
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Chłopcy z ferajny - teraz (5 sierpnia; 23:35) TVN
Właśnie się zaczęło i zapowiada się fajnie :)
Kyahn [ Rossonero ]
Heh, nie oglądałeś tego filmu? Przecież to klasyka, dla mnie świetny film, właśnie oglądam po raz n-ty :)

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Dobre, chociaż dłuuugie. Gotti i tak lepszy. :P

Sizalus [ Generaďż˝ ]
Świetny film ale wolę oglądnąć go bez reklam na DVD.