GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nokia 5510

06.08.2006
11:26
[1]

cisowianka [ Pretorianin ]

nokia 5510

czy w nokii 5510 można ustawić mp3 jako dzwonek z góry dzięki

06.08.2006
11:27
[2]

polak111 [ T42 ]

nie mozna

06.08.2006
11:27
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Nie. Tylko dzwonki monofoniczne.

06.08.2006
11:28
[4]

cisowianka [ Pretorianin ]

a da się zżucać z kompa mp3 an ten telefon

06.08.2006
11:28
[5]

«Malakai» [ Pretorianin ]

Nie mozna

06.08.2006
11:29
[6]

cisowianka [ Pretorianin ]

no to po co te 64 MB w tym telefonie

06.08.2006
11:30
[7]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Da. W zestawie powinien być kabel do tego (taki sam jak do aparatów na przykład). W 98 trzeba było zainstalować dodatkowe sterowniki a nie wiem, jak sprawa wygląda w XP

06.08.2006
11:31
[8]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Tak, mozna. W koncu po to ma odtwarzacz mp3 ta komorka. Pod XP jednak nie dziala soft Nokii dolaczony do komorki. Musisz sciagnac Another Audio Managera.

06.08.2006
11:34
smile
[9]

cisowianka [ Pretorianin ]

dzięki a ile kosztuje zdjęcie simlocka

06.08.2006
11:37
[10]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Nic:

06.08.2006
11:37
[11]

Drozdi [ Żunior ]




powinno zadziałać :) za darmo ;]

edit: Narmo ;pp

06.08.2006
11:57
[12]

cisowianka [ Pretorianin ]

nie mogę zdjąć tego cholernego simlocka możecie mi pomóc i powoedzieć jak to zrobić bo robię to z tego linka z programosa i nie wychodzi

06.08.2006
11:58
smile
[13]

Gaara [ Senator ]

ustawić jako dzwonek się nie da i słuchać głośno też, można tylko na słuchawkach:) to pierwsza komórka z obsługą plików mp3:)

06.08.2006
12:00
[14]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

1. Moze już jest zdjęty
2. Może ktoś wcześniej probówał i zablokował tą możliwość (5 źle wpisanych kodów blokuje możliwość zdjęcia simlocka kodem)
3. Może wpisujesz zły kod (jest ich siedem, najlepiej używać pierwszego (kończy się jedynką))

Gaara --> Błąd:

06.08.2006
12:04
[15]

cisowianka [ Pretorianin ]

Narmo---------> i nie wiem w którym momencie wpisać ten kod

06.08.2006
12:06
[16]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

cisowianka --> Ja nie wiem, jakie tam są kody bo nie wyświetlają mi się rezultaty :)
Używaj pierwszego. Jeżeli da się zdjąc to tym właśnie.

06.08.2006
12:08
[17]

cisowianka [ Pretorianin ]

Narmo------> jest tylko jeden no wpisuję go ale nie mogę potwierdzić jest tylko"wyczyść" i nie wiem co mam zrobić jak poczekam trochę to pisze "karta sim nie przyjęta czy mam to robić NA karcie operatora w której została ta koma kupiona

06.08.2006
12:11
[18]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

cisowianka --> Po wpisaniu kodu nie trzeba nic potwierdzać. Zaraz po wpisaniu ostatniej części kodu powinno pojawić się "ograniczenia zdjęte" czy coś takiego. Nie wiem, czy musi być karta danego operatora, ale ja właśnie tak wpisywałem te kody (jeżeli telefon był w Plusie to z kartą Plusa itd.)

06.08.2006
12:13
[19]

cisowianka [ Pretorianin ]

a ja mam telefon w erze i kartę z plusa a mogę to zrobić kiedy mam tę samą kartę i z ery i telefon z ery no i gdzie mam to wpisać w opcjach tego telefonu(nokia 3210)

06.08.2006
12:54
smile
[20]

Gaara [ Senator ]

Narmo - no dobra sorki:) ale tamto to chyba komórka nie była:] wygląda zupełnie jak iPod:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.