
smoqu [ Pretorianin ]
Muppety w sejmie
niewiem czy było ale spoko to jest:

pablo397 [ sport addicted ]
oczywiscie ze bylo, nawet dwa razy :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5286451
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5292060
co nie zmienia faktu ze filmik swietny, polecam kazdemu obejrzec kto nie widzial. elegancko dopasowali postacie :D

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Hehe ale zem sie usmial :D
zajefajnie zmontowane

olivier [ Senator ]
Cool!