
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
jedenastka debeściaków
Niech każdy z was napisze swoją jedenastkę ulubionych, najlepszych piłkarzy...
Oto moja:
Toldo
Thuram Cannavaro Maldini
Luis Figo Laudrup Zidane Pires
Duggary Inzaghi Bergkamp
a na ławce chciałbym mieć 12 takich rezerwowych:
Schmeichel
Montero
Lurent Blanc
Iuliano
Rui Costa
Petit
Makelele
Del Piero
Batistuta
Ginola
Rai
Schearer
Co myślicie o moim dream teamie???
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
up
Łyczek [ Legend ]
faaaaaaaaaaajne.
misztel [ +0,10gr! ]
Oto moja:
Toldo
Thuram Cannavaro Maldini
Luis Figo Laudrup Zidane Pires
Duggary Inzaghi Bergkamp
a na ławce chciałbym mieć 12 takich rezerwowych:
Schmeichel
Montero
Lurent Blanc
Iuliano
Rui Costa
Petit
Makelele
Del Piero
Batistuta
Ginola
Rai
Schearer
ereyty [ Bragiel ]
bramkarze:Piotr Gasperowicz, Tomasz Więcek, Jacek Wiergowski
Obrońcy: Mateusz Brzezicki, Daniel Kraśniewski, Jarosław Olejniczak, Szymon Petrykowski, Łukasz Michałowski, Maciej Waląg, Tomasz Roguszczak, Mateusz Kowalski,
Pomocnicy: Robert Dembski, Tomasz Gergola, Radosław Granica, Bazyli Jabłonowski, Piotr Karbowski, Mariusz Lipowski, Łukasz Wiergowski, Patryk Wodzicki,
Napastnicy: Piotr Brzostek, Marcin Dembski, Krzysztof Frejnik, Łukasz Harmaciński, Michał Karkut, Tomasz Łubek

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Oto moja jedenastka debeściaków
Almunia
Szala Huth Bramble Dudka
Piechniak Świerczewski Djemba-Djemba Guti
Yahaya Bellion
Rzerwy nie potrzeba, tak dobrana drużyna poradzi sobie w 10, czy nawet 9.

gofer [ ]
Wierzchowski
Kłoda, Hosić, Treściński, Adżem
Skrzypek, Berensztajn, Lachowski, Chwalibogowski
Folc, Zubanović
W rezerwie :
Gąsiński
Kościukiewicz, Mazur, Lisiecki, Malinowski
Piątkowski, Szatan, Pach, Bednar
Tyc, Smarzyński
Oto moja jedenastka (+ rezerwowa jedenastka) debeściaków, na którą jestem skłonny wydać ostatnie pieniądze i pojechać za nią na drugi koniec Polski, a jak Bozia da to nawet i Europy.
Kucyś [ BIE(L)ANY ]
FABIAŃSKI
A.COLE TERRY ROBERTO CARLOS
FIGO ROGER GUERERIO
ZIDANE RONALDINHO
DEYNA
HENRY DEL PIERO

Janczes [ You'll never walk alone ]
Elton B, P.Crouch
P. Ji-Sung, S.Gerrard, E.Smolarek ,S.Szałachowski
R.Carlos, Ch.Metzelder, R.Ferdinand, Cicinho
Fabiański
zuromil [ Człowiek Jazda ]
No to i ja dam
od bramki:
Canizares
Lahm
Cordoba
Hyypia
Samuel
Pirlo
Xavi
Lampard
Gerrard
Larsson
Duff
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
gofer
Ten Folc, co kiedyś grał w Heko?
Moja jedenastka:
Żankarlo Simunić
Kamil Kuzera - Ivan Udarević - Branko Hucika - Jacek Moryc
Maciej Biernacki - Martins Ekwueme - Krzysztof Bąk - Mariusz Zasada
Maciej Tataj - Daniel Gołębiewski

gofer [ ]
Tak, ten co dzisiaj walnął bramkę Miedziance :)
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Bardzo mi się podobała jego gra w Heko, gość jest niezły. Ale i tak mojego nowego ulubieńca - "Patataja" - nic nie przebije.
StifflersMum [ Konsul ]
Marek Koniarek

Gaara [ Senator ]
a po co;P