łosioł [ Legionista ]
KnightOnline
mam problem z grą KnightOnline zainstalowałem ją i nie wiem co dalej gdzie mogę się zarejestrować i zrobić postać bardzo proszę o pomoc
Watzap [ Pretorianin ]
Mam nadzieje ze nowy patch tez zainstalowalem :) a co do rejstracji to moze byc problem bo w tej chwili strona nie dziala i bedzie klopot z rejstracja :( Jak bym mial jakies konto wolne to chetnie bym ci dal ale nieda rady , bedziesz musial czekac az strone naprawia :)