GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Far Cry i zasrany key-card

06.08.2006
10:37
[1]

Spocony_Pan [ Pretorianin ]

Far Cry i zasrany key-card

Siema Otóż mam gre far Cry i poradnik do niego,no i tak sobie gram az tu nagle w misji piątej ( RESEaRh)gdy wchodze do jaskini jest strażnik , zabijam go i nie ma key karda która jest mi niezbędna do wejscia do bodajże laboratorium

06.08.2006
10:41
[2]

wsadd [ Pretorianin ]

Spróbuj ściągnąc patch'a i zacząć od sejwa przed zdobyciem karty.

06.08.2006
13:25
[3]

Spocony_Pan [ Pretorianin ]

mam v. 32

06.08.2006
13:25
[4]

Spocony_Pan [ Pretorianin ]

najnowszom (ą)

06.08.2006
13:28
[5]

HENIO55 [ Konsul ]

ja gralem na podstawowej i wszystko bylo ok ... preszedlem gre a nastepnie zaczalem pobierac nieoficjalne mapy stworzone przez fanow ... fajne sa tez mody ... lepiej sie gra :D

06.08.2006
13:28
[6]

Misiaty [ Konserwatywny liberał ]

Key Card jest w domku na górze, jak stoisz twarzą do wejścia do jaskini idź w lewo ścieżką. Po chwili jest chatka. Wczoraj się z tym męczyłem ;) Swoją drogą raz chciałem skorzystać z tego dołączonego poradnika (w późniejszej misji) i niestety wyszło na to, że nie jest on zbyt przydatny :)

06.08.2006
15:24
[7]

Spocony_Pan [ Pretorianin ]

DZIENKI

06.08.2006
21:12
[8]

andrzej701 [ Pretorianin ]

Spocony-Pan
jak chcesz - podaj email,podeślę ci poradnik do gry,może sie przydać,lepiej grać z poradnikiem niż z kodami

07.08.2006
01:05
[9]

Misiaty [ Konserwatywny liberał ]

andrzej - proponuję zacząć czytać ze zrozumieniem :)

Siema Otóż mam gre far Cry i poradnik do niego

08.08.2006
09:35
[10]

szczur4653 [ Junior ]

A JA PRZESZEDŁEM CALEGO fC I BYL ZAJEBISTY

08.08.2006
11:52
[11]

andrzej701 [ Pretorianin ]

sorry Spocony_ - jakoś nie zauważyłem

08.08.2006
11:57
smile
[12]

...NathaN... [ The Godfather ]

Heh, też miałem problem z tą kartą i tez musiałem posłużyć się poradnikiem :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.