
jjiinn [ Pretorianin ]
Taniec ;)
Witam!
Chcemy z kumpelą ;) Sobie potanczyc ;) I mam do was prośbę - znacie jakies utwory przy których można tańczyć, tańce towarzyskie?????:) Pilnie potrzebuje!!!
Pozdro.
pablo_rajski_bicz [ Konsul ]
Lou Bega - Mambo Number Five

wacek666 [ ]
wszystkie kawałki CRAZY FROG
jjiinn [ Pretorianin ]
wacek666 --> haha ;)

Coolfon [ Zaleś ]
"Heaven is a Place on Earth," "Maniac," "Sweet Dreams," "The Reflex", "Venus." xD
jjiinn [ Pretorianin ]
oka zaraz ściągne...
Joshua1990 [ Konsul ]
She loves you i Twist and shout Beatelsów :D

jjiinn [ Pretorianin ]
hehe coś czuje że będzie dużo śmiechu jutro :DDDDDDDDDD
ps. Podajcie więcej takich tytułów jak Joshua, bo techno odpada....
blazerx [ lateral thinking ]
crazy frog??
buahahahaha

legrooch [ MPO Squad Member ]
Poszukaj zestawów "Superior Dancing vol. xxxx"
Będziesz miał dokładny opis do jakiego tańca dany kawałek jest przeznaczony itp.

Kompo [ alkopoligamista ]
"Mała Chinka"
blazerx [ lateral thinking ]
Kompo--->
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5319590&N=1
Anduril [ Konsul ]
ściagnij sobie ta
20._Goya_Matsuda___Moving_On.mp3
z filmu zapach kobiety :) cos na walca :)