toaster [ Got Poofs? ]
Gra do 80 zł...
Chcem kupić grę na kompa do 80 zł, jak po kategorii widać musi to być RPG-cRPG. Narazie myślę nad Fable, ale podobno jest to gra na 2 dni...
Typ procesora AMD Athlon XP, 1533 MHz (11.5 x 133) 1800+
Nazwa płyty głównej ECS K7VTA3 v3 (5 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 3 DDR DIMM, Audio)
Karta Graf. Ge-Force 5200 256 mb ram
Pamięć fizyczna 768 MB (PC2700 DDR SDRAM)
Andrew [ Pretorianin ]
Daj trochę wiecej i masz Obliviona. Coś tańszego to Gothic II + Noc Kruka
Nadchodzące: Gothic III

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
Fable na X-boxa to było 9 h gry;)
Nie wiem jak na PC, ale pewnie podobnie;)
Może Titan's Quest, tylko nie wiem ile kosztuje;)
QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]
Obliviona nie polecam.
Fable - mimo że gra na dwa dni, polecam jak najbardziej, w końcu co lepiej - Pograć średnio przez miesiąc, czy super extra wypasienie przez dwa dni - Ja wybrałem drugie.
Ew, jak chcesz to kup Sacreda "Plus" za 20 zł. w "extra klasyce" jest.

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Planescape Torment

toaster [ Got Poofs? ]
Andrew- Oblivion to chyba nie na takiego kompa ;)
ps. Aha i żeby była dosyć nowa... :0
garfield_junior [ ]
toaster ---> fable to naprawde bardzo dobra gra(ten klimat, te walki...) tyle że krótka. Gry na jakieś 15 godzin przy konkretnym wykonywaniu questów pobocznych.
Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]
Andrew -> Oblivion mu raczej nie ruszy na tym kompie, a jeśli ruszy, to jakość będzie zabójcza, dosłownie.
Fable jest bardzo ciekawą grą, te 8 h rozgrywki to mało, ale za to jaka rozgrywka :).
toaster [ Got Poofs? ]
Znalazłem obliviona mieszczącego się w kryteriach cenowych...
Jak myślicie pójdzie mi, czy nie ?
A guild wars ??
HENIO55 [ Konsul ]
pierwsze slysze o GeForce FX 5200 256 mn <wow>
aha i oblivion pojdzie tylko trza zrobic patcha "OLDBLIVION" ktory zmniejsza wymogi gry :D
toaster [ Got Poofs? ]
HENIOS-> czyżbyś coś sugerował ? :
Płyta główna
Typ procesora AMD Athlon XP, 1533 MHz (11.5 x 133) 1800+
Nazwa płyty głównej ECS K7VTA3 v3 (5 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 3 DDR DIMM, Audio)
Mikroukład płyty głównej VIA VT8367 Apollo KT333
Pamięć fizyczna 768 MB (PC2700 DDR SDRAM)
Typ BIOS'u Award (09/02/02)
Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)
Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM2)
Port komunikacyjny Port drukarki ECP (LPT1)
Ekran
Karta wideo NVIDIA GeForce FX 5200 (256 MB)
Akcelerator 3D nVIDIA GeForce FX 5200
Monitor Philips 105S (105S1) [15" CRT] (CX 030509)
Multimedia
Karta dźwiękowa Creative SB Live! Player 1024 Sound Card
Magazyn
Kontroler IDE Kontroler VIA Bus Master IDE
Kontroler SCSI/RAID Kontroler hosta SCSI/RAID
Kontroler SCSI/RAID VAXSCSI Controller
Napęd dyskietek Stacja dyskietek
Dysk fizyczny MAXTOR 6L040J2 (40 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
Napęd dysków optycznych IY3498X GSE214M SCSI CdRom Device
Napęd dysków optycznych JLMS XJ-HD166S (16x/48x DVD-ROM)
Status dysków SMART OK
Partycje
C: (NTFS) 38162 MB (6983 MB wolne)
Urządzenia wejściowe
Klawiatura Standardowa klawiatura 101/102 klawisze lub Microsoft Natural Keyboard PS/2
Mysz Mysz zgodna z HID
Sieć
Karta sieciowa Karta Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC (192.168.1.88)
Urządzenia zewnętrzne
Drukarka hp psc 1200 series
Kontroler USB1 VIA VT83C572 PCI-USB Controller
Kontroler USB1 VIA VT83C572 PCI-USB Controller
Urządzenie USB Urządzenie USB interfejsu HID
Anima [ Pretorianin ]
Nie kupuj Obliviona, ponieważ to jest niesmaczny dowcip, nie gra... Skończyłem ją w jakieś 15 godzin i jedyne co mogę powiedzieć to, że grafika była genialna. Fabuła do du...żej poprawki.
Nędza.
Kup coś innego.
toaster [ Got Poofs? ]
Anima-> np. ? Guild Wars bez dodatków.
Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]
Anima -> Główna fabuła jest owszem nędzna, ale questy dla Mrocznego bractwa i innych gildii nie :), siłą gry są poboczne questy :).

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]
lol gf 5200 z pamięciom256??? to w średniowieczu ta karta kosztowała chyba ze 2500zł:P
Oblivion może i pójdzie ale chyba po każdej godzinie grania bedzież żygał od widoków, może coś sprawdzonego i starego ale świetnego??? polecam Diablo II + LoD , Gothic I, II +noc krua:)
toaster [ Got Poofs? ]
Ok kupiłem Fable za 44 zł ;)
W diablo gram już 5 lat w Gothica 3 lata. A więc już mi się troche znudziło...
F.C BARCELONA [ Konsul ]
Oblivion4,albo zbjeraj na Gothica3
mefek [ Pretorianin ]
zasłabego kompa masz na Obliviona i gothica 3
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Star Wars: Knight's of the Old Republic

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]
za 80zł to masz:
Barldur' Gate II - 20zł
Icewind Dale II- 20żł
Star Wars: Knights of the Old Republic- do 40zł w Media Markt
czas gry- MNÓSTWO DNI :P
ewentualnie stary ale jary i genialny Fallout 2 :D

jupiterek [ Pretorianin ]
Sacred+ z dodatkiem Podziemia. No, ale jak grasz juz 5 lat w Diabełka, to sacred podobny (troszke) więc mógłbyś powiedzieć, że znudzi ci się (a ponadto, to już kupiłeś coś). Jakby było mało emocji, to popatrz na Sacred - singiel to taki normalny, ale multi weselsze od Diablo mi się wydaje.
igier01 [ Konsul ]
prince of persia duasza wojownika