GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co się stało z okrrutnymi konkursami... ???

04.08.2006
13:27
smile
[1]

smichal1990 [ Junior ]

Co się stało z okrrutnymi konkursami... ???

Już od dłuszego czasu na Golu nie pojawił się żaden okrrrutny konkurs.. z tego co pamietam ostatni był coś poczatkiem czerwca .. (troche dawno.. ) jak myślicie kiedy może się nastempny pojawić i co powiniśmy w nim rozwiązać :D


Mi by pasowało żeby można było znowu odgadaywć screenshoty z iluś tam gier ale to moje zdanie :)a co wy o tym myslicie ??

04.08.2006
13:31
[2]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Właśnie czemu nie ma? Bo są wakacje pewnie :P

04.08.2006
14:53
smile
[3]

mihjanczyk [ Pretorianin ]

wiadomo wakacje ale chyba na golu nie wszyscy sa na urlopach .. chciałbym zeby wreszcie się pojawił ponad miecha nic nie zrobili ..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.