
smichal1990 [ Junior ]
Co się stało z okrrutnymi konkursami... ???
Już od dłuszego czasu na Golu nie pojawił się żaden okrrrutny konkurs.. z tego co pamietam ostatni był coś poczatkiem czerwca .. (troche dawno.. ) jak myślicie kiedy może się nastempny pojawić i co powiniśmy w nim rozwiązać :D
Mi by pasowało żeby można było znowu odgadaywć screenshoty z iluś tam gier ale to moje zdanie :)a co wy o tym myslicie ??
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Właśnie czemu nie ma? Bo są wakacje pewnie :P

mihjanczyk [ Pretorianin ]
wiadomo wakacje ale chyba na golu nie wszyscy sa na urlopach .. chciałbym zeby wreszcie się pojawił ponad miecha nic nie zrobili ..