GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

High Grow

05.08.2006
20:04
[1]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

High Grow

Witam ktos wie gdzie mozna scagnac te gre ???? i spolszczenie ?? bo nigdzie nie moge znalesc HELP !!!

05.08.2006
20:06
smile
[2]

Diobeuek [ Konsul ]

Tą gierkę można ściągnąć z internetu.

05.08.2006
20:10
[3]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

Diobeuek ---> widze ze jestes kawalarzem :D i bardzo chce mi sie smiac z ciebie :d:D:D:D boooozzzze to jest zenujace ;p;p;p;p;p;p

05.08.2006
20:19
[4]

Diobeuek [ Konsul ]


Wystarczy chwycić linke (najlepiej pierwszą z góry). Co do spolszczenia to nie wiem :]

05.08.2006
20:19
smile
[5]

timonki [ Konsul ]

moj kolega w to ciagle gra. ja sadze ze to troche nudne ale co tam :)

08.08.2006
12:40
smile
[6]

Obiwan1992 [ Generaďż˝ ]

====> to juz jest spolszczona wersja

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.