
Colco [ Legionista ]
Stay Alive (2oo6)
Polecam.
"Po tajmniczej, okrutnej śmierci dawnego znajomego, grupa nastolatków znajduje sie w posiadaniu pewnej gry, która powstała w oparciu o prawdziwą historię pewnej księżnej z 17-ego wieku. Gracze nie znają jej zasad, jednak kiedy tylko rozpoczynaja zabawę. Wkrótce okazuje się, że osoba, która umiera w grze, umiera także w rzeczywistości. Przyjaciele muszą odnaleźć sposób na pokonanie księżnej, by pozostać przy życiu."

Gaara [ Senator ]
11 w Polsce:) YEA! Choć pierwszy raz o tym filmie słyszę, to już mi się podoba ta tapetka:)
CHESTER80 [ get LOST ]
Pierwsze słyszę o tym filmie ale podoba mi się tematyka. No i te plakaty z padem są super, ten mnie kupił ---->>
Ale może coś od sobie napiszesz, podobał ci się film? Co jest w nim fajne a co głupie itd. Może jutro go sobie obejrzę. Oby był dobry.

Gaara [ Senator ]
dokładnie:)
Colco [ Legionista ]
CHESTER80 --> mi się bardzo podobał, i nie tylko mnie :) U nas poleci za parę dni, ale ja oglądałem go z miesiąc temu. Premierę światową miał bodajże w marcu.

Gaara [ Senator ]
Colco - mimo wszystko dzięki za info jak coś to przypomnij mi, że mam obejrzeć idę spać miłych snów wszystkim życzę:)

CHESTER80 [ get LOST ]
Ja też idę spać, dzięki za info, dobranoc ev'ry bady! :)

Colco [ Legionista ]
No ja też idę spać. Pozdro all. :)
Goozys[DEA] [ MotoGP ]
Średniak, choć pomysł nawet ciekawy. A Elizabeth wciąż piękna... :D
YogiYogi [ Konsul ]
Pomysl na film - dosc ciekawy, poczatkowo nawet trzyma w napieciu.
Potem w trakcie filmu zaledwie kilka perelek - reszta taka sobie.
Oceniam go na poziomie 6/10 - to znaczy lepszu od Alone In The Dark
Efekty - no coz.... srednie, ktos mial pomysl na poczatek scenariusza i powiedzmy na srodek.
Dessloch [ Senator ]
ludzie litosci.. jest to jeden z gorszych filmow jakie w tym roku widzialem...
nie.. jest to najgorszy bo chyba gorszego nie widzialem.
jest to film z ktorego bym wyszedl z kina.. a do tej pory tylko jeden taki film byl.
jest po prostu ZALOSNY!
nudny! denny! prymitywny! wszystko co najgorsze...
jedynie oryginalny, bo niby pomysl ciekawy (aczkolwiek bardzo prymitywny).
ludzie graja w gre i po tem tak samo jak w grze gina... zaloba straszna...
1/10 chyba ze da sie 0/10 dac...

Bury Pies [ Konsul ]
Dżumandżi dla nastolatków.