GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co sądzicie na temat tych butów?

04.08.2006
11:56
smile
[1]

_ramadan_ [ Król sedesu ]

Co sądzicie na temat tych butów?

j.w.



04.08.2006
11:58
smile
[2]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

2 tygodnie temu kupilem sobie identczne. Ładne, wygodne i lansiarskie, bardzo polecam, zwlaszcza, ze w sklepie sa za 340 zeta :).

04.08.2006
11:58
[3]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Wygląd średni ale napewno są bardzo wytrzymałe :)

04.08.2006
11:58
smile
[4]

gladius [ Subaru addict ]

Piękne. Paski znakomicie skomponują się z paskami na dresie. Tylko wsiadać do stjuningowanego kaszlaka, albo lepiej - Calibry.

04.08.2006
11:59
smile
[5]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Troche jak buty korekcyjne z ruskiego targu.

04.08.2006
12:00
[6]

xmajorx [ Gladiator ]

Jeśli chodzi o wygląd, to dla mnie są trochę dziwne, nietypowy fason i wysoka podeszwa, ale nie to się liczy. Jeśli Loon mówi, że są wygodne, to powinieneś się go posłuchać.

04.08.2006
12:02
smile
[7]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Ach dodam jeszcze, ze "komponowanie sie z dresem" raczej nie wchodzi w gre w przypadku tych butów, bo noszenie ich do dresu jest wysoce nie wskazane ;-).

04.08.2006
12:04
smile
[8]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Fajne.

04.08.2006
12:04
[9]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

brzyydkie :P

04.08.2006
12:07
[10]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Nie są złe. Ale zależy co kto woli

04.08.2006
12:07
[11]

Kompo [ alkopoligamista ]

Butki nie są złe, aczkolwiek to nie mój styl. :)

04.08.2006
12:08
[12]

Krzemol [ Konsul ]

SuperStary sa bardzo fajne. To jeden z najbardziej klasycznych modeli butow na swiecie. Niektorzy awangardowi muzycy zakladali je do smokingow czy garniturow ;]

Sam mam identyczne jak tu na zdjeciu. Sa wygodne, ale podeszwa jest miekka, szybko sie sciera. Mi po roku normalnego chodzenia w nich podeszwa sie przetarla. Calosc jest dobrze zrobiona, model jest solidny - jedyny mankament to podeszwa wlasnie. Ogolnie polecam. Pasuja do kazdych spodni chyba ;] Z SuperStarami jest tak, ze albo sie podobaja bardzo albo w ogole - sa specyficzne.

04.08.2006
12:08
smile
[13]

siwCa [ Legend ]

superstary byly modne chyba z 3 lata temu :)

04.08.2006
12:09
[14]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

fajne, ale moje lepsze :]

04.08.2006
12:25
smile
[15]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

siwCa - na swiecie są to caly czas najpopularniejsze buty. A jakie wariacje tam mają :). Sam widzialem jedne z mapą Bronxu na podeszwie :D.

04.08.2006
12:26
smile
[16]

koksin [ Konsul ]

Pewnie je zszywal jakis chińczyk w fabryce w tajwanie, za miske ryzu. Dlatego nie kieruj sie tym ze to adidas, bo placisz za logo nie za jakosc.

04.08.2006
12:29
[17]

Gaara [ Senator ]

do dupy

04.08.2006
12:32
[18]

cycu2003 [ Legend ]

fajne choc ja bym tyle kasy nigdy nie dał za buty

04.08.2006
12:33
smile
[19]

igier01 [ Konsul ]

fajne

04.08.2006
12:51
[20]

Ace_2005 [ The Summer ]

Jak dla mnie to są przeciętne. Brzydkie nie są, ale to też żadna rewelacja.

04.08.2006
12:51
[21]

s_i [ Pretorianin ]

Mam takie buty już od 6 lat i nic się nie rozwaliły. Do tego są bardzo wygodne. Polecam

04.08.2006
12:57
[22]

Krzemol [ Konsul ]

koksin - a ktorych butow nie zszywal na tajwanie Chinczyk za miske ryzu? Myslisz, ze Twoje Nike, Puma czy cos innego jak byly zszywane? ;]

Cycu2003 - to nie jest bajonska suma za buty. 3 lata temu kupilem sobie DC za 300zł - mam je do dzis w stanie nienaruszonym prawie ;] Ostatno kupilem Nike Dunk Low - przecenione z 329zl na 249zl. Ja mam buty zawsze na rok, poltora. To wychodzi jakos 1zl dziennie jakbys odkladal na buty za 356 zł - to duzo? :)

04.08.2006
13:05
smile
[23]

Drackula [ Bloody Rider ]

gladius----> no co ty, te buty pasuja do tych portek z krokiem ponizej kolan i wystajacymi majtami.

04.08.2006
13:15
smile
[24]

cycu2003 [ Legend ]

Krzemol--> zalezy jak sie na to spojrzy. Ja kupiłem 5 lat temu adidasy Puma za 170zł. Chodze w nich tyle czasu co ty a zapłaciłem za nie o połowe mniej. Do dzisiaj są w bardzo dobrym stanie

04.08.2006
13:15
smile
[25]

Lysack [ Latino Lover ]

mi się te buty kojarzą z takim typowym oldschoolem:)


minuta 0:51 i dalej:)

04.08.2006
13:20
[26]

Krzemol [ Konsul ]

Drackula - ale pasuja tez do takich spodni, w ktorych jajka wychodza na wierzch i robi sie z nich jajecznica - czyli do tzn 'jajoobcisów' :)

04.08.2006
13:26
smile
[27]

Drackula [ Bloody Rider ]

nie wiem, ja tego "syfu" w kazdym badz razie nie zalozylbym nawet za doplata. Nie cierpie tego typu butow. Poza tym wygladaja jak buty dla platfusow.

04.08.2006
13:32
[28]

zurek16 [ Pretorianin ]

Pomimo ze lubie buty z kolekcji originals adidas to jakos superstary nigdy mi sie nie podobaly. Zbyt takie masywne sa

04.08.2006
13:33
[29]

Krzemol [ Konsul ]

Drackula - no i fantastycznie :) Jeden lubi jak komus nogi smierdza, a drugi kapuste kiszona :)

Zalozyciel watku chcial poznac opinie ludzi na temat tych butow. Nie podobaja Ci sie - napisz, ze nie, ze dla platfusow. A Ty dodajesz jakies ideologie do modelu buta, ze dla tych z krokiem w kolanach i cuda na kiju jakies :D Osobiste wycieczki robisz? :)

EOT

04.08.2006
13:42
[30]

Coolabor [ Piękny Pan ]

no skoro autor wątku się pyta...

Dla mnie są one pretensjonalne i lansiarskie. Do tego brzydkie i bez stylu. Przypominają mi buty ortopedyczne. Pewnie gdyby nie te "czy paski", to nikt by na nie nie spojrzał. A kupowanie butów czy ubrań przez neta to jakiś dowcip - a jak będą za małe\za duże? A jak okażą się nie wykończonym w środku szmelcem?
Poza tym jest napisane, że kosztują 229 zeta za SZTUKĘ. Dlatego, jeśli prawdą jest, że kosztują w sklepie 340 zł, jak napisał Loon w 2. poście, to rzeczywiście można zrobic niezły biznes.

04.08.2006
13:45
[31]

Debczak_Lebork [ Knaipenterroristen ]

W skali 1- 10 oceniam na 6+, czyli podobają mi się...

04.08.2006
13:45
[32]

OzOr [ Generaďż˝ ]

Superstary to taki oldschool ze szok sa kozackie i ciagle trzymaja Cene!

04.08.2006
13:50
[33]

bles [ Konsul ]

mi sie kojarza z maloletnimi fankami skejtow. Jakis czas temu pelno tego tałatajstwa latało w superstarach za takim wielkimi sznurówkami frotte w jaskrawych kolorach :/ choc superstary to juz napewno klasyka. Ja za to ostatnio kupilem sobie klasyczne sneakersy nike czyli Nike Dunk Low.


04.08.2006
13:51
smile
[34]

OzOr [ Generaďż˝ ]

Bles---> Moge cie dotknac??:D

04.08.2006
13:57
smile
[35]

bles [ Konsul ]

ze co?

04.08.2006
13:58
[36]

AMDD [ Dwory Unia ]

nie podoba mi sie guma z przodu. Pełno osób ma takie białe z targu. Wiec...

04.08.2006
14:00
smile
[37]

szalony mapio [ Legionista ]

mogom byc a doczego som

04.08.2006
14:16
smile
[38]

OzOr [ Generaďż˝ ]

Masz fajne buty moge Cie dotknac?? W łokiec:D

04.08.2006
14:20
smile
[39]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Ja nie lubie butów nike, a juz tych sportowych to potwornie. Wyglądaja jak takie przebajerzone, blee, dla drecha w sam raz. Te takie elegantsze lepsze, ale jakos raz jeden sie skusilem na buty nike i zalowalem - nie dosc, ze srednio ładne, to jeszcze malo wytrzymale :).

Najlepsze sa Adidasa, potem Reebok. Z tym, ze w Reebokach bardzo czesto odklejają sie czubki - to juz zauwoazone i potwierdzone ;).

04.08.2006
14:34
smile
[40]

krejas [ Konsul ]

całkiem całkiem ...
ale lepsze są Vans'y Slip On w szachownice :D --->

04.08.2006
15:28
[41]

Dayton [ Generaďż˝ ]

srednie, nie lubie bialych paseczkow

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.