GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Awaria systemu! Proszę o pomoc!

05.08.2006
20:56
smile
[1]

BLADE22 [ DR.BTL ]

Awaria systemu! Proszę o pomoc!

Witam!

Cóż... Niestety zachciało mi się bawić plikami systemowymi mojego Windowsa XP Profesjonal co doprowadziło do tego, że usunąłem plik uxtheme.dll z folderu C:/Windows/system32/dllcache do kosza, a nastepnie zrestartowałem komputer. Tak, wiem, to szczyt głupoty. Jedynym wytłumaczeniem mego błedu jest fakt, że nie czuje się dziś zbyt dobrze (problemy żołądkowe + ogromny KAC :/). Na chwile włączyłem komputer by sprawdzić pocztę i nagle coś mnie tchnęło do tego by nieco upiekszyć wygląd swojego Winowsa... :) Ściągnąłem program Uxthemepatcher i włączyłem plik readme.txt dołączony do instalacji. Starałem się postepować zgodnie z poleceniami zapisanymi w tymże pliku... Cóż...wygląda na to, że musiałem coś przeoczyć bądź nie doczytać. Zrestartowałem komputer i...
Teraz gdy nastepuje ładowanie systemu operacyjnego pojawia się komunikat, że program EXPLORER.exe nie może być uruchomiony, ponieważ system nie może odnaleźć pliku "uxtheme.dll".
Co mam teraz zrobić? Jak przywrócić ten plik? Bardzo prosze o pomoc. Z góry dzięki!

05.08.2006
20:59
[2]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]

(SP2)
(SP1)
Zabotuj system z linuchowego live cd i wrzuć plik na swoje miejsce.

05.08.2006
21:29
smile
[3]

BLADE22 [ DR.BTL ]

"Zabotuj system z linuchowego live cd"?? Proszę troszeczkę jaśniej. ;) Dzięki! :)

05.08.2006
21:33
[4]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]


Ściągnij,nagraj na płyte,zabotuj,przerzuć plik .dll do katalogu win'a.

06.08.2006
09:40
smile
[5]

BLADE22 [ DR.BTL ]

pablo_rajski_bicz -> Wielkie dzięki! :)

Już wszystko śmiga jak należy. Tak naprawdę śmigało już wczoraj w nocy, jednak nie zdążyłem odpisać i podziękować na forum, gdyż zmogła mnie niesamowicie silna senność. :P
Jeszcze raz dzięki! :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.