GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TAXI 3 ---> Ktoś oglądał?? :)

05.08.2006
12:41
smile
[1]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

TAXI 3 ---> Ktoś oglądał?? :)

TAXI 3 ---> Ktoś oglądał?? :) Można powiedzieć że wczoraj był wieczór filmowy!!:)

TAXI3 leciało na TVP2 o 19.55

05.08.2006
12:46
smile
[2]

Mati176 [ Supervisor ]

Tak bedizesz zakladal watek co do kazdego filmu?
Zeby bylo na temat to, ogladalem kiedys ten crap na kompie. Nic specjalnego...
Ostatnie filmy jaki mi sie podobały francuskiej produkcji to była seria "Żandarm Saint Tropez" z Louis De Funes'em ;)

05.08.2006
12:50
smile
[3]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Sky Fighters będzie fajny. Niezły budżecik i (ponoć) świetne akcje w powietrzu :) Taxi 3 było IMO beznadziejne. Najsłabsze ze wszystkich trzech filmów.

05.08.2006
13:08
[4]

Yupix [ Pretorianin ]

Mi sie filmik nie podobal, wole jedynke. Podobnie jak z Transporterem

05.08.2006
13:19
[5]

jacek119 [ Konsul ]

trzeba powiedziec ze byl wieczór filmowy :)
oglądałem kolejno:
Taxi 3, Uciekinier, Mecz ostatniej szansy
wszystkie super

05.08.2006
14:28
smile
[6]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

jacek119----> No też je wszystkie oglądałem super filmy:)!!!!

05.08.2006
14:29
[7]

Fett [ Avatar ]

A kto ogladal 12 małp ? To dopiero był film :)

05.08.2006
15:02
[8]

claudespeed18 [ zią ]

nie ogladalem Taxi 3 bo bylem w pracy i mnie troche wkurzylo...ale w sumie 2 tez nie widzialem

05.08.2006
15:07
[9]

halski88 [ Pan Prezes ]

srednie, 1 najlepsza była.

05.08.2006
15:09
[10]

maker3 [ Pretorianin ]

Ja nie oglądałem wczoraj

ale film widziałem już wcześniej, jestem fanem taxi
na DVD mam calą trylogię

05.08.2006
15:10
smile
[11]

pawcio005 [ Pretorianin ]

EEEeee nie ogladalem go kiedys pare razy. mam to na dvd to po co mam jeszcze w tv ogladac?

05.08.2006
15:10
[12]

.:VeGo:. [ The Love is Back ]

Stranger [Gry-OnLine] ---> Sky Fighters jest taki sobie troche latanie, troche gadania, jest kilka fajnych momentow ale bez przesady, juz 100x lepszy jest "zelazny orzel"

05.08.2006
15:11
smile
[13]

igier01 [ Konsul ]

oglądałem i nawet mi sie podobało:P

05.08.2006
15:20
smile
[14]

dzidzi24 [ Pretorianin ]

oglądałem Taxi 3 i potem na Polsacie Pająki podobało mi się

08.08.2006
07:18
[15]

Obiwan1992 [ Generaďż˝ ]

wiecie ze bedzie jeszcze Taxi 4 ?? jak niewiecie to wejdzcie na

08.08.2006
07:22
[16]

zylla [ Dezerter ]

Obiwan1992 super xF tylko to raczej bylo wiadome jak zrobili juz 3 czesci i jakas kase z tego maja

08.08.2006
07:26
[17]

Dorotkadk [ Generaďż˝ ]

taxi 3 - wedlug mnie nawet spoko film

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.