GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jedenastka debeściaków

05.08.2006
22:38
smile
[1]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

jedenastka debeściaków

Niech każdy z was napisze swoją jedenastkę ulubionych, najlepszych piłkarzy...

Oto moja:

Toldo

Thuram Cannavaro Maldini

Luis Figo Laudrup Zidane Pires

Duggary Inzaghi Bergkamp

a na ławce chciałbym mieć 12 takich rezerwowych:

Schmeichel
Montero
Lurent Blanc
Iuliano
Rui Costa
Petit
Makelele
Del Piero
Batistuta
Ginola
Rai
Schearer


Co myślicie o moim dream teamie???

05.08.2006
23:01
[2]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

up

05.08.2006
23:02
[3]

Łyczek [ Legend ]

faaaaaaaaaaajne.

05.08.2006
23:03
[4]

misztel [ +0,10gr! ]

Oto moja:

Toldo

Thuram Cannavaro Maldini

Luis Figo Laudrup Zidane Pires

Duggary Inzaghi Bergkamp

a na ławce chciałbym mieć 12 takich rezerwowych:

Schmeichel
Montero
Lurent Blanc
Iuliano
Rui Costa
Petit
Makelele
Del Piero
Batistuta
Ginola
Rai
Schearer

05.08.2006
23:07
[5]

ereyty [ Bragiel ]

bramkarze:Piotr Gasperowicz, Tomasz Więcek, Jacek Wiergowski

Obrońcy: Mateusz Brzezicki, Daniel Kraśniewski, Jarosław Olejniczak, Szymon Petrykowski, Łukasz Michałowski, Maciej Waląg, Tomasz Roguszczak, Mateusz Kowalski,

Pomocnicy: Robert Dembski, Tomasz Gergola, Radosław Granica, Bazyli Jabłonowski, Piotr Karbowski, Mariusz Lipowski, Łukasz Wiergowski, Patryk Wodzicki,

Napastnicy: Piotr Brzostek, Marcin Dembski, Krzysztof Frejnik, Łukasz Harmaciński, Michał Karkut, Tomasz Łubek

05.08.2006
23:13
smile
[6]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Oto moja jedenastka debeściaków

Almunia

Szala Huth Bramble Dudka

Piechniak Świerczewski Djemba-Djemba Guti

Yahaya Bellion

Rzerwy nie potrzeba, tak dobrana drużyna poradzi sobie w 10, czy nawet 9.

05.08.2006
23:16
smile
[7]

gofer [ ]

Wierzchowski

Kłoda, Hosić, Treściński, Adżem

Skrzypek, Berensztajn, Lachowski, Chwalibogowski

Folc, Zubanović


W rezerwie :
Gąsiński
Kościukiewicz, Mazur, Lisiecki, Malinowski
Piątkowski, Szatan, Pach, Bednar
Tyc, Smarzyński


Oto moja jedenastka (+ rezerwowa jedenastka) debeściaków, na którą jestem skłonny wydać ostatnie pieniądze i pojechać za nią na drugi koniec Polski, a jak Bozia da to nawet i Europy.

05.08.2006
23:21
[8]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

FABIAŃSKI

A.COLE TERRY ROBERTO CARLOS



FIGO ROGER GUERERIO


ZIDANE RONALDINHO


DEYNA


HENRY DEL PIERO

05.08.2006
23:33
smile
[9]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Elton B, P.Crouch
P. Ji-Sung, S.Gerrard, E.Smolarek ,S.Szałachowski
R.Carlos, Ch.Metzelder, R.Ferdinand, Cicinho
Fabiański

05.08.2006
23:37
[10]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

No to i ja dam

od bramki:

Canizares

Lahm
Cordoba
Hyypia
Samuel

Pirlo
Xavi

Lampard
Gerrard

Larsson
Duff

05.08.2006
23:42
[11]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

gofer

Ten Folc, co kiedyś grał w Heko?

Moja jedenastka:

Żankarlo Simunić

Kamil Kuzera - Ivan Udarević - Branko Hucika - Jacek Moryc

Maciej Biernacki - Martins Ekwueme - Krzysztof Bąk - Mariusz Zasada

Maciej Tataj - Daniel Gołębiewski

05.08.2006
23:44
smile
[12]

gofer [ ]

Tak, ten co dzisiaj walnął bramkę Miedziance :)

05.08.2006
23:45
[13]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Bardzo mi się podobała jego gra w Heko, gość jest niezły. Ale i tak mojego nowego ulubieńca - "Patataja" - nic nie przebije.

06.08.2006
10:58
[14]

StifflersMum [ Konsul ]

Marek Koniarek

06.08.2006
10:59
smile
[15]

Gaara [ Senator ]

a po co;P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.