GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Gadu-Gadu

05.08.2006
00:38
[1]

siwCa [ Legend ]

Problem z Gadu-Gadu

Przed chwila gg zaczelo mi szwankowac. mianowicie wlacza sie, ale po chwili wyskakuje error to okienko wondowsa gdzie jest to czy chce wyslac to do nich i tyle.
ponowna instalcja nie dala skutku.
co robic??

05.08.2006
00:47
[2]

Alaris [ Pretorianin ]

Też tak kiedyś miałem. Pomogło mi założenie nowego konta urzytkownika (Windows XP).

05.08.2006
00:53
[3]

guzol [ Juventus Turyn ]

Sprobuj ustawic tryb zgodnosci z Win98/ME.


Gadu-Gadu - PPM - Wlasciwosci - Zgodnosc.

05.08.2006
00:56
[4]

siwCa [ Legend ]

Juz dziala normalnie. A gdzie to mam ustawic.??

Patrzcie Alaris jeszcze tu jest. :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.