siwCa [ Legend ]
Problem z Gadu-Gadu
Przed chwila gg zaczelo mi szwankowac. mianowicie wlacza sie, ale po chwili wyskakuje error to okienko wondowsa gdzie jest to czy chce wyslac to do nich i tyle.
ponowna instalcja nie dala skutku.
co robic??
Alaris [ Pretorianin ]
Też tak kiedyś miałem. Pomogło mi założenie nowego konta urzytkownika (Windows XP).
guzol [ Juventus Turyn ]
Sprobuj ustawic tryb zgodnosci z Win98/ME.
Gadu-Gadu - PPM - Wlasciwosci - Zgodnosc.
siwCa [ Legend ]
Juz dziala normalnie. A gdzie to mam ustawic.??
Patrzcie Alaris jeszcze tu jest. :D