GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak to cholerstwo usunac ?

04.08.2006
13:23
[1]

AssEr [ Legionista ]

Jak to cholerstwo usunac ?

No wiec zainstalowalem Viste bete 2 , aleteraz ptorzeba mi miejsca ichce to usuac ale nie moge :| mam taki oot error jak na fotce







jak ten syf wywalic z hdd ?

04.08.2006
13:25
[2]

cRaven [ Konsul ]

np WinTweak pro

04.08.2006
13:25
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Hm. Format?

04.08.2006
13:55
[4]

AssEr [ Legionista ]

nie cce formata bo mam tam pare rzeczy ktorych nie moge nigdzie przeniesc bo nie mam miejsca ani plyt zeby to nagrac ;/

04.08.2006
13:55
[5]

el dresso [ Junior ]

Odpal w trybie awaryjnym i wtedy nie bedzie szmata stawiala oporu!!!

04.08.2006
13:57
[6]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

Program Unlocker, sciagasz zabezpieczenie z pliku i delete do kosza ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.