Siatkówka: Japonia - Polska , Pobudka ;)

[1]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]

Liga Światowa siatkówki mężczyzn: Japonia - Polska

05.08.2006 (Sobota), godzina: 07:15

W tym roku czekają nas wielkie siatkarskie widowiska. Pierwsze z nich to szesnasta już edycja Ligi Światowej - mecze odbywać się będą później niż zwykle ze względu na piłkarskie Mistrzostwa Świata w Niemczech. Pierwsze emocje związane z występem polskiej reprezentacji przeżyjemy 14 lipca. Rozgrywki w czterech grupach potrwają do 20 sierpnia, a finały, w których wystąpią cztery najlepsze drużyny z każdej grupy, gospodarze oraz drużyna z "dziką kartą", odbędzie się w Rosji w dniach 23 - 27 sierpnia. Trener Lozano wyznaczył już kadrę na mecze Ligi. Zasadniczo nazwiska kadrowiczów nie zmieniły się w stosunku do zeszłorocznej edycji. W reprezentacji znajdą się zawodnicy grający w klubach zagranicznych (Dawid Murek, Sebastian Świderski, Robert Prygiel i Łukasz Żygadło) oraz krajowych (Grzegorz Pilarz, Paweł Zagumny, Mariusz Wlazły, Grzegorz Szymański, Wojciech Grzyb, Łukasz Kadziewicz, Daniel Pliński, Michał Bąkiewicz, Piotr Gruszka, Michał Winiarski, Krzysztof Ignaczak oraz Piotr Gacek). Zobaczymy również dwóch debiutantów: Marcina Możdżonka i Łukarza Perłowskiego. Pierwszy raz od pięciu lat w reprezentacji zabraknie tragicznie zmarłego 16 września 2005 roku Arkadiusza Gołasia. Polska znalazła się w grupie A z Serbią i Czarnogórą, Japonią (gospodarzami tegorocznych MŚ) oraz Stanami Zjednoczonymi. W grupie B rywalizować będą Brazylia, Argentyna, Portugalia i Finlandia.

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

W koncu skonczyly suszyc zeby skosne znajdy...:)

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

Mecz w sumie ze słabym rywalem bo Japonia do potęg nie należy i ile problemów było. 5 set bardzo emocjonujący i dobrze ze udało sie wygrać. Ale spossób w jaki przegraliśmy 3 i 4 seta chluby nam nie przynosi, strata na początku kilku punktów i potem Japończycy kontrolowali grę, tie break rozpoczął się podobnie ale na szczęście udało się odrobić straty.

05.08.2006
11:11
[8]

Mr_Slip [ Vaizard ]

W Japoni nawet Serbowie przegrali więc nie ma co marudzić, tylko trzeba cieszyć się zwycięstwem :)

05.08.2006
11:16
[9]

polax [ Chor��y ]

Serbia przegrała!!!!!!!!!!!!z Japonią UUUUUUUUUUUUUUU Serbia jest niezła a przegrała hehehe

Herman_ [ Konsul ]

Oj cieszmy się bo długo może nie potrwać ;)

05.08.2006
13:40
[12]

Tomus665 [ Legend ]

Znawcy od siedmu boleści. Jak takie coś widzę to mnie krew zalewa " Serbia przegrała!!!!!!!!!!!!z Japonią UUUUUUUUUUUUUUU Serbia jest niezła a przegrała hehehe "

Serbia przegrała pierwszy mecz z zółtkami bo nie grał Andrija Geric ani Miljkovica ( odpoczywali ). Troche poczytaj w temacie a później wyśmiewaj się. Serbia w meczu z Polską pokazała, że jest światowej klasy drużyną zresztą udowodniła to też dzisiaj w nocy w meczu z USA.

05.08.2006
14:02
[13]

sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]

No to jutro bedzie wczesna pobudka :) mowia ze na TVP3 transmija o 5:50 ;)

05.08.2006
15:24
smile
[14]

adamek900 [ Legionista ]

ILE WOGOLE DRUZYN WYCHODZI Z JEDNEJ GRUPY, BO Z TEGO CO WIEM SA 4 GRUPY I JAKBY Z JEDNEJ GRUPY WYSZEDL 1 FINALISTA + ROSJA TO JEST 5 DRUZYN W FINALE :/

05.08.2006
15:26
[15]

O K NIE BYLO PYTANIA. NIE PRZECZYTALEM DOKLADNIE WATKU:)

05.08.2006
15:29
[16]

Łyczek [ Legend ]

Mecz emocjonujący... Polacy chyba za szybko uwierzyli, że mogą ten mecz wygrać dlatego przegraliśmy 2 sety z rzędu. Na nasze szczęście tie-break wygraliśmy i myślę, że jutro zagramy lepiej i pewniej.

05.08.2006
16:12
smile
[17]

Reppu [ Konsul ]

Bardzo mnie cieszy ta wygrana 3:2. Siatkarze to dzielne chłopiska. Lecą, wygrywają i nie tłumaczą się słabą formą, spowodowaną złą wodą mineralną w menu, klimatem lub różnicą czasową i problemami z zaaklimatyzowaniem.