Azazell22 [ DEMON ]
Denerwująca reklama turnieju CS
Nie denerwuje was ta reklama któa wyswietla sie na stronie GOL`a ? .. jezu az glowa boli już od sluchania tych wystrzałów :( .. panowie z GOL zróbcie coś z tym :)) może troszke uciszyć te wystrzały ?

stanson [ Szeryf ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5325209&N=1