GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmy w stylu Piły, Siedem

05.08.2006
16:31
[1]

pasta007 [ Pretorianin ]

Filmy w stylu Piły, Siedem

Witam proszę was o podawanie mi pozycji z filmami w stylu tych wymienionych wyżej czyli Piły albo Siedem. Bardzo mi się spodobała Piła i wiem, że nie ma od niego lepszego filmu ale może coś się znajdzie :)

Pozdrawiam !!!

05.08.2006
16:33
[2]

Fett [ Avatar ]

Hostel Ci sie spodoba

05.08.2006
16:33
[3]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Cube

05.08.2006
17:27
[4]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Jeśli lubisz szokujące zakończenia, oryginalny, trzymający w napięciu scenariusz to koniecznie zobacz "Tożsamość" - "Identity" Lepszy od "Siedem".

05.08.2006
20:21
[5]

claudespeed18 [ zią ]

Tak Tozsamosc to jeden z lepszych thrillerow jakie widzialem. 6 zmysl te mial ciekawe zakonczenie.A czy Pila najlepsza to sie nie zgodze.Ogladalem 3 razy i juz mi sie znudzila.
Cube jest fajny i Cube2 tez ale bardzo zamotany.Hostel tez musze obejzec bo mam na kompie ale brak czasu.

05.08.2006
20:25
[6]

Child of Bodom [ Woo Hoo! ]

Ogladalem kiedys 6 zmysl, ale nie pamietam zakonczenia. Moze ktos napisac w spoilerze?

05.08.2006
20:26
smile
[7]

darek_dragon [ 42 ]

Jak ci się Siedem podobało to koniecznie obejrzyj Fight Club tego smego reżysera :)

05.08.2006
20:27
[8]

...NathaN... [ The Godfather ]

Child of Bodom > o ile pamietam to okazało sie, ze

spoiler start
bruce willis tak naprawde jest martwy i widzi go tylko to dziecko
spoiler stop

06.08.2006
01:44
[9]

pasta007 [ Pretorianin ]

Obejżałem przed chwilą tą Tożsamość. Mógłby mi ktoś napisać oco tak naprawde chodzi ? Co ma wspólnego ten były policjant z tym dzieckiem, które zabijało. O co chodziło z tą twarzą, że mu się zmieniała i dlaczego na końcu ten były policjant i to dziecko mówili jednocześnie to samo ? Nie moge tego wszystkiego zrozumieć :)

06.08.2006
01:56
[10]

blazerx [ lateral thinking ]

Piła 2 i Hostel

06.08.2006
02:41
[11]

Yo5H [ Jackpot! ]

pasta007 ->

spoiler start
z tego co pamietam a ogladalem dawno to ten gosc mial rozdwojenie jazni, a raczej rozczlonkowanie swiadomosci na kilka kilka tych tam postaci czy cos :p
spoiler stop

06.08.2006
03:07
[12]

blazerx [ lateral thinking ]

on sam wywyslil te postacie wszystkie i zapisywal w dziennikach wszystko po koleji, roznymi pismami!

06.08.2006
08:40
smile
[13]

matirixos [ Generaďż˝ ]

Ultimatum ! Film nie jakiś fenomenalny ale spoko możesz oglądnąć !

06.08.2006
09:07
[14]

specjalista [ Generaďż˝ ]

dużo przemocy krwii i flaków zobaczysz w sin city

06.08.2006
09:24
smile
[15]

«Malakai» [ Pretorianin ]

Jesli chodzi o gore to polecam tworczosc Rob'a Zombie'go: Hous of 1000 Corpses i The Devil's Rejects... Jesli o schize to Vanilla Sky i np. Adwokat Diabla...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.