GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z wysylaniem sms

06.08.2006
09:52
[1]

meetball [ Konsul ]

Problem z wysylaniem sms

Mam startre Heyah wszystko bylo ok do wczoraj kointo full data ok ale jak chce wyslac sms to pisze ze nie mozna jak zmienilem starter to dzialalo wiec to nie jest wina koma o co chodzi.??

06.08.2006
09:54
smile
[2]

hctkko [ The Prodigy ]

ustawiłeś numer "centrum sms" czy jak to się nazywa?

06.08.2006
09:55
[3]

meetball [ Konsul ]

Nie zaraz zobacze

06.08.2006
09:57
[4]

meetball [ Konsul ]

Nie to nie to wszystko jet ustawione

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.