
F.C BARCELONA [ Konsul ]
TAXI 3 ---> Ktoś oglądał?? :)
TAXI 3 ---> Ktoś oglądał?? :) Można powiedzieć że wczoraj był wieczór filmowy!!:)
TAXI3 leciało na TVP2 o 19.55

Mati176 [ Supervisor ]
Tak bedizesz zakladal watek co do kazdego filmu?
Zeby bylo na temat to, ogladalem kiedys ten crap na kompie. Nic specjalnego...
Ostatnie filmy jaki mi sie podobały francuskiej produkcji to była seria "Żandarm Saint Tropez" z Louis De Funes'em ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Sky Fighters będzie fajny. Niezły budżecik i (ponoć) świetne akcje w powietrzu :) Taxi 3 było IMO beznadziejne. Najsłabsze ze wszystkich trzech filmów.
Yupix [ Pretorianin ]
Mi sie filmik nie podobal, wole jedynke. Podobnie jak z Transporterem
jacek119 [ Konsul ]
trzeba powiedziec ze byl wieczór filmowy :)
oglądałem kolejno:
Taxi 3, Uciekinier, Mecz ostatniej szansy
wszystkie super

F.C BARCELONA [ Konsul ]
jacek119----> No też je wszystkie oglądałem super filmy:)!!!!
Fett [ Avatar ]
A kto ogladal 12 małp ? To dopiero był film :)
claudespeed18 [ zią ]
nie ogladalem Taxi 3 bo bylem w pracy i mnie troche wkurzylo...ale w sumie 2 tez nie widzialem
halski88 [ Pan Prezes ]
srednie, 1 najlepsza była.
maker3 [ Pretorianin ]
Ja nie oglądałem wczoraj
ale film widziałem już wcześniej, jestem fanem taxi
na DVD mam calą trylogię

pawcio005 [ Pretorianin ]
EEEeee nie ogladalem go kiedys pare razy. mam to na dvd to po co mam jeszcze w tv ogladac?
.:VeGo:. [ The Love is Back ]
Stranger [Gry-OnLine] ---> Sky Fighters jest taki sobie troche latanie, troche gadania, jest kilka fajnych momentow ale bez przesady, juz 100x lepszy jest "zelazny orzel"

igier01 [ Konsul ]
oglądałem i nawet mi sie podobało:P

dzidzi24 [ Pretorianin ]
oglądałem Taxi 3 i potem na Polsacie Pająki podobało mi się
Obiwan1992 [ Generaďż˝ ]
wiecie ze bedzie jeszcze Taxi 4 ?? jak niewiecie to wejdzcie na
zylla [ Dezerter ]
Obiwan1992 super xF tylko to raczej bylo wiadome jak zrobili juz 3 czesci i jakas kase z tego maja
Dorotkadk [ Generaďż˝ ]
taxi 3 - wedlug mnie nawet spoko film