
MGS_Saladin [ ]
Nokia 6021 - jak sie kapnąć czy ktoś juz próbował zdjąć simlocka?
Mam Nokie 6021 i próbuje zdjąć simlocka ale gdy wpisalem pierwszy kod odrazu wykoczyl mi komunikat ze nie mozna cofnac ograniczen. Wiem ze jak sie przedobrzy ze zdejmowaniem to juz sie zablokuje na amen czy ten komunikat oznacza ze ktos juz próbował zdejmować i już się zablokował?
MGS_Saladin [ ]
^UP^

Gaara [ Senator ]
Niewiem:]

QrKo [ Legend ]
Gaara - to twoje statsowanie robi sie żałosne...
MGS_Saladin [ ]
^UP^ ludzie zalezy mi na bardzo szybkiej odpowiedzi.
MGS_Saladin [ ]
dobra juz wiem post zamkniety
FixUS_1 [ Call me Fix ]
Może napisz rozwiązanie, komuś się może kiedyś przydać.