hopkins [ Zaczarowany ]
Kiedy zaczyna sie rok szkolny?
Juz nie wiem, a teraz jest mi ta informacja bardzo potrzebna.

^quqoch^ [ Patryk ]
Brawo, minister Giertych znowu stara się zdobyć serca młodzieży.

hoomie [ Junior ]
To mi się podoba :D
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Eee stara wiadomość :) Ale dla pewności... ROK SZKOLNY ZACZYNA SIĘ 4 WRZEŚNIA CZYLI W PONIEDZIAŁEK !!!
hopkins [ Zaczarowany ]
wiem, ze stara, ale chodzi o to, ze na stronie men'u dalej jest 1 wrzesnia
adamis [ 127.0.0.1 hack me! ]
Czyli po plany lekcji, pieprzenie dyrektora na apelu itp. idziemy w poniedziałek? :D
lo0ol [ Jónior ]
u mnie w szkole w/w pierdoly beda 4 wrzesnia
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Ja rozpoczecie mam 1 września o 17 :P

igier01 [ Konsul ]
giertych jednak ma przebłyski inteligencji, ale i tak go nie lubie:D
tomekcz [ Polska ]
Zważając na to, że moja szkola jest dość zacofana to pujdę 5 września dla pewności :P

Gaara [ Senator ]
Ja i tak bym poszedł 4:)
dudka [ ! szypon ! ]
igier01==> jak narazie to jego pierwszy przebłysk inteligencji

igier01 [ Konsul ]
dudka===>a ten żeby skrucić rok szkolny o tydzień:P

siwCa [ Legend ]
W sumie, nie glupie z jego strony to bylo :)
Chociarz szczerze mowiac nie robi mi to wiekszej roznicy, ale z drugiej strony chcialbym zobaczyc moja nowa klase szybciej.

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]
Igier ---> Marcinkiewicz skrócił rok o tydzień ...
Moshimo [ FullMetal ]
lol
(...) nformacja nie przebiła się do opinii publicznej (...)
Czyli: wszyscy olewaja se Giertycha?
Ale w sumie spoczko ustawa.. to tak nie bylo do tej pory? aha :P
Danley [ Pontifex Maximus ]
Z tego co pamiętam, jeśli 1 września wypadał w sobotę to dopiero w poniedziałek był start, a od wtorku lekcje. Co innego jeśli 1 września wypadał w piątek.. wtedy tego dnia był start, a lekcje od poniedziałku.

gofer [ ]
A to nie jest czasem jakoś 2 października?

Sizalus [ Generaďż˝ ]
gofer
No własnie nie wiem o co im chodzi z tym wrześniem ;)
Bobuch [ Mniejsze Zło ]
LUDZIE ! Opanujcie się, przecież taki późniejszy "start" roku szkolnego to nie nowość, w mojej 9-cio letniej karierze, były co najmniej 2 takie przypadki... Więc Giertypapa nie jest żadnym zbawcą i innowatorem...