GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Logo

04.08.2006
15:49
smile
[1]

Sidhe [ Konsul ]

Logo

Witam!!
Biore się zarobienie stron internetowych! mam potrzebne oprogramowanie i zaczynam!
Znacie może jakieś strony, gdzie mogą być instrukcje jak zrobić ładne logo ( ta cała górna część strony internetowej) na strone? Może sami coś poradzicie? korzystam do tego z photoshopa 9!

04.08.2006
16:10
smile
[2]

Dayton [ Generaďż˝ ]

www.google.com (serio) i wpisz photoshop tutorial, web design tutorial, logo tutorial - > naprawde znajdziesz MASE fajnych stron, ja zawsze tak robie :)

a jak cos chcesz wiecej to szukaj np photoshop lawa logo tutorial itp :) wlasciwie zawsze cos znajdziesz :)

04.08.2006
16:31
smile
[3]

Sidhe [ Konsul ]

Czy do photoshopa można wrzucać jakieś nowe czcionki i style do tekstów?

04.08.2006
16:37
[4]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Sidhe --> Photoshop moze korzystać z czcionek zainstalowanych w systemie, więc można bez problemu dodawać nowe. A co do styli to nie wiem, ale pewnie też.

04.08.2006
17:04
[5]

Rezor [ broken_thoughts ]

Można dodatkowe style wrzucać, wejdz sobie na graffik.pl tam jest dużo rzeczy.

Co do gotowych styli, to nie polecam na nich polegać w zupełności, takie logo z daleka można rozpoznać i wygląda dość kiczowato. Najlepiej samemu wszystko zrobić. Oczywiście od razu niczego nie zbudowano, licz się z tym, że dopiero za jakiś czas będą Ci wychodzić rzeczy ciekawe.

04.08.2006
18:14
smile
[6]

Sidhe [ Konsul ]

Wiem, że do tego trzeba mieć cierpliwość, której już mi braknie! Adobe Photoshop to bradzo świetny program, ale potrzeba wiele czasu by się z nim dobrze zapoznać ;(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.