GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Denerwująca reklama turnieju CS

06.08.2006
09:28
[1]

Azazell22 [ DEMON ]

Denerwująca reklama turnieju CS

Nie denerwuje was ta reklama któa wyswietla sie na stronie GOL`a ? .. jezu az glowa boli już od sluchania tych wystrzałów :( .. panowie z GOL zróbcie coś z tym :)) może troszke uciszyć te wystrzały ?

06.08.2006
09:40
smile
[2]

stanson [ Szeryf ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5325209&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.