
Sidhe [ Konsul ]
Logo
Witam!!
Biore się zarobienie stron internetowych! mam potrzebne oprogramowanie i zaczynam!
Znacie może jakieś strony, gdzie mogą być instrukcje jak zrobić ładne logo ( ta cała górna część strony internetowej) na strone? Może sami coś poradzicie? korzystam do tego z photoshopa 9!

Dayton [ Generaďż˝ ]
www.google.com (serio) i wpisz photoshop tutorial, web design tutorial, logo tutorial - > naprawde znajdziesz MASE fajnych stron, ja zawsze tak robie :)
a jak cos chcesz wiecej to szukaj np photoshop lawa logo tutorial itp :) wlasciwie zawsze cos znajdziesz :)

Sidhe [ Konsul ]
Czy do photoshopa można wrzucać jakieś nowe czcionki i style do tekstów?
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Sidhe --> Photoshop moze korzystać z czcionek zainstalowanych w systemie, więc można bez problemu dodawać nowe. A co do styli to nie wiem, ale pewnie też.
Rezor [ broken_thoughts ]
Można dodatkowe style wrzucać, wejdz sobie na graffik.pl tam jest dużo rzeczy.
Co do gotowych styli, to nie polecam na nich polegać w zupełności, takie logo z daleka można rozpoznać i wygląda dość kiczowato. Najlepiej samemu wszystko zrobić. Oczywiście od razu niczego nie zbudowano, licz się z tym, że dopiero za jakiś czas będą Ci wychodzić rzeczy ciekawe.

Sidhe [ Konsul ]
Wiem, że do tego trzeba mieć cierpliwość, której już mi braknie! Adobe Photoshop to bradzo świetny program, ale potrzeba wiele czasu by się z nim dobrze zapoznać ;(