Spocony_Pan [ Pretorianin ]
Far Cry i zasrany key-card
Siema Otóż mam gre far Cry i poradnik do niego,no i tak sobie gram az tu nagle w misji piątej ( RESEaRh)gdy wchodze do jaskini jest strażnik , zabijam go i nie ma key karda która jest mi niezbędna do wejscia do bodajże laboratorium
wsadd [ Pretorianin ]
Spróbuj ściągnąc patch'a i zacząć od sejwa przed zdobyciem karty.
Spocony_Pan [ Pretorianin ]
mam v. 32
Spocony_Pan [ Pretorianin ]
najnowszom (ą)
HENIO55 [ Konsul ]
ja gralem na podstawowej i wszystko bylo ok ... preszedlem gre a nastepnie zaczalem pobierac nieoficjalne mapy stworzone przez fanow ... fajne sa tez mody ... lepiej sie gra :D
Misiaty [ Konserwatywny liberał ]
Key Card jest w domku na górze, jak stoisz twarzą do wejścia do jaskini idź w lewo ścieżką. Po chwili jest chatka. Wczoraj się z tym męczyłem ;) Swoją drogą raz chciałem skorzystać z tego dołączonego poradnika (w późniejszej misji) i niestety wyszło na to, że nie jest on zbyt przydatny :)
Spocony_Pan [ Pretorianin ]
DZIENKI
andrzej701 [ Pretorianin ]
Spocony-Pan
jak chcesz - podaj email,podeślę ci poradnik do gry,może sie przydać,lepiej grać z poradnikiem niż z kodami
Misiaty [ Konserwatywny liberał ]
andrzej - proponuję zacząć czytać ze zrozumieniem :)
Siema Otóż mam gre far Cry i poradnik do niego
szczur4653 [ Junior ]
A JA PRZESZEDŁEM CALEGO fC I BYL ZAJEBISTY
andrzej701 [ Pretorianin ]
sorry Spocony_ - jakoś nie zauważyłem

...NathaN... [ The Godfather ]
Heh, też miałem problem z tą kartą i tez musiałem posłużyć się poradnikiem :]