
Arcy Hp [ Legend ]
Ziomki w akcji :)
Całkiem niezłe :P
blazerx [ lateral thinking ]
zawsze chcialem to napisac ;)
BYŁO
Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]
pffffff :/:/
Danley [ Pontifex Maximus ]
sami swoi :D
Fett [ Avatar ]
a to nie jakies ruski?

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Mocne ;-)

elv33 [ Konsul ]
ja pierdziele no i co z tego że BYŁO a może ktoś nie widział a chciał by się pośmiać pisanie"było" to jest lekkie nabijanie sobie postów (takie jest moje zdanie) a FILMIK BARDZO ŚMIESZNY

alpha4175 [ Jeep Driver ]
Ziomki hehehe
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Oo filmik z mojej 18-stki ? ale jak, kto, co ? nie pozwoliłem nikomu go wrzucać do netu :]

Artur20 [ Generaďż˝ ]
Zawsze byłem ciekawy jak gdzies to slyszalem- co to za piosenka w tle?

.:Jj:. [ The Force ]
Jeju chłopaki jadą freestylem a Wy tu się wyśmiewacie, nie każdy musi mieć godność.

Leilong [ Generaďż˝ ]
dobre
Maliniarz [ The Watcher ]
blazerx -> widze, ze "Bylo", pisane boldem oraz capsem to szczyt twoich intelektualnych wzniesien. Szkoda, ze nie zrobiles underline'a, italica, albo nie wzieles w (tutaj zwroc szczegolna uwage na slowo) cudzyslow. A moze do tego jeszcze napisz to w ascii? Do jasnej cholery, zaczyna mnie to centralnie wkurzac.
ganz [ Pretorianin ]
Pewnie ze tak, *uj z tego ze bylo, nie kazdy mogl to widziec(ja widzialem) a filmik jest bosko zabawnt.
Kawalek jest autorstwa zespołu "Loituma" pod tytułem "Leva's Polka" (kapela folklorystyczna-powiedzmy, z finlandii)
Anima [ Pretorianin ]
Akcja dzieje się w Białymstoku, niedaleko studia Hertz. A tańczący to "jakieś muzykanty", którzy nagrywali tam płytę.
Tak się przynajmniej dowiedziałem...

«Malakai» [ Pretorianin ]
Mi sie o wiele bardziej ta \/ wersja podoba :P
musaidi1111 [ Legend ]
«Malakai» a masz moze linka do tej innej wersji tego flesh'a jak sie nie myle to bylo to na fishki.net

«Malakai» [ Pretorianin ]
Mam linka tylko do czegos takiego, nie wiem czy o to chodzi :P
musaidi1111 [ Legend ]
spoko ten tez moze byc ale chodzilo mi o inna wersje tego "yak"