Dareczek85 [ Centurion ]
Dwa problemy z Windowsem...
Po pierwsze, jak chce wlączyć Windows Media Player wyskakuje mi okienko z napisem "Wystąpił wewnętrzny błąd aplikacji"... nie mam pojęcia czemu tak sie dzieje... Po drugie używam Firewall'a Outpost i jak biore run update to wyskakuje mi okinko "Cannot create VBScript engine".. Bardzo prosze o pomoc jesli ktoś z was wie jak to naprawic...
legrooch [ MPO Squad Member ]
1 przypadek - zainstaluj ponownie Media Playera (ściągnij ze strony Microsoftu)
2 przypadek - zainstaluj ponownie WSH (jak wyżej)
Dareczek85 [ Centurion ]
a jeśli to nie pomoże...? jest jakis inny sposób?
Dareczek85 [ Centurion ]
spróbowałem opcji
W Start -> uruchom wpisać:
regsvr32 jscript.dll
regsvr32 vbscript.dll
i pomogło. tak dla kogos kto by tez mial z tym kiedys problemy....