GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaką kome.... POMOZCIE

06.08.2006
09:09
[1]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

Jaką kome.... POMOZCIE

Witam mam pytanko.. w poniedziałek jakde kupic kome, bo stary SE sie zdestroy.... a mam mały fundusz aby 100 ciastek .. Jaką wybrać w tych cenach do 100 zł HELP ME

edit:
wiem ze w tych cenach niema duzego wyboru ale wlasnie cala kase przeznacyzlem na Honde..

06.08.2006
09:16
smile
[2]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Co ci sie robi?

06.08.2006
09:18
smile
[3]

pawcio005 [ Pretorianin ]

Że co Ty chcesz kupić nie pisz mi tu jakimś językiem chinczyków powiedz pełne wyrazy a jak to są pełne wyrazy to wytłumacz:)

06.08.2006
09:19
smile
[4]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Hm? Kolego, jeszcze raz napisz, bo zaraz tu będziesz miał wątek rozpusty i szyderstwa.



Edit: Oddam telefon za 100 dobrych ciastek!

06.08.2006
09:21
[5]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

Mam 100 zł chce kupić komórke jaką wybrąć :) lepiej :)

06.08.2006
09:25
[6]

pawcio005 [ Pretorianin ]

tak myślałem ze chodzi o komórke :)

Nie wiem nie powiem Ci sam nie mam kom. i mi sie nie spieszy żeby mieć, więc moja rola w tym wątku się konńczy

Pozdro

06.08.2006
09:31
[7]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

:( poradźcie cosa pls ... :(:(

06.08.2006
09:32
[8]

mirencjum [ operator kursora ]

Ale to nowa ma być w jakiejś sieci czy używana ?

06.08.2006
09:37
[9]

«Malakai» [ Pretorianin ]

Sprzedaj stara za 100 i jak bedziesz mial 200zl to kup sobie Nokie 3200, mam ja juz pol roku i nie narzekam na nic, no moze ze ma troche malo pamieci, ale oprocz tego telefon git ;)

06.08.2006
09:55
[10]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

malakai ta sprzedam telefon ktory mi spadł z 3 pietra z balkonu :O:O na trawe.....
Lezalem i niechcaco mi sie spieprzyl.... ale zieki bogu to bylo stae jak swiat..... wiedz nie sprzedam najwyzej za 10 zł na allegro jego szkielko od ekranu....

CHyba nowy telefon... do 100
ale wydaje mi sie ze za 100 kupie sobie kurde telefon z czekolada w srodku.. no nic...

06.08.2006
10:00
[11]

PiTuCh... [ Pretorianin ]

kup sobie siemensa s35i --> na allegro juz za 80 zł kupisz z nowa bateria, pudelkiem, instrukcja i niezniszczonej obudowie.

A jak nie siemens to N3310

06.08.2006
10:07
[12]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

N3330

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.