GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta dźwiękowa czy wiele zmieni??

05.08.2006
11:34
smile
[1]

Tiamat [ Konsul ]

Karta dźwiękowa czy wiele zmieni??

Mam głosniki creative 5.1 i czy jeśli kupię kartę dźwiękowa do nich to czy coś wiele zmieni się w dźwięku????. Kolega wspominał mi o karcie za ok 120 zł tylko nie pamiętam nazwy, powiedział że dźwięk bedzie lepszy, choć już teraz jest bardzo dobry.

05.08.2006
11:35
[2]

Ace_2005 [ The Summer ]

Jasne, że tak.

05.08.2006
11:39
[3]

Tiamat [ Konsul ]

Ale taka do 150 zł starczy??czy trzeba drozszą, żeby mieć różnicę w dźwięku??bo nie chciałbym kupić karty, gdzie po włączeniu okaże się że nie ma żadnych zmian. Nie znam się na tych kartach i na cenach, więc nie wiem jakie są dobre.

05.08.2006
11:39
smile
[4]

Pawlik_Orginal [ Centurion ]

Zmeini i to nawet sporo... ale więcej zalezy od głośników ale lepiej we wszystko inwestować.

05.08.2006
11:41
smile
[5]

Pawlik_Orginal [ Centurion ]

No jak masz akse to kup drozsza dobrej firmy a jak nie to lepiej poczekaj i uzbieraj troche bo mala zmiana karty nieda Ci odczuc wielkiej poprawy...

05.08.2006
11:41
[6]

pablo397 [ sport addicted ]

oczywiscie ze zmieni. ja kupilem sobie rok temu za pare groszy SB 24bit i po przejsciu z on board normalnie az podskoczylem. niebo a ziemia. a po podlaczeniu pod porzadny wzmak plus glosniki dopiero pokazal co to znaczy dziewkowka od creative labs. moja onboard ledwo cos tam dawala rade generowac, ale dyskoteki raczej z niej nie daloby zrobic :D

05.08.2006
12:04
[7]

Tiamat [ Konsul ]

Ale ja teraz mam Realtek AC'97 tylko;-)więc jaką kartę i za ile byście polecili?tylko nie drogą;-)

05.08.2006
12:06
[8]

Klaustrofobik [ Centurion ]

05.08.2006
12:52
[9]

artux [ Pretorianin ]

mam problem kupiłem sound blaster audigy se i nie mogę zainstalować sterowników do niej bo wyskakuje błąd żebym sprawdził urządzenie czy jest podłączone do komputera a jestem na 100 % pewien że jest podłączona bo komp wyświetlił że znalazł nowe urządzenie. Co mam zrobić żeby zainstalować sterowniki próbowałem nawet instalować je z strony od producenta ale nadal jest ten błąd. Proszę o pomoc jak najszybciej.

05.08.2006
12:56
[10]

pablo397 [ sport addicted ]

artux-> to pod pci czy pod usb?
jak nic nie daje rady to pisz albo dzwon do creative, w koncu od czegos maja ta pomoc techniczna. na pewno powiedza ci dokladnie co i jak.

05.08.2006
13:11
[11]

artux [ Pretorianin ]

pod pci pokazuje mi takie coś

05.08.2006
13:13
smile
[12]

«Malakai» [ Pretorianin ]

artux ---> ja tez tak mialem, poszedlem do komputerowego (tam gdzie kupywalem kompa) typ zainstalowal mi calkiem inne sterowniki (z innej CD) za co musialem zaplacic 30 zl... Pozniej jak kupilem sobie glosniki 5.1 to okazalo sie ze dzialaja tylko lewy i prawy kanal (1 jack, a 2 pozostale nie dzialaja) to sie okazalo ze karta jest zje**** ale kasy za poprzednie sterowniki nie odzyskalem, tak wiec sprawdz w sklepie gdzie kupywales komputer/karte czy cos takiego nie mialo miejsca i w Twoim wypadku...

05.08.2006
13:16
[13]

artux [ Pretorianin ]

ale karta na innym kompie się instaluje a kompa kupowałem dawno zresztą to rukieć i już tego sklepu nie ma a karte kupowałem w komputroniku i jeszcze kolesia się pytałem czy nie będę miał z nia problemów zażynał się że te karty są najlepsze i nigdy nie ma z nimi problemu.

05.08.2006
13:23
[14]

«Malakai» [ Pretorianin ]

Ja Ci tylko napisalem jak bylo w moim przypadku... W takim razie nie wiem co moze byc powodem, ale komunikat mialem taki sam jak Tobie wyskoczyl... :>

05.08.2006
13:27
[15]

artux [ Pretorianin ]

próbowałem już wszystkich sterowników do sound blaster jakie tylko pasują i nic nie działa za to teraz komputer wykrywa ją jako--->
pomóżcie cokolwiek !!

05.08.2006
13:38
[16]

mirencjum [ operator kursora ]

artux ----> też miałem problem z instalacją sterowników i programu z płyty , ale włączyłem automatyczną aktualizacje i jakoś jest spokój , może też to Ci pomoże (jeśli tego nie robiłeś)

05.08.2006
13:44
[17]

artux [ Pretorianin ]

już to przerobiłem na początku poprostu programy nie wykrywają karty ale system znalazł urządzenie tylko że nie działa i nie mogę zainstalować do niego odpowiedniego sterownika bo wyskakuje ten głupi błąd. Macie jakieś pomysły ??

05.08.2006
16:09
smile
[18]

artux [ Pretorianin ]

Więc czy ktoś mi pomoże !!!

06.08.2006
12:25
smile
[19]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

artux ---> Może problem w tym że masz na płycie głównej zintegrowaną kartę muzyczną i trzeba ją najpierw wyłączyć w Biosie.

06.08.2006
13:48
smile
[20]

artux [ Pretorianin ]

problem w tym że moja karta zaintegrowana zepsuła się system jej nie wykrywał więc kupiłem sound blastera niby w biosie integrę wyłączyłem ale i tak jest ten problem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.