pasta007 [ Pretorianin ]
Filmy w stylu Piły, Siedem
Witam proszę was o podawanie mi pozycji z filmami w stylu tych wymienionych wyżej czyli Piły albo Siedem. Bardzo mi się spodobała Piła i wiem, że nie ma od niego lepszego filmu ale może coś się znajdzie :)
Pozdrawiam !!!
Fett [ Avatar ]
Hostel Ci sie spodoba
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
Cube
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Jeśli lubisz szokujące zakończenia, oryginalny, trzymający w napięciu scenariusz to koniecznie zobacz "Tożsamość" - "Identity" Lepszy od "Siedem".
claudespeed18 [ zią ]
Tak Tozsamosc to jeden z lepszych thrillerow jakie widzialem. 6 zmysl te mial ciekawe zakonczenie.A czy Pila najlepsza to sie nie zgodze.Ogladalem 3 razy i juz mi sie znudzila.
Cube jest fajny i Cube2 tez ale bardzo zamotany.Hostel tez musze obejzec bo mam na kompie ale brak czasu.
Child of Bodom [ Woo Hoo! ]
Ogladalem kiedys 6 zmysl, ale nie pamietam zakonczenia. Moze ktos napisac w spoilerze?

darek_dragon [ 42 ]
Jak ci się Siedem podobało to koniecznie obejrzyj Fight Club tego smego reżysera :)
...NathaN... [ The Godfather ]
Child of Bodom > o ile pamietam to okazało sie, ze
pasta007 [ Pretorianin ]
Obejżałem przed chwilą tą Tożsamość. Mógłby mi ktoś napisać oco tak naprawde chodzi ? Co ma wspólnego ten były policjant z tym dzieckiem, które zabijało. O co chodziło z tą twarzą, że mu się zmieniała i dlaczego na końcu ten były policjant i to dziecko mówili jednocześnie to samo ? Nie moge tego wszystkiego zrozumieć :)
blazerx [ lateral thinking ]
Piła 2 i Hostel
Yo5H [ Jackpot! ]
pasta007 ->
blazerx [ lateral thinking ]
on sam wywyslil te postacie wszystkie i zapisywal w dziennikach wszystko po koleji, roznymi pismami!

matirixos [ Generaďż˝ ]
Ultimatum ! Film nie jakiś fenomenalny ale spoko możesz oglądnąć !
specjalista [ Generaďż˝ ]
dużo przemocy krwii i flaków zobaczysz w sin city

«Malakai» [ Pretorianin ]
Jesli chodzi o gore to polecam tworczosc Rob'a Zombie'go: Hous of 1000 Corpses i The Devil's Rejects... Jesli o schize to Vanilla Sky i np. Adwokat Diabla...