Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]
High Grow
Witam ktos wie gdzie mozna scagnac te gre ???? i spolszczenie ?? bo nigdzie nie moge znalesc HELP !!!

Diobeuek [ Konsul ]
Tą gierkę można ściągnąć z internetu.
Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]
Diobeuek ---> widze ze jestes kawalarzem :D i bardzo chce mi sie smiac z ciebie :d:D:D:D boooozzzze to jest zenujace ;p;p;p;p;p;p
Diobeuek [ Konsul ]
Wystarczy chwycić linke (najlepiej pierwszą z góry). Co do spolszczenia to nie wiem :]

timonki [ Konsul ]
moj kolega w to ciagle gra. ja sadze ze to troche nudne ale co tam :)

Obiwan1992 [ Generaďż˝ ]
====> to juz jest spolszczona wersja