GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia 6021 - jak sie kapnąć czy ktoś juz próbował zdjąć simlocka?

06.08.2006
11:04
smile
[1]

MGS_Saladin [ ]

Nokia 6021 - jak sie kapnąć czy ktoś juz próbował zdjąć simlocka?

Mam Nokie 6021 i próbuje zdjąć simlocka ale gdy wpisalem pierwszy kod odrazu wykoczyl mi komunikat ze nie mozna cofnac ograniczen. Wiem ze jak sie przedobrzy ze zdejmowaniem to juz sie zablokuje na amen czy ten komunikat oznacza ze ktos juz próbował zdejmować i już się zablokował?

06.08.2006
11:58
[2]

MGS_Saladin [ ]

^UP^

06.08.2006
12:00
smile
[3]

Gaara [ Senator ]

Niewiem:]

06.08.2006
12:09
smile
[4]

QrKo [ Legend ]

Gaara - to twoje statsowanie robi sie żałosne...

06.08.2006
12:23
[5]

MGS_Saladin [ ]

^UP^ ludzie zalezy mi na bardzo szybkiej odpowiedzi.

06.08.2006
12:27
[6]

MGS_Saladin [ ]

dobra juz wiem post zamkniety

06.08.2006
12:39
[7]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

Może napisz rozwiązanie, komuś się może kiedyś przydać.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.