GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Telepizza w Kołobrzegu-ale tandeta!!!

05.08.2006
10:51
smile
[1]

Tiamat [ Konsul ]

Telepizza w Kołobrzegu-ale tandeta!!!

Ostatnio byłem z Kołobrzegu i postanowiłem zjeść tam w telepizzy jakąś pizzę. Niestey zawidołem się i to bardzo, to co otrzymałem było po prostu fatalne. Dobrze ze wziąłem średnią. Szkoda tylko że tak psują opinię tej firmie. Teraz mam porównanie że telepizza a telepizza to jest róznica. Nie umywa się ina do tej co jest w mojej mieście. Zraili mnie strasznie. Pizza wyglądała nieapetycznie, byle jak zrobiona. Ciasto przypalone. Współczuję tym ludziom co tam mieszkają i jedzą ją, naprawdę nie wiedzą jak smakuje pizza z tej firmy. Jednak miasto a miasto to jest róznica. Tylko gorzej jak ktoś jadł pizze w Kołobrzegu po raz pierwszy i mu nie będzie smakowała, wtedy zrazi się do tej firmy bo będzie myślał że jest ona taka wszędzie. W każdym bądź razie nie polecam tam pizzy!!!

05.08.2006
10:55
smile
[2]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

??

05.08.2006
11:01
smile
[3]

Szympans51 [ Arsenal Londyn ]

Spadaj od Kołobrzegu zią!


edit: nie musisz współczuć...

współczuj sobie...

05.08.2006
11:06
smile
[4]

-27fps- [ Konsul ]

"..to była reklama"

05.08.2006
11:08
smile
[5]

Tiamat [ Konsul ]

Chyba czytać nie umiecię, nie pisałem nic na kołobrzeg, ale na pizze jaką dam dają w telpizzy. No Nauczcie się czytać. No cóż prawda w oczy kole:-/

05.08.2006
11:10
smile
[6]

Szympans51 [ Arsenal Londyn ]

A może ten kto lubi telepizze nie przyjedzie do Kołobrzegu ?

edit: jem i jakoś pierwszy raz spotkałem się z taką opinią...

05.08.2006
11:12
[7]

Tiamat [ Konsul ]

Ale to jest moja opinia. Miałem okazje jeść pizzę u siebie i w Kołobrzegu i dla mnie pizza była tam fatalnie zrobiona.

05.08.2006
11:14
smile
[8]

Szympans51 [ Arsenal Londyn ]

ale po co odrazu trąbić na forum?

05.08.2006
11:16
smile
[9]

hopkins [ Zaczarowany ]

Tiamat, a skad jestes?
edit: Nie zaczyna sie zdania od "no".
edit2: Miasto?

05.08.2006
11:18
[10]

Tiamat [ Konsul ]

z mazowieckiego

05.08.2006
11:18
smile
[11]

Raz3r [ Generaďż˝ ]

Tiamat to nie jest przypadkiem summon z GoldenSun'a ? :)

05.08.2006
11:56
[12]

olivier [ Senator ]

Nie ma co współczuc, bo nikt mieszkający w Kołobrzegu o zdrowych zmysłach, nie będzie jadł tej chały z Telepizzy za takie pieniądze, to lokal dla naiwnych przyjezdnych. Inna aprawa że jadłem tam i faktycznie te jedzenie to jest dramat.

05.08.2006
12:13
smile
[13]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Ale to zależy od kucharza jak zrobił pizze a nie od miasta w którym ta pizzeria jest. Zreszta myśle że w Kołobrzegu to jest więcej niz jedna pizzeria więć ludzie maja wybór.

05.08.2006
12:16
smile
[14]

adamis [ 127.0.0.1 hack me! ]

Kurde, miałem jechac do Kołobrzegu ale jak tam jest nie dobra pizza, to omijam to miasto szerokim łukiem

05.08.2006
12:17
[15]

...NathaN... [ The Godfather ]

W Zakopanym Telepizza też jest beznadziejna.
A w najblizszym od mojego domu mieście Rzeszowie nawet nie wiem czy jest Telepizza :P (chyba jest)

05.08.2006
12:21
[16]

AMDD [ Dwory Unia ]

trzeba było iść do KFC na longery :D

05.08.2006
12:43
[17]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

no fakt, longery rzadza :D

05.08.2006
12:45
[18]

adamis [ 127.0.0.1 hack me! ]

...NathaN... > jest, ale lepsza pizza z Dextera na 3 Maja ;P

05.08.2006
13:01
smile
[19]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Heh wątek niezły...ja uważam że pizze z telepizzy są najgorsze jakie moga byc..."gumowe". Lepiej jak już to iść do jakiejs małej pizzerii w miescie (w Poznaniu najlepsza pizza jest naprzeciwko Multikina). A Pizza Hut i Telepizza daja okropne pizze niezależnie od miasta

05.08.2006
13:08
smile
[20]

Buczo. [ Scuderia Ferrari ]

Z Telepizzą jest jak z McDonaldem. Żarcie średnie, ale przynajmniej wszędzie podobne więc wiesz czego się spodziewać ;)
Tiamat --> Nie wiem w jakiej mazowieckiej wiosce mieszkasz, ale możesz czuć się wyróżniony bo jak widać po tym wątku tylko u ciebie ta pizzeria jest dobra :)

05.08.2006
13:09
smile
[21]

Yupix [ Pretorianin ]

Kiedys bylem na wycieczke szkolnej do Telepizzy w Gdańsku. Czekalismy chyba z 3,5 godziny i pizza byla taka sobie. Nie polecam, nigdy juz tam nie pojde.

05.08.2006
13:15
smile
[22]

_Pikuś_ [ House music ]

Lukis --> Na Mickiewicza też jest dobra pizzeria. Ze znajomymi z grupy 2-3 razy w miesiącu jadaliśmy pizzę stamtąd.

05.08.2006
13:17
smile
[23]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

ja mieszkam w Gorzowie Wielkopolskim i telepizze mamy wyśmienitą :) najlepsza pizza w Gorzowie (jak dla mnie) :D

05.08.2006
13:20
[24]

przemek__ [ PRZEMEK ]

Kiedyś byłem w telepizzy i pizza smakowała mi (bez rewelacji). W McDonaldzie jedzenie również mi smakuje, ale staram się tam często nie wpadać, gdyż nie sądzę, aby to jedzenie zawierało zbyt wiele wartości odżywczych. Co do PizzaHut'a to nie wiem, bo nie jadłem. Znajomi mi mówili, że mała pizzerka kosztuje tyle ile 2 duże w normalnych pizzeriach. Ogólnie wole restauracje i pizzerie nie powstałe w skutek globalizacji :)

Pozdrawiam :)

05.08.2006
13:20
[25]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Pikuś ---> jest pare takich dobrych...ja akurat znam tą i tylko tam chodze i zawsze pizza jest wyśmienita

05.08.2006
13:25
[26]

Roko [ Generaďż˝ ]

W Katowicach telepizza jest całkiem przyzwoita.
moze zadna rewelacja ale od czasu do czasu chętnie zamawiam

05.08.2006
13:28
[27]

...NathaN... [ The Godfather ]

O kurcze. W Zakopanym to jednak chodziło mi o PizzaHut, a nie o Telepizze. Sorry za pomyłke.

05.08.2006
13:31
smile
[28]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

O kurcze. W Zakopanym to jednak chodziło mi o PizzaHut, a nie o Telepizze. Sorry za pomyłke.

Ej stary, ty przepraszasz, a ja właśnie przeniosłem spotkanie biznesowe na 20 osób z Telepizzy do Pizzahut "dzięki" twoim "radom" !

05.08.2006
13:35
smile
[29]

zurek16 [ Pretorianin ]

Ja jadam z gdynskiej telepizzy i jak dla mnie jest najlepsza. Duza, duzo skladnikow, dobra tylko ze ceny troche wysokie ale do niedawna byla dobra promocja w srody 100% gratis - np za 2 duze zaplacilem 24 zl - wyzera do syta;)

05.08.2006
13:36
[30]

Coy2K [ Veteran ]

no dobra... ale po co to wszystko ? nie od dziś wiadomo, ze Telepizza jest tragiczna bez wzgledu na miasto...

05.08.2006
13:47
smile
[31]

koksin [ Konsul ]

Tiamat -> WoW stary ale masz problem... Zalamac sie mozna w takiej sytuacji.

05.08.2006
13:53
[32]

Bury Pies [ Konsul ]

Telepizza może Pizza Hut naczynia zmywać.

05.08.2006
13:55
[33]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

Moze chlopak ze wsi chcial sie pochwalic ze byl w telle pizzy ? :P (no offence)

do tematu to kazdy wie ze malych pizzernial jest lepiej jak w duzych fabrykach jedzenia ;]
P.S. w mojej wiosce ,,Białystok'' polecam pizzernie Savona.

05.08.2006
14:48
[34]

olivier [ Senator ]

W Pizza Hut za nieprzywoite pieniądze można spodziewac się jakiegoś przyzwoitego standardu smaku niezależnie od miejsca (sprawdzone), natomiast Tele Pizza to jakaś rodzima podróba sieci z Pizzą (jak widac udana bo się niektórym myli..), gdzie standardem jest tylko cena, a jakośc to zasługa sezonowych pracowników dobieranych z przypadku (Kołobrzeg).

05.08.2006
14:52
smile
[35]

Herman_ [ Konsul ]

Lukis17 - naprawdę taka dobra? muszę kiedyś po jakimś seansie skoczyć tam ..albo przed to pizze do kina wezme ;) ^^

05.08.2006
14:55
[36]

Kompo [ alkopoligamista ]

Krakowska Telepizza jest smaczna, często jadam.

05.08.2006
15:10
[37]

Fett [ Avatar ]

Ostatnio byłem w Kołobrzegu i zamowilem sobie hamburgera w takim kiosku naprzeciwko dworca PKP. Kobita mi widelec do niego dała taki był sukinsyn wielki :P

05.08.2006
15:21
smile
[38]

Herman_ [ Konsul ]

Pewnie to ten mega hamburger z sałatką, i wszelkimi innymy tego typu dodatkami... Tez czasami takie zamawiam ;)

05.08.2006
15:26
smile
[39]

Herman_ [ Konsul ]

------------>>>

05.08.2006
15:32
[40]

hopkins [ Zaczarowany ]

Najlepsza pizzeria to :)

05.08.2006
22:20
smile
[41]

Tiamat [ Konsul ]

Ależ się dyskusja na temat pizzy wywiązała, nie myślałem że aż tyle osób podzieli się swoimi wrażeniami z pizzeri. Widać że telepizza nie cieszy się zbytnią sławą, więc chyba jednak nie pisałem bzdur że pizza w nadmorskiej miejscowości jest niezbyt smaczna, ale zjeść się da;-). Z braku laku to i kit dobry LOL

05.08.2006
22:23
[42]

gladius [ Subaru addict ]

Każda pizzeria przemysłowa jak telepizza czy pizza hut to syf - odgrzewane mrożonki. Jeśli chodzi o Warszawę, dobrą pizzę można zjeść na Barskiej, a w okolicach Warszawy jest niezła na Tarchominie, niedaleko pętli autobusowej.

05.08.2006
22:24
[43]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Fett- tez kiedys sobie takiego zamowilem, ale w Koszalinie naprzeciwko szkoly, koło hali sportowej
skubaniec byl taki wielki, ze nie moglem go w rekach zmiescic(a łapy mam wielkie),
nie powiem był dobry, ale nastepnego dnia nie moglem od kibla odejsc, taka mialem srake
i jeszcze na dodatek rzygalem jak kot. :P

05.08.2006
22:29
[44]

Tiamat [ Konsul ]

gladius-->mrożonki no chyba nie bardzo. Bo coraz częściej pizze są robiony przy ludziach w widocznych miejscach, więc widać jak wyrabia ciasto, kładzie składniki , itp, więc trochę trudno tu podrzucić mrożonkę;-)

05.08.2006
22:59
smile
[45]

Coolfon [ Zaleś ]

W Da Grasso byłem tylko raz (miałem zniżkę z Click'a to poszedłem). Pizza ogrom, na talerzach się im nie mieści no i super sosy ale strasznie cienkie ciasto.

05.08.2006
23:21
[46]

olivier [ Senator ]

Bez przesady, pizza to nie hamburger i pod takimi markami nie podają mrozonek tym bardziej że czeka się często i koło godziny na realizację.

05.08.2006
23:28
smile
[47]

...NathaN... [ The Godfather ]

Hajle Selasje > Polecam sie na przyszłość.

05.08.2006
23:30
[48]

Leilong [ Generaďż˝ ]

dzięki, już nie bede jadł pizzy w kołobrzegu

05.08.2006
23:34
smile
[49]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Współczuję tym ludziom co tam mieszkają i jedzą ją,

Ten kawałek mnie rozwalił.

05.08.2006
23:49
smile
[50]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Powiem wam jedno...jutro (tj niedziela) wyjeżdzam do Kołobrzega i zaczynam sie bać iść tam coś zjeść na mieście hehe...jeszcze jakies gumowe pizze zjem...albo mega wielkiego hamburgera...

CO do pizzerii w Poznaniu ---> naprawde polecam, szczególnie na cienkim ciescie ---> do kina w sam raz

06.08.2006
00:04
smile
[51]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Wg nieoficjalnych informacji TVN 24, w Kołobrzegu, z powodu postu Tiamata na forum internetowym "gry-online", turyści masowo rezygnują z rezerwacji w tym nadmorskim kurorcie. Drogi wyjazdowe z miasta są zakorkowane, na całym Pomorzu pojawiły się dodatkowe patrole policji. Kołobrzescy handlarze straty szacują na ok 3 miliony sztuk niesprzedanych muszli, 2 mln.niesprzedanych plażowych piłek i ponad 300 tysięcy niesprzedanych pontonów. To poważny cios dla gospodarki całego regionu - mówi Szef Pomorskiego Związku Handlarzy Okularami Przeciwsłonecznymi.
W siedzibie Telepizzy dowiedzieliśmy się, że trwają "intensywne starania mające na celu wykluczyć kołobrzeski odział Telepizzy z sieci telepizza". "Chamstwo nie może być tolerowane, samozwańcza restauracja słono za to zapłaci" - wypowiada się Margarita Pepperoni - szefowa Telepizzy na całą Polskę.
Ręce zacierają za to górale - "Sprzedaż oscypków co prawda nie wzrosła, ale my - górale, zawsze jesteśmy szczęsliwi"- mówi nam znajomy baca.
Na jutro przy centralnej alei miasta spodziewany jest protest hodowców oliwek - nie uzyskaliśmy jeszcze odpowiedzi na pytanie, czy protest ten inspirowany jest przez jakiekolwiek ugrupowanie polityczne - szczegóły na naszej antenie już wkrótce.
Dla Polskiego Radia Przemysław Brzózka.


To się porobiło...

06.08.2006
00:06
smile
[52]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

buhahahahaha...nie no korki...ale z drugiej strony przynajmniej ceny zejda...

06.08.2006
00:09
[53]

gladius [ Subaru addict ]

Pizza hut jest z mrożonki. Jeśli nawet nie cała, to przynajmniej ciasto. Poza tym ciasto ocieka tłuszczem.

06.08.2006
00:26
[54]

blazerx [ lateral thinking ]

kurcze co teraz z nami będzie,

pizza w Kołobrzegu niedobra!

06.08.2006
00:31
[55]

wacek666 [ ]

wojba w libanie jest niczym w porównaniu do tej strasznej tragedii.

06.08.2006
00:37
smile
[56]

blazerx [ lateral thinking ]

dziwne ze w BBC i CNN jeszcze o tym nie ma

06.08.2006
00:38
[57]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

blazerx ---> ale na TVN Pogoda już o tym gadali więc zapalmy znicze :)

06.08.2006
00:39
[58]

blazerx [ lateral thinking ]

[*]

06.08.2006
01:38
smile
[59]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Nie ma to jak panowie rozpocząć III Wojne Światową z powodu że Pizza w telepizzy w Kołobrzegu jest nie dobra. No bo tak. Ci co lubią w Kołobrzegu i ci co nie lubia zaczną się bić. Dołączy sie telepizza mówiąc ze maja dobra pizze. Na to inne pizzerie (głównie Pizza Hut) zaatakuja telepizze ze ma najgorsza pizze. Po kolei w każdym miescie beda wybuchały zamieszki miedzy Telepizomami i Pizzohutami. Później konfilkt w Polsce przejdzie po kolei na Niemcy, Francje, Czechy, Hiszpanie itd aż cała Europa podzieli sie na dwa fronty. Rzesze telepizzowska oraz Organizacie Pizzerii Zjednoczonych. Oczywiscie powstanie takze niezalezny front pizzaiataliana który bedzie sie starał zniszczyc inne fronty. Potem przybeda posiłki ze Ameryki a później do samych stanów sie wojna przeniesie. Europa bedzie zniszczona, Stany beda zniszczone to ostatnim rynkiem bedzie Azj która zostanie obrócona w pył przez pare lat...Ostatecznie aby zakonczyc konflikt Rosja i Stany wypuszcza bomby atomowe w losowe cele i...koniec ludzkości...a wszystko przez kołobrzeg...

06.08.2006
01:41
[60]

ereyty [ Bragiel ]

Głodny się zrobiłem...

06.08.2006
02:00
[61]

blazerx [ lateral thinking ]

bunt panowie szlachta, bunt

na telepizze zrobimy zajazd

06.08.2006
10:21
[62]

Tiamat [ Konsul ]

Hajle Selasje-->bardzo fajnie to napisałeś, może powinienieś być dziennikarzem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.