Napęd dysków optycznych JLMS XJ-HD166S (16x/48x DVD-ROM)
Status dysków SMART OK

Partycje
C: (NTFS) 38162 MB (6983 MB wolne)

Urządzenia wejściowe
Klawiatura Standardowa klawiatura 101/102 klawisze lub Microsoft Natural Keyboard PS/2
Mysz Mysz zgodna z HID

Sieć
Karta sieciowa Karta Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC (192.168.1.88)

Urządzenia zewnętrzne
Drukarka hp psc 1200 series
Kontroler USB1 VIA VT83C572 PCI-USB Controller
Kontroler USB1 VIA VT83C572 PCI-USB Controller
Urządzenie USB Urządzenie USB interfejsu HID

06.08.2006
12:59
[12]

Anima [ Pretorianin ]

Nie kupuj Obliviona, ponieważ to jest niesmaczny dowcip, nie gra... Skończyłem ją w jakieś 15 godzin i jedyne co mogę powiedzieć to, że grafika była genialna. Fabuła do du...żej poprawki.
Nędza.
Kup coś innego.

06.08.2006
13:02
[13]

toaster [ Got Poofs? ]

Anima-> np. ? Guild Wars bez dodatków.

06.08.2006
13:06
[14]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

Anima -> Główna fabuła jest owszem nędzna, ale questy dla Mrocznego bractwa i innych gildii nie :), siłą gry są poboczne questy :).

06.08.2006
13:22
smile
[15]

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]

lol gf 5200 z pamięciom256??? to w średniowieczu ta karta kosztowała chyba ze 2500zł:P

Oblivion może i pójdzie ale chyba po każdej godzinie grania bedzież żygał od widoków, może coś sprawdzonego i starego ale świetnego??? polecam Diablo II + LoD , Gothic I, II +noc krua:)

06.08.2006
13:26
[16]

toaster [ Got Poofs? ]

Ok kupiłem Fable za 44 zł ;)

W diablo gram już 5 lat w Gothica 3 lata. A więc już mi się troche znudziło...

06.08.2006
13:38
[17]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

Oblivion4,albo zbjeraj na Gothica3

06.08.2006
13:48
[18]

mefek [ Pretorianin ]

zasłabego kompa masz na Obliviona i gothica 3

06.08.2006
13:51
[19]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Star Wars: Knight's of the Old Republic

06.08.2006
14:09
smile
[20]

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]

za 80zł to masz:
Barldur' Gate II - 20zł
Icewind Dale II- 20żł
Star Wars: Knights of the Old Republic- do 40zł w Media Markt

czas gry- MNÓSTWO DNI :P

ewentualnie stary ale jary i genialny Fallout 2 :D

08.08.2006
09:55
smile
[21]

jupiterek [ Pretorianin ]

Sacred+ z dodatkiem Podziemia. No, ale jak grasz juz 5 lat w Diabełka, to sacred podobny (troszke) więc mógłbyś powiedzieć, że znudzi ci się (a ponadto, to już kupiłeś coś). Jakby było mało emocji, to popatrz na Sacred - singiel to taki normalny, ale multi weselsze od Diablo mi się wydaje.

08.08.2006
10:28
[22]

igier01 [ Konsul ]

prince of persia duasza wojownika

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.