meetball [ Konsul ]
Problem z wysylaniem sms
Mam startre Heyah wszystko bylo ok do wczoraj kointo full data ok ale jak chce wyslac sms to pisze ze nie mozna jak zmienilem starter to dzialalo wiec to nie jest wina koma o co chodzi.??

hctkko [ The Prodigy ]
ustawiłeś numer "centrum sms" czy jak to się nazywa?
meetball [ Konsul ]
Nie zaraz zobacze
meetball [ Konsul ]
Nie to nie to wszystko jet ustawione