GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mod do Ragnaroka-DB Online

06.08.2006
09:51
smile
[1]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Mod do Ragnaroka-DB Online

Mam mala pytanie:Jak otworzyc tego moda?SCiagnegelo sie w miare szybko[360mb] ale teraz nie wiem jak to uruchomic.Wogole nie chce sie update'owac:( Kto mi pomoze?

06.08.2006
09:59
[2]

Kolczes [ I Love Quiet ]

UP


PRosze pomozcie

06.08.2006
10:24
smile
[3]

Kolczes [ I Love Quiet ]

To jest stronka prosze pomozcie

06.08.2006
10:30
[4]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Nie no prosze Was bardzo chcialem w to pograc:/

06.08.2006
10:44
[5]

Danley [ Pontifex Maximus ]

Cierpliwości, może akurat wszyscy, którzy mogliby pomóc powyjeżdżali na zjazdy rodzinne :P

06.08.2006
10:46
[6]

Gaara [ Senator ]

Niewiem jak Wy... ale ja wyjechałem na zjazd rodzinny:]

06.08.2006
11:03
smile
[7]

Kolczes [ I Love Quiet ]

a wiec tak DB Online jest modem Ragnaroka a jak wiadomo Ragnarok zeby sie updatowac musi miec tez Sakraya.Moj problem polega na tym ze jak wlaczam Sakraya zzeby sie updatowal to tylko plik txt. mi sie sciaga--innego pliku nie chce sciagnac.No i to tyle^&^

06.08.2006
13:31
[8]

zmudix [ palnik ]

Z Sakrayem jest tak, ze trzeba probowac az do skutku.

06.08.2006
14:01
[9]

Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]



Baka

A pozatym z tego co widziałęm to mod db przerabia ragnaroka na tibie. Moim zdaniem to jak zamiana siekierki na kijek.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.