GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dwa problemy z Windowsem...

04.08.2006
14:01
[1]

Dareczek85 [ Centurion ]

Dwa problemy z Windowsem...

Po pierwsze, jak chce wlączyć Windows Media Player wyskakuje mi okienko z napisem "Wystąpił wewnętrzny błąd aplikacji"... nie mam pojęcia czemu tak sie dzieje... Po drugie używam Firewall'a Outpost i jak biore run update to wyskakuje mi okinko "Cannot create VBScript engine".. Bardzo prosze o pomoc jesli ktoś z was wie jak to naprawic...

04.08.2006
14:07
[2]

legrooch [ MPO Squad Member ]

1 przypadek - zainstaluj ponownie Media Playera (ściągnij ze strony Microsoftu)
2 przypadek - zainstaluj ponownie WSH (jak wyżej)

04.08.2006
14:11
[3]

Dareczek85 [ Centurion ]

a jeśli to nie pomoże...? jest jakis inny sposób?

04.08.2006
14:16
[4]

Dareczek85 [ Centurion ]

spróbowałem opcji

W Start -> uruchom wpisać:
regsvr32 jscript.dll
regsvr32 vbscript.dll

i pomogło. tak dla kogos kto by tez mial z tym kiedys problemy....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.