GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lol'd jestem pijany :|

04.08.2006
22:44
[1]

hen1o [ Konsul ]

Lol'd jestem pijany :|

Jutro pewnie sie obudze i sie zastanowie - WTF? Co ja pisalem? Ale poki co napisze.

Jestem nawalony. Napisalem SMS'a do klientki do ktorej wstydzilem sie napisac od dawna. Okazalo sie, ze jest z chlopakiem, ktory jest moim kolega z LO. Chuj mnie strzela, ze zmarnowalem nastepna okazje, nastepna szanse, nastepne zycie :\ Ze nie mialem dosc sily, zeby zadzwonic, powiedziec co do niej czuje :[

Jestem zalosny

Ide pic dalej :\

04.08.2006
22:45
[2]

misztel [ +0,10gr! ]

Lubisz wołowinę ?

04.08.2006
22:46
[3]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Co się przejmować - wódka nigdy człowieka nie zdradzi:)

04.08.2006
22:46
[4]

TyTuSPL [ Love United ]

tyle jest kobiet na świecie :P napewno jakąś znajdziesz

04.08.2006
22:48
[5]

hen1o [ Konsul ]

Lubie wolowine :o

TyTuSPL - gowno. Jestem za slaby :| Jedyne co potrafie to narzekac po straconej szansie :|

04.08.2006
22:49
[6]

TyTuSPL [ Love United ]

Ja też taki jestem. Przynajmniej narazie :D Też mam jedną dziewczynę na oku..to moja przyjaciółka i chyba doskonale wie, że się w niej bujam, ale sam muszę chyba dużo wypić, żeby jej to powiedzieć. Jednym słowem jestem nieśmiały :P A pozatym boje się, że jej powiem ona mi odmówi i bendą też nici z przyjaźni

04.08.2006
22:54
[7]

hen1o [ Konsul ]

Zagadaj do niej poki mozesz :| Moze banalna rada, ale przynajmniej nie skonczysz tak jak ja.

hahaha, ciekawe jak ja popatrze jutro w lustro :| Nagadalem, napisalem pieprzonych bzdur... :F

04.08.2006
22:57
[8]

Mr_Slip [ Vaizard ]

Tytus spiesz się zamin ktoś Cię uprzedzi... Wiem coś o tym ...

04.08.2006
23:01
[9]

OzOr [ Generaďż˝ ]

Tytus zastanow sie co jest dla Ciebie wazniejsze przyjazn czy milosc pewno niedluga....

04.08.2006
23:02
smile
[10]

hen1o [ Konsul ]

Ja wiem juz o tym 3 razy :o Ale to zalosne hahaha :D We wtorek mam pic piwo ziomkiem, z ktorym chodzi ta klientka. Uhuhuhuhuhuh.

Nie wiem czy przyjde. Po tym co nagadalem wstydze sie. Do chuja ze mna.

04.08.2006
23:07
[11]

Coy2K [ Veteran ]

OzOr bzdury piszesz, bo to żadna przyjazn gdy jedna z osob czuje cos wiecej do drugiej... to tylko męczenie sie w takiej udawanej przyjazni... zwlaszcza jak "przyjaciolka" znajdzie sobie kogos

najlepiej wywalic z grubej rury i uslyszec tak lub nie... wiadomo... jak sie nie uda to krzyżyk na droge, bo po takim wyznaniu i odmowie raczej nie mozna na nic liczyć, zresztą formułka jaką by panna wymowila to slynne "zostanmy/badzmy nadal przyjaciolmi" bla bla bla :) wiec nie wiem po co jeszcze on zwleka, scenariusz zawsze jest taki sam :)

04.08.2006
23:07
smile
[12]

siwCa [ Legend ]

hen1o - to zes sie wpakowal . powodzenia

04.08.2006
23:08
[13]

ereyty [ Bragiel ]

>Do chuja ze mna.
Hehe, trafnie to ująłeś.

04.08.2006
23:10
smile
[14]

hen1o [ Konsul ]

Dzisiaj jest luzik, bo jestem pijany. Ciekawe co bedzie jutro jak spojrze na to cale gowno, ktore za soba zostawilem :D

Oh, fuck it. Czas zaczac nowe zycie :|

04.08.2006
23:11
smile
[15]

OzOr [ Generaďż˝ ]

Wiesz nie plote bzdur. Moja aktualnie eks dziewczyna byla dla mnie najlepsza przyjaciolka. I wiesz czego najbardziej zaluje?? Tego ze dalem sie poniesc pozadaniu i kochalem sie z nia choc nie powinienem. Bylismy razem 2 miesiace obiecywala zlote gory, i co?? Zostawila mnie, jak zwykle ja musze byc ten frajer. I wiesz czego mi najbardziej szkoda??? Przyjazni wlasnie tego kochalem ja prze zten okres czasu ale potrafilem byc jej przyjacielem. A teraz zaluje tej nocy....


I wiesz co jeszcze Ci powiem??? Ze miimo tego ze zostawila mnie dla jakiegos typa z Kanady chce byc przy niej i byc z nia chce jej pomagac chce Czuc jej obecnosc budzic sie obok niej i obok niej zasypiac, Kocham ja cholernie i bede ja kochal dalej. Wiesz kiedy dowiedzialem sie za kocham ja tak mocno kiedy ja stracilem czy ja odzyskam? Nie wiem, nie wiem czy wroci do polski....

04.08.2006
23:15
[16]

hen1o [ Konsul ]

W lodowce czeka na mnie 16% martini, otworzyc? Dowalic sie na amen?

04.08.2006
23:17
smile
[17]

siwCa [ Legend ]

why not ?

04.08.2006
23:18
[18]

OzOr [ Generaďż˝ ]

Pozycz mi!! Prosze:(

04.08.2006
23:18
[19]

hen1o [ Konsul ]

Jesli otworze to narabie sie do nieprzytonosci :P Jesli nie - pojde spac i obudze sie jutro z kacem-gigantem :F

04.08.2006
23:19
[20]

reksio [ Q u e e r ]

hen1o-> tak, dowal se na amen. Pliiis!

04.08.2006
23:21
[21]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

oh, hen1o, wiesz, my wszyscy jesteśmy tu na tym forum BARDZO ciekawi twojego zycia, własciwie tylko po to tu siedzimy, więc NIE dowalaj sie, tylko pisz! Pisz o twoim interesujacym zyciu uczuciowym, bo nasze jest jalowe jak afrykanskie pustynie

04.08.2006
23:22
smile
[22]

siwCa [ Legend ]

HE - N1O !! HE - N1O !! HE - N1O !! HE - N1O !! HE - N1O !!

04.08.2006
23:23
smile
[23]

Gaara [ Senator ]

Dzisiaj jest luzik, bo jestem pijany.

To jutro też bądź pijany:)

04.08.2006
23:25
[24]

Matt [ I Am The Night ]

nawet jak sie nawalisz w trupa to Ci nie pomoze, bo bedziesz pamietal o niej kazdego dnia gdy bedziesz budzil sie sam, dopoki nie znajdziesz innej ...a jezeli bedziesz chcial byc wierny idealom i pokazac jej jak bardzo Ci zalezalo i bedziesz chcial byc sam, to jedyne co osiagniesz to to, ze ja znienawidzisz.

04.08.2006
23:25
smile
[25]

Coy2K [ Veteran ]

OzOr nadal uważam, ze piszesz bzdury bo nie wiem co ma piernik do wiatraka... ok puściła Cie kantem, ale nie mowimy o tym jak by było potem w związku bo tego nikt nie jest w stanie powiedziec... mowimy o tym, ze jesli czujesz cos do przyjaciolki to lepiej jest powiedziec to jej mozliwie jak najszybciej, inaczej bedziesz sie meczyl w tej przyjazni...

nie wiem kogo probujesz oszukiwac, ale zaloze sie ze gdybyscie nadal byli tylko przyjaciolmi i nie doszloby do niczego to ciagle by Cie trapiło to jaka bylaby jej reakcja gdybys jej powiedzial no i najwazniejsze czy chcialaby z Tobą sprobowac. Tak to juz jest :)

piszesz, że załujesz tej nocy... ale co by to zmieniło... ona i tak by wyjechala do Kanady i tam by poznala kogos, a Tobie by żal dupsko sciskał ze kobieta ktora kochasz jest juz poza Twoim zasiegiem i mozliwe ze doszloby do tego pytanie "ciekawe czy gdybym jej powiedzial co naprawde do niej czuje to czy wyjechałaby?"

Takie zycie, trzeba dalej ciągnąć to wszystko, nie ma sie co zalamywac

04.08.2006
23:25
[26]

hopkins [ Zaczarowany ]

henio nie panikuj jeszcze :) swoja droga twoje posty zalatuja mi pozerstwem...

04.08.2006
23:28
smile
[27]

musaidi1111 [ Legend ]

We wtorek mam pic piwo ziomkiem, z ktorym chodzi ta klientka. Uhuhuhuhuhuh.

mam rozumiec ze idziecie zalac dobrze ryja, czy poprostu ktos ci kaze isc na tego browara?

jak by sie cos dzialo to bij po watrobie, uniki na prawa strone i nisko

04.08.2006
23:29
[28]

hen1o [ Konsul ]

Bardzo chetnie opisze swoja przeszlosc.

W gimnazjum mialem mozliwosc "chodzenia" z dziewczyna. Przepiekna, wspaniala, inteligetna. Nie mialem odwagi.

Takze w gimnazjum moglem chodzic z druga dziewczyna. Taka sama jak wyzej.

Obie sa dzisiaj "zajete".

Dzisiaj "probuje" - okazuje sie, ze klientka jest zajeta.

I co tu kurwa zrobic? :D :D :D

Jebne sie na glowe, strzele sobie w odbyt i tyle

Henio = 3s, tzn. 3 stracone szanse

own3d

Jestem pozerem. Cokolwiek powiecie.

04.08.2006
23:33
[29]

Matt [ I Am The Night ]

nom, faktem jest ze jutro bedzie zalowal tego co tu napisales ;)

moja rada - probuj dalej, bo autentycznie jezeli nie znajdziesz sobie kogos innego, tylko bedziesz sie pograzal, a im glebiej sie w gorycz zanurzysz, tym ciezej bedzie potem wylezc.

04.08.2006
23:35
[30]

Aen [ MatiZ ]

A rodzice wiedzą że wypijasz im alkohol z lodówki?

04.08.2006
23:36
smile
[31]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

04.08.2006
23:38
smile
[32]

Raziel [ Action Boy ]

śmiechu warte.

" gimnazjum mialem mozliwosc "chodzenia" z dziewczyna. Przepiekna, wspaniala, inteligetna. Nie mialem odwagi.

Takze w gimnazjum moglem chodzic z druga dziewczyna. Taka sama jak wyzej.
"

Nie wmawiaj sobie, że mogłeś. Nie mogłeś. Przestań być narcyzem i myśleć, że jakbys wtedy zagadał to już byś był z którąś z nich. Ogólnie świat jest mały, i jakbyś miał być z tymi dziewczynami to byś był i kropka. Albo one by wykazaly odrobinę inicjatywy, albo jakąś plotę podsunąłby ci kolega czy koleżanka.

Denerwują mnie juz te posty w stylu "jezu stracilem szanse, moglem zagadac wtedy napewno by wyszlo" - to jest płakanie nad rozlanym mlekiem. Z tym, że nie wiemy czy w ogóle było jakieś mleko (bez skojarzen!:)
Pozatym czas wyjść z gimnazjum i dorosnąć. I przestać robić z siebie psa dla każdej dziewczyny która ci/wam się podoba.

04.08.2006
23:38
[33]

hen1o [ Konsul ]

nom, faktem jest ze jutro bedzie zalowal tego co tu napisales ;)

Jutro wstane, przeczytam to (albo i nie - bede sie wstydzil) i pomysle "o qrwa" :P

Tyle.

A rodzice wiedzą że wypijasz im alkohol z lodówki?

Martini jest moje :P 40zl zaplacilem, a smakuje jak gówno.

04.08.2006
23:39
[34]

Sebaa [ Konsul ]

a ja też kocham moją przyjaciółkę , i dostałem kosza ostatnio , i troche przykro , ale dobrze mi :) , słucham se Kind of Blue Davisa , i wspominam , i ciesze się że mimo to że wie o moich intecjach , ciągle jest przy mnie

04.08.2006
23:41
[35]

hen1o [ Konsul ]

Raziel -> własnie sie dostalem na AE we Wroclawiu. Mam 19 lat. Czyni mnie to czlowiekiem jeszcze bardziej zalosnym.

hen1o <<<<<< GTFO QRWA GTFO FAGGOT FUCK YOU

04.08.2006
23:41
[36]

Matt [ I Am The Night ]

Raziel / Bigos - Panowie, chyba juz zapomnieliscie, ale jak sie ma nascie , a nie dziesiat lat to to wszystko wyglada inaczej i po prostu trzeba to przezyc, nie gascie wiec chlopaka tekstami w stylu "daj se spokoj, wydoroslej"

[edit]

Henio >> postaraj sie o mieszkanie w akademiku, to Ci szybko przejdzie ;)

04.08.2006
23:44
[37]

musaidi1111 [ Legend ]

ja popijam se winko z hiszpani od wujka w takim plastikowym baniaczku 2l :D


<never mind>przejdzie mu chyba chec do nauki :P<never mind>

04.08.2006
23:45
[38]

hen1o [ Konsul ]

Matt -> nie mam szans, mieszkam w miescie, w ktorym jest uczelnia :P OMFG OFMG OFMG OMFG OFMG OMFG

04.08.2006
23:46
[39]

misztel [ +0,10gr! ]

Wejdź na Viva Polska i tam niekiedy jest takie coś że wysyłasz SMSa :

Heniek MIASTO i dostaniesz SMSa i w SMSie bedzie napisane jak sie nazywa dupa ktora spotkasz i gdzie ona bedzie.

Skumaj ten bigos! :P

04.08.2006
23:46
smile
[40]

hopkins [ Zaczarowany ]

To wyjdz wieczorem na miasto, jestes wolny, a jest wiele kobiet, ktore czekaja wlasnie na Ciebie!

04.08.2006
23:49
[41]

Matt [ I Am The Night ]

tak czy siak, o ile w liceum spotykales czesto "przypadkowych" ludzi, to zakladajac ze nie poszedles na pierwsze lepsze studia, tylko na takie ktore Cie interesuja, to wlasnie tam spotkasz ludzi myslacych podobnie i bedziesz mial o wiele wieksza szanse na znalezienie "wlasciwej" dziewczyny. Nie boj zaby ;)

[edit]

lol Hopkins, zaloze sie ze na nawalonego kolesia czekaja nie tylko kobiety i inne takie, ale tez rozni inni ktorzy chetnie skorzystali by z ...dofinansowania ;)

04.08.2006
23:49
smile
[42]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Naprawde masz 19 lat?

04.08.2006
23:50
smile
[43]

hen1o [ Konsul ]

Kurde, dajcie mi jedna taka z wrocka, ktora jest inteligentna i otwarta. Wyglad jest mniej wazny.

No dajcie no dajcie kurde :D

04.08.2006
23:52
[44]

hen1o [ Konsul ]

KRIS_007 -> a ty kurde wypad z mojego watku, jedyne co potrafisz na tym forum to dogryzac, chamsko atakowac i byc ogolnie niemilym wobec innych. Wypad pajacu, idz dogryzac kolegom z przedszkola.

04.08.2006
23:53
[45]

martusi_a [ Dezerterka z Krainy Snów ]

hen1o --> sugerujesz, że we Wrocku nie ma kobiet inteligentnych i otwartych? Hm. Gdyby był październik, to bym się obraziła.

04.08.2006
23:53
smile
[46]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Cos za trzezwo piszesz jak na bycie pijanym.

04.08.2006
23:54
smile
[47]

musaidi1111 [ Legend ]

04.08.2006
23:54
[48]

hen1o [ Konsul ]

martusi_a -> niewiele takich spotkalem. Gimnazjum, LO, znajomosci pozaszkolne - wszystko spelzlo na idiotkach, dla ktorych najwazniejsza sprawa jest najwazniejszy katalog mody.

04.08.2006
23:55
[49]

hen1o [ Konsul ]

Krisiu -> Bo zawsze sprawdzam tekst zanim napisze "opublikuj". Poza tym nie mam w zwyczaju pisac belkotu.

04.08.2006
23:56
smile
[50]

Raziel [ Action Boy ]

Matt --> ależ ja jestem od niego młodszy, mam 18 lat. Swoje jednak już doświadczyłem i wydaje mi się że do tych samych wniosków co twórca tego wątku dochodziłem właśnie te 5 lat temu w gimnazjum, świeżo po zakończeniu podstawówki. No ale cóż, chyba każdemu trzeźwe (to określenie nawet tu pasuje) patrzenie na świat przychodzi w różnym wieku.

ps. do twórcy wątku raz jeszcze - masz racje, jesteś żałosny. Ale nie dlatego, że dostałeś kosza - ale dlatego, że sam sobie to wmawiasz. Nie tylko samym nastawieniem do własnej osoby, ale również i tym wątkiem. Sam tworzysz to żałosne ego:) Więc czas uwierzyć trochę we własne siły i ruszyć do boju. I przestać myśleć, że każda piękna dziewczyna z niesamowitymi kształtami ,która dała ci kosza była tą jedyną. Bo nie była:)

Żegnam was, bo spać już czas. Jutro jadę sobie na 10 dni nad morze z przyjaciółmi. O - właśnie polecam Ci zrobić taki wypad. Tylko mi nie mow ze nie masz przyjaciół!:)

04.08.2006
23:57
[51]

misztel [ +0,10gr! ]

zioom, zaraz ci znajde i do niej zagadasz daj mi 3 minuty.

04.08.2006
23:57
[52]

hen1o [ Konsul ]

No i juz bledy robie ;D

05.08.2006
00:00
smile
[53]

musaidi1111 [ Legend ]

hen1o>>>3369265 twoja dzisiejsza rozrywka na noc. (zapewne z teo samego miasta co ty)

pierwszy :P

05.08.2006
00:00
smile
[54]

Gaara [ Senator ]

ejj... wyślij mi pocztą to Martini, bo i tak dla Ciebie smakuje jak gówno:]

musaidi - ależ Ty punktualny:) równie 3 minuty:]

05.08.2006
00:04
[55]

hen1o [ Konsul ]

ejj... wyślij mi pocztą to Martini, bo i tak dla Ciebie smakuje jak gówno:]

Bo smakuje jak gowno :D Martini Bianco, beznadziejne, mocne, wieje alkoholem, nie da sie tego pic :F

05.08.2006
00:04
smile
[56]

martusi_a [ Dezerterka z Krainy Snów ]

musaidi1111 --> dno.

05.08.2006
00:09
smile
[57]

Gaara [ Senator ]

hen1o - a więc wyślij:]

05.08.2006
00:13
[58]

hen1o [ Konsul ]

Wysylam, wysylam :)

05.08.2006
00:16
smile
[59]

Gaara [ Senator ]

No wkońcu:]

05.08.2006
00:26
[60]

hen1o [ Konsul ]

Pije dalej i pije...

05.08.2006
00:32
[61]

blazerx [ lateral thinking ]

pij do lusterka, ono zrozumie

05.08.2006
00:34
smile
[62]

Gaara [ Senator ]

"Nie pij pan do lustra!"

05.08.2006
00:34
[63]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

ja tez chetnie bym sie nawalil ale jutro o 7:00 trzeba usiasc za kolkiem, wiec nie moge. Koncze 2 bronxa i ide spac ;) Dobranoc wszystkim GOL-asom :D

05.08.2006
00:38
[64]

hen1o [ Konsul ]

Pije do lustra.

Do kolegi z GG, ktorego znam osobiscie.


...

05.08.2006
00:38
smile
[65]

Kompo [ alkopoligamista ]

Halo, czy to pokój zwierzeń?

05.08.2006
00:40
smile
[66]

Gaara [ Senator ]

Kompo -> jaaasnee;)

05.08.2006
00:43
[67]

hen1o [ Konsul ]

taaa....

Latwiej gadac z kims kogo sie nie zna...

Pierwszy raz w zyciu pije do listra...

05.08.2006
00:48
smile
[68]

Gaara [ Senator ]

hanio -> hhehe:)

05.08.2006
00:57
[69]

hen1o [ Konsul ]

Czy nie sadzicie ze po pijaku ludzicie sa bardziej... szczerzy? Bardziej prawdziwi? Realni? Bo moim zdaniem tak.

05.08.2006
00:59
[70]

misztel [ +0,10gr! ]

Lubisz wołowinę ?

05.08.2006
01:00
smile
[71]

hen1o [ Konsul ]

Niom.

05.08.2006
01:14
smile
[72]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

wszystkie kobiety są piękne tylko czasem wódki brak :)

05.08.2006
01:24
[73]

pizmak [ Generaďż˝ ]

Taaaaaaaaaa w tej kwestii nie ma nigdy nic wszystko pieknie ladnie tak jak byc powinno.. zawsze musza bc jakies komplikacje;]
Ja to powoli glupieje, spotykam sie juz od jakiegos czasu z 3 lata starsza (27 latka z 2 letnim dzieckiem), jest nam razem poprostu super, tylee ze.......... widujemy sie praktycznie tylko po nocach, najczesciej od okolo 22 do 3, 4 rano, co z tego ze na 6 do pracy eheh, rozstajac sie mamy prawie lzy w oczach.. bo... no wlasnie bo kur**
tatus dziecka ostatnio za bardzo wczowa sie w role i mysli ze Ona jest wciaz jego... lazi za dupa, wydzawnia codziennie, przyjezdza do niej pod pretekstem, ze chce widziec sie z mala, nie pamieta juz jak to ja uderzyl, jak zdradzal, jakie on ma szczescie ze sie jeszcze osobiscie nie spotkalismy:| grozi ze jak Ona zacznie sie z kims spotykac zacznie walczyc w sadzie o dziecko. dobija mnie powoli ta sytuacja, ale nie wiem co robic://

wolowine lubie;]
a po pijaku kazdy jest bardziiej szczery bo nie mysli o konsekwencjach, tyle.

pilem, ale chyba nie duzo;]

05.08.2006
01:25
smile
[74]

misztel [ +0,10gr! ]

Jestes juz konsulem, pij dalej a zajdziesz do Prefekta ;)

05.08.2006
01:27
smile
[75]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

pizmak--->
Zabierz się skur**owi do tyłka.
A jeśli to duży, dresiarski tyłek, zadzwoń na policję.
W każdym razie reaguj, zanim Twoja kobieta się przestraszy i do niego wróci (mnóstwo jest takich przypadków).
A tym, że zabierze matce dziecko to może sobie straszyć rozstrzęsioną matkę, oboje wiemy, że nia ma na to żadnych szans.

05.08.2006
01:30
[76]

Kyahn [ Rossonero ]

pizmak ----> ja nie rozumiem jak w wieku 24lat można się brać za 27letnią kobietę z dzieckiem.
Dla mnie jest to niezrozumiałe, owszem jeszcze dla samego seksu bym zrozumiał, ale lokować w niej wszystkie uczucia.

Powiem Ci więc tak: wiedziałeś co brałeś, więc się teraz nie dziw.

05.08.2006
01:38
[77]

pizmak [ Generaďż˝ ]

Hajle Selasje -> No on podobno wiekszy odemnie, chociaz ja do najmniejszych sie raczej nie zaliczam. W kazdym razie, jak go spotkam zle sie to moze skonczyc, dla mnie albo dla niego. Tyle ze Ona stara sie zebysmy wlasnie nie mieli okazji sie spotkac bo wie co sie swieci. Wyraznie mu daje do zrozumienia ze nie ma na co liczyc. A boi sie bo.. on ma wlasne mieszkanie( ona teraz mieszka z rodzicami), samochod, lepiej platna prace.. wogole dlaczego mu sie tak nagle odwidzialo (znudzil sie kochankom?) :/

Kyahn -> widocznie doroslem? To nie jest tak ze ja poznalem i sie zaczelo, znam ja juz conajmniej pol roku... najpierw to byla zabawa.. ale przerodzilo sie w cos wiecej... ile mozna uganiac sie za malolatami? hee

05.08.2006
01:45
[78]

Kyahn [ Rossonero ]

widocznie doroslem?

Taaaa, dobry tekst. Mam tyle samo lat co Ty (rocznikowo), ale w przeciwieństwie do Ciebie zdaję sobie sprawę
czym grozi związek z dzieciatą kobietą (na dodatek starszą ode mnie) i w życiu na coś takiego nie pójdę.
Za dużo młodych, ładnych, z jeszcze nie wypaczoną psychiką (bo wybacz, ale psychika kobiety, która ma już dzieciaka
a na dodatek z facetem, który ją uderzył-możliwe że nie raz, jest już delikatnie "skrzywiona") dziewczyn chodzi po tym świecie,
żeby ładować się w taki związek.

ile mozna uganiac sie za malolatami?

Było się brać od razu za 40stki, co tam będziesz za "małolatami" latał.


Aha i żeby nie było, to jest mój pogląd na takie "sytuacje", Ty masz swój, który szanuję, aczkolwiek nie rozumiem :)

05.08.2006
01:50
[79]

pizmak [ Generaďż˝ ]

Kyahn -> Jeszcze do niedawna myslalem tak jak Ty. Dzieciata? Nigdy w zyciu! Jak dziecko to tylko swoje! Starsza a wyglada na 21- 22 lata, chociaz to akurat w tym wypadku nie ma znaczneia. Jak to sie mowi milosc jest slepa... zapieralem sie ze nigdy w zyicu (bo spodobala mi sie wczesniej, chociaz nie wiedzialem ile ma lat i nie wiedzialem o dziecku) a tu prosze...

Nie wiem po co to wszystko piaslem. Ide spac. Nara:)

05.08.2006
08:58
[80]

mirencjum [ operator kursora ]

Najgorsze po piciu jest przebudzenie

05.08.2006
10:02
smile
[81]

xion [ Jigga ]

I pamietaj mala rada na bolesny poranek. Czym sie strules tym sie lecz :D

05.08.2006
10:03
smile
[82]

stanson [ Szeryf ]

mirencjum - Najgorsze po piciu jest przebudzenie ... jak browaru nie ma w zasięgu ręki :D

05.08.2006
10:26
smile
[83]

-imperator- [ spamer ]

i jak kot za głośno tupie... :P

05.08.2006
10:42
smile
[84]

hopkins [ Zaczarowany ]

Martini 16% mocne?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.