
Kolczes [ I Love Quiet ]
Mod do Ragnaroka-DB Online
Mam mala pytanie:Jak otworzyc tego moda?SCiagnegelo sie w miare szybko[360mb] ale teraz nie wiem jak to uruchomic.Wogole nie chce sie update'owac:( Kto mi pomoze?
Kolczes [ I Love Quiet ]
UP
PRosze pomozcie

Kolczes [ I Love Quiet ]
To jest stronka prosze pomozcie
Kolczes [ I Love Quiet ]
Nie no prosze Was bardzo chcialem w to pograc:/
Danley [ Pontifex Maximus ]
Cierpliwości, może akurat wszyscy, którzy mogliby pomóc powyjeżdżali na zjazdy rodzinne :P
Gaara [ Senator ]
Niewiem jak Wy... ale ja wyjechałem na zjazd rodzinny:]

Kolczes [ I Love Quiet ]
a wiec tak DB Online jest modem Ragnaroka a jak wiadomo Ragnarok zeby sie updatowac musi miec tez Sakraya.Moj problem polega na tym ze jak wlaczam Sakraya zzeby sie updatowal to tylko plik txt. mi sie sciaga--innego pliku nie chce sciagnac.No i to tyle^&^
zmudix [ palnik ]
Z Sakrayem jest tak, ze trzeba probowac az do skutku.
Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]
Baka
A pozatym z tego co widziałęm to mod db przerabia ragnaroka na tibie. Moim zdaniem to jak zamiana siekierki na kijek.