GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ziomki w akcji :)

05.08.2006
21:27
smile
[1]

Arcy Hp [ Legend ]

Ziomki w akcji :)

Całkiem niezłe :P

05.08.2006
21:31
[2]

blazerx [ lateral thinking ]

zawsze chcialem to napisac ;)

BYŁO

05.08.2006
21:33
[3]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

pffffff :/:/

05.08.2006
21:41
[4]

Danley [ Pontifex Maximus ]

sami swoi :D

05.08.2006
22:08
[5]

Fett [ Avatar ]

a to nie jakies ruski?

05.08.2006
22:11
smile
[6]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Mocne ;-)

05.08.2006
22:34
smile
[7]

elv33 [ Konsul ]

ja pierdziele no i co z tego że BYŁO a może ktoś nie widział a chciał by się pośmiać pisanie"było" to jest lekkie nabijanie sobie postów (takie jest moje zdanie) a FILMIK BARDZO ŚMIESZNY

05.08.2006
22:49
smile
[8]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Ziomki hehehe

05.08.2006
23:00
[9]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Oo filmik z mojej 18-stki ? ale jak, kto, co ? nie pozwoliłem nikomu go wrzucać do netu :]

05.08.2006
23:11
smile
[10]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Zawsze byłem ciekawy jak gdzies to slyszalem- co to za piosenka w tle?

05.08.2006
23:13
smile
[11]

.:Jj:. [ The Force ]

Jeju chłopaki jadą freestylem a Wy tu się wyśmiewacie, nie każdy musi mieć godność.

05.08.2006
23:49
smile
[12]

Leilong [ Generaďż˝ ]

dobre

05.08.2006
23:54
[13]

Maliniarz [ The Watcher ]

blazerx -> widze, ze "Bylo", pisane boldem oraz capsem to szczyt twoich intelektualnych wzniesien. Szkoda, ze nie zrobiles underline'a, italica, albo nie wzieles w (tutaj zwroc szczegolna uwage na slowo) cudzyslow. A moze do tego jeszcze napisz to w ascii? Do jasnej cholery, zaczyna mnie to centralnie wkurzac.

05.08.2006
23:56
[14]

ganz [ Pretorianin ]

Pewnie ze tak, *uj z tego ze bylo, nie kazdy mogl to widziec(ja widzialem) a filmik jest bosko zabawnt.

Kawalek jest autorstwa zespołu "Loituma" pod tytułem "Leva's Polka" (kapela folklorystyczna-powiedzmy, z finlandii)

06.08.2006
09:37
[15]

Anima [ Pretorianin ]

Akcja dzieje się w Białymstoku, niedaleko studia Hertz. A tańczący to "jakieś muzykanty", którzy nagrywali tam płytę.
Tak się przynajmniej dowiedziałem...

06.08.2006
09:57
smile
[16]

«Malakai» [ Pretorianin ]

Mi sie o wiele bardziej ta \/ wersja podoba :P

06.08.2006
11:01
[17]

musaidi1111 [ Legend ]

«Malakai» a masz moze linka do tej innej wersji tego flesh'a jak sie nie myle to bylo to na fishki.net

06.08.2006
11:15
smile
[18]

«Malakai» [ Pretorianin ]

Mam linka tylko do czegos takiego, nie wiem czy o to chodzi :P

spoiler start



spoiler stop

06.08.2006
11:53
[19]

musaidi1111 [ Legend ]

spoko ten tez moze byc ale chodzilo mi o inna wersje tego "yak"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.