fingo [ Centurion ]
Heavy Gear 2
Stara gierka produkcji Activision - Mozna ja bylo nabyc z pismem CLICK! z czerwca 2003.
Gra ma bardzo fajna fizyke mechow - 1 tryb na walke w 0g i drugi normalnie na planetach. Poruszanie sie na planetach jest tez zroznicowane - mozna wlaczyc tryb chodzenia lub jezdzenia. Do tego jest mozliwosc wykonywania skokow, kucania, kladzenia sie :)
Jest duza mozliwosc doboru sprzetu i modyfikowania harakterystyk mecha.
Gierka dzisiaj moze nie zachwyca grafika :) ale i tak nie jest zla.
Problem jest taki, ze nie ma juz serwerow - pozostaje dogadac sie i razem zagrac po ip.
Jak ktos by chcial wrocic do tej wspanialej gierki jeszcze raz to zapraszam to ustawienia sie na wspolna gre w tym watku. A moze ktos wie jak postawic serwer do tej gierki?
fingo [ Centurion ]
Mala aktualizacja :)
Postawilem serwer na
Prosze o kontakt na gg 6642153 - dogadamy sie o jakiej godzinie mozna by zagrac.