GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kiedy zaczyna sie rok szkolny?

04.08.2006
19:14
[1]

hopkins [ Zaczarowany ]

Kiedy zaczyna sie rok szkolny?

Juz nie wiem, a teraz jest mi ta informacja bardzo potrzebna.

04.08.2006
19:17
smile
[2]

^quqoch^ [ Patryk ]

Brawo, minister Giertych znowu stara się zdobyć serca młodzieży.

04.08.2006
19:18
smile
[3]

hoomie [ Junior ]

To mi się podoba :D

04.08.2006
19:21
[4]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Eee stara wiadomość :) Ale dla pewności... ROK SZKOLNY ZACZYNA SIĘ 4 WRZEŚNIA CZYLI W PONIEDZIAŁEK !!!

04.08.2006
19:22
[5]

hopkins [ Zaczarowany ]

wiem, ze stara, ale chodzi o to, ze na stronie men'u dalej jest 1 wrzesnia

04.08.2006
19:23
[6]

adamis [ 127.0.0.1 hack me! ]

Czyli po plany lekcji, pieprzenie dyrektora na apelu itp. idziemy w poniedziałek? :D

04.08.2006
19:24
[7]

lo0ol [ Jónior ]

u mnie w szkole w/w pierdoly beda 4 wrzesnia

04.08.2006
19:24
[8]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Ja rozpoczecie mam 1 września o 17 :P

04.08.2006
19:29
smile
[9]

igier01 [ Konsul ]

giertych jednak ma przebłyski inteligencji, ale i tak go nie lubie:D

04.08.2006
19:59
[10]

tomekcz [ Polska ]

Zważając na to, że moja szkola jest dość zacofana to pujdę 5 września dla pewności :P

04.08.2006
20:09
smile
[11]

Gaara [ Senator ]

Ja i tak bym poszedł 4:)

04.08.2006
20:13
[12]

dudka [ ! szypon ! ]

igier01==> jak narazie to jego pierwszy przebłysk inteligencji

04.08.2006
20:20
smile
[13]

igier01 [ Konsul ]

dudka===>a ten żeby skrucić rok szkolny o tydzień:P

04.08.2006
20:21
smile
[14]

siwCa [ Legend ]

W sumie, nie glupie z jego strony to bylo :)

Chociarz szczerze mowiac nie robi mi to wiekszej roznicy, ale z drugiej strony chcialbym zobaczyc moja nowa klase szybciej.

04.08.2006
20:27
smile
[15]

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]

Igier ---> Marcinkiewicz skrócił rok o tydzień ...

04.08.2006
21:06
[16]

Moshimo [ FullMetal ]

lol
(...) nformacja nie przebiła się do opinii publicznej (...)
Czyli: wszyscy olewaja se Giertycha?
Ale w sumie spoczko ustawa.. to tak nie bylo do tej pory? aha :P

04.08.2006
21:08
[17]

Danley [ Pontifex Maximus ]

Z tego co pamiętam, jeśli 1 września wypadał w sobotę to dopiero w poniedziałek był start, a od wtorku lekcje. Co innego jeśli 1 września wypadał w piątek.. wtedy tego dnia był start, a lekcje od poniedziałku.

05.08.2006
00:11
smile
[18]

gofer [ ]

A to nie jest czasem jakoś 2 października?

05.08.2006
00:14
smile
[19]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

gofer
No własnie nie wiem o co im chodzi z tym wrześniem ;)

05.08.2006
00:15
[20]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

LUDZIE ! Opanujcie się, przecież taki późniejszy "start" roku szkolnego to nie nowość, w mojej 9-cio letniej karierze, były co najmniej 2 takie przypadki... Więc Giertypapa nie jest żadnym zbawcą i innowatorem...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.