
karmol150 [ Pretorianin ]
Gra: Sacred
Czy warto zagrać w tą gre ??? Gra może jeszcze ktoś z was w nią ???
Narmo [ Naczelny Maruda ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5056788&N=1

jupiterek [ Pretorianin ]
Tak to jest jak sie nie czyta wątków....