GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Taniec ;)

06.08.2006
00:36
smile
[1]

jjiinn [ Pretorianin ]

Taniec ;)

Witam!
Chcemy z kumpelą ;) Sobie potanczyc ;) I mam do was prośbę - znacie jakies utwory przy których można tańczyć, tańce towarzyskie?????:) Pilnie potrzebuje!!!
Pozdro.

06.08.2006
00:38
[2]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]

Lou Bega - Mambo Number Five

06.08.2006
00:41
smile
[3]

wacek666 [ ]

wszystkie kawałki CRAZY FROG

06.08.2006
00:41
[4]

jjiinn [ Pretorianin ]

wacek666 --> haha ;)

06.08.2006
00:42
smile
[5]

Coolfon [ Zaleś ]

"Heaven is a Place on Earth," "Maniac," "Sweet Dreams," "The Reflex", "Venus." xD

06.08.2006
00:47
[6]

jjiinn [ Pretorianin ]

oka zaraz ściągne...

06.08.2006
00:48
[7]

Joshua1990 [ Konsul ]

She loves you i Twist and shout Beatelsów :D

06.08.2006
00:56
smile
[8]

jjiinn [ Pretorianin ]

hehe coś czuje że będzie dużo śmiechu jutro :DDDDDDDDDD

ps. Podajcie więcej takich tytułów jak Joshua, bo techno odpada....

06.08.2006
01:32
[9]

blazerx [ lateral thinking ]

crazy frog??

buahahahaha

06.08.2006
01:33
smile
[10]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Poszukaj zestawów "Superior Dancing vol. xxxx"
Będziesz miał dokładny opis do jakiego tańca dany kawałek jest przeznaczony itp.

06.08.2006
01:34
smile
[11]

Kompo [ alkopoligamista ]

"Mała Chinka"

06.08.2006
02:01
[12]

blazerx [ lateral thinking ]

Kompo--->


https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5319590&N=1

06.08.2006
02:19
[13]

Anduril [ Konsul ]

ściagnij sobie ta

20._Goya_Matsuda___Moving_On.mp3

z filmu zapach kobiety :) cos na walca :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.