GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Heavy Gear 2

05.08.2006
20:49
[1]

fingo [ Centurion ]

Heavy Gear 2

Stara gierka produkcji Activision - Mozna ja bylo nabyc z pismem CLICK! z czerwca 2003.

Gra ma bardzo fajna fizyke mechow - 1 tryb na walke w 0g i drugi normalnie na planetach. Poruszanie sie na planetach jest tez zroznicowane - mozna wlaczyc tryb chodzenia lub jezdzenia. Do tego jest mozliwosc wykonywania skokow, kucania, kladzenia sie :)

Jest duza mozliwosc doboru sprzetu i modyfikowania harakterystyk mecha.

Gierka dzisiaj moze nie zachwyca grafika :) ale i tak nie jest zla.

Problem jest taki, ze nie ma juz serwerow - pozostaje dogadac sie i razem zagrac po ip.

Jak ktos by chcial wrocic do tej wspanialej gierki jeszcze raz to zapraszam to ustawienia sie na wspolna gre w tym watku. A moze ktos wie jak postawic serwer do tej gierki?

06.08.2006
18:46
[2]

fingo [ Centurion ]

Mala aktualizacja :)

Postawilem serwer na

Prosze o kontakt na gg 6642153 - dogadamy sie o jakiej godzinie mozna by zagrac.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.