GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stay Alive (2oo6)

05.08.2006
02:15
smile
[1]

Colco [ Legionista ]

Stay Alive (2oo6)

Polecam.

"Po tajmniczej, okrutnej śmierci dawnego znajomego, grupa nastolatków znajduje sie w posiadaniu pewnej gry, która powstała w oparciu o prawdziwą historię pewnej księżnej z 17-ego wieku. Gracze nie znają jej zasad, jednak kiedy tylko rozpoczynaja zabawę. Wkrótce okazuje się, że osoba, która umiera w grze, umiera także w rzeczywistości. Przyjaciele muszą odnaleźć sposób na pokonanie księżnej, by pozostać przy życiu."



05.08.2006
02:17
smile
[2]

Gaara [ Senator ]

11 w Polsce:) YEA! Choć pierwszy raz o tym filmie słyszę, to już mi się podoba ta tapetka:)

05.08.2006
02:21
[3]

CHESTER80 [ get LOST ]

Pierwsze słyszę o tym filmie ale podoba mi się tematyka. No i te plakaty z padem są super, ten mnie kupił ---->>

Ale może coś od sobie napiszesz, podobał ci się film? Co jest w nim fajne a co głupie itd. Może jutro go sobie obejrzę. Oby był dobry.

05.08.2006
02:22
smile
[4]

Gaara [ Senator ]

dokładnie:)

05.08.2006
02:24
[5]

Colco [ Legionista ]

CHESTER80 --> mi się bardzo podobał, i nie tylko mnie :) U nas poleci za parę dni, ale ja oglądałem go z miesiąc temu. Premierę światową miał bodajże w marcu.

05.08.2006
02:25
smile
[6]

Gaara [ Senator ]

Colco - mimo wszystko dzięki za info jak coś to przypomnij mi, że mam obejrzeć idę spać miłych snów wszystkim życzę:)

05.08.2006
02:29
smile
[7]

CHESTER80 [ get LOST ]

Ja też idę spać, dzięki za info, dobranoc ev'ry bady! :)

05.08.2006
02:31
smile
[8]

Colco [ Legionista ]

No ja też idę spać. Pozdro all. :)

05.08.2006
06:42
[9]

Goozys[DEA] [ MotoGP ]

Średniak, choć pomysł nawet ciekawy. A Elizabeth wciąż piękna... :D

05.08.2006
07:14
[10]

YogiYogi [ Konsul ]

Pomysl na film - dosc ciekawy, poczatkowo nawet trzyma w napieciu.
Potem w trakcie filmu zaledwie kilka perelek - reszta taka sobie.
Oceniam go na poziomie 6/10 - to znaczy lepszu od Alone In The Dark
Efekty - no coz.... srednie, ktos mial pomysl na poczatek scenariusza i powiedzmy na srodek.

08.08.2006
01:36
[11]

Dessloch [ Senator ]

ludzie litosci.. jest to jeden z gorszych filmow jakie w tym roku widzialem...
nie.. jest to najgorszy bo chyba gorszego nie widzialem.

jest to film z ktorego bym wyszedl z kina.. a do tej pory tylko jeden taki film byl.


jest po prostu ZALOSNY!
nudny! denny! prymitywny! wszystko co najgorsze...
jedynie oryginalny, bo niby pomysl ciekawy (aczkolwiek bardzo prymitywny).
ludzie graja w gre i po tem tak samo jak w grze gina... zaloba straszna...
1/10 chyba ze da sie 0/10 dac...

08.08.2006
01:41
smile
[12]

Bury Pies [ Konsul ]

Dżumandżi dla nastolatków.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.