AssEr [ Legionista ]
Jak to cholerstwo usunac ?
No wiec zainstalowalem Viste bete 2 , aleteraz ptorzeba mi miejsca ichce to usuac ale nie moge :| mam taki oot error jak na fotce
jak ten syf wywalic z hdd ?
cRaven [ Konsul ]
np WinTweak pro
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Hm. Format?
AssEr [ Legionista ]
nie cce formata bo mam tam pare rzeczy ktorych nie moge nigdzie przeniesc bo nie mam miejsca ani plyt zeby to nagrac ;/
el dresso [ Junior ]
Odpal w trybie awaryjnym i wtedy nie bedzie szmata stawiala oporu!!!
SebNET [ Nigga 4 Life ]
Program Unlocker, sciagasz zabezpieczenie z pliku i delete do kosza ;)