GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

KnightOnline

06.08.2006
11:04
[1]

łosioł [ Legionista ]

KnightOnline

mam problem z grą KnightOnline zainstalowałem ją i nie wiem co dalej gdzie mogę się zarejestrować i zrobić postać bardzo proszę o pomoc

06.08.2006
15:24
[2]

Watzap [ Pretorianin ]

Mam nadzieje ze nowy patch tez zainstalowalem :) a co do rejstracji to moze byc problem bo w tej chwili strona nie dziala i bedzie klopot z rejstracja :( Jak bym mial jakies konto wolne to chetnie bym ci dal ale nieda rady , bedziesz musial czekac az strone naprawia :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.