
_ramadan_ [ Król sedesu ]
Co sądzicie na temat tych butów?
j.w.

Loon [ jaki by tu stopien? ]
2 tygodnie temu kupilem sobie identczne. Ładne, wygodne i lansiarskie, bardzo polecam, zwlaszcza, ze w sklepie sa za 340 zeta :).
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Wygląd średni ale napewno są bardzo wytrzymałe :)

gladius [ Subaru addict ]
Piękne. Paski znakomicie skomponują się z paskami na dresie. Tylko wsiadać do stjuningowanego kaszlaka, albo lepiej - Calibry.

LooZ^ [ be free like a bird ]
Troche jak buty korekcyjne z ruskiego targu.
xmajorx [ Gladiator ]
Jeśli chodzi o wygląd, to dla mnie są trochę dziwne, nietypowy fason i wysoka podeszwa, ale nie to się liczy. Jeśli Loon mówi, że są wygodne, to powinieneś się go posłuchać.

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Ach dodam jeszcze, ze "komponowanie sie z dresem" raczej nie wchodzi w gre w przypadku tych butów, bo noszenie ich do dresu jest wysoce nie wskazane ;-).

legrooch [ MPO Squad Member ]
Fajne.
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
brzyydkie :P
Dym14 [ _X_X_X_ ]
Nie są złe. Ale zależy co kto woli
Kompo [ alkopoligamista ]
Butki nie są złe, aczkolwiek to nie mój styl. :)
Krzemol [ Konsul ]
SuperStary sa bardzo fajne. To jeden z najbardziej klasycznych modeli butow na swiecie. Niektorzy awangardowi muzycy zakladali je do smokingow czy garniturow ;]
Sam mam identyczne jak tu na zdjeciu. Sa wygodne, ale podeszwa jest miekka, szybko sie sciera. Mi po roku normalnego chodzenia w nich podeszwa sie przetarla. Calosc jest dobrze zrobiona, model jest solidny - jedyny mankament to podeszwa wlasnie. Ogolnie polecam. Pasuja do kazdych spodni chyba ;] Z SuperStarami jest tak, ze albo sie podobaja bardzo albo w ogole - sa specyficzne.

siwCa [ Legend ]
superstary byly modne chyba z 3 lata temu :)
Grungowiec [ LENIWIEC ]
fajne, ale moje lepsze :]

Loon [ jaki by tu stopien? ]
siwCa - na swiecie są to caly czas najpopularniejsze buty. A jakie wariacje tam mają :). Sam widzialem jedne z mapą Bronxu na podeszwie :D.

koksin [ Konsul ]
Pewnie je zszywal jakis chińczyk w fabryce w tajwanie, za miske ryzu. Dlatego nie kieruj sie tym ze to adidas, bo placisz za logo nie za jakosc.
Gaara [ Senator ]
do dupy
cycu2003 [ Legend ]
fajne choc ja bym tyle kasy nigdy nie dał za buty

igier01 [ Konsul ]
fajne
Ace_2005 [ The Summer ]
Jak dla mnie to są przeciętne. Brzydkie nie są, ale to też żadna rewelacja.
s_i [ Pretorianin ]
Mam takie buty już od 6 lat i nic się nie rozwaliły. Do tego są bardzo wygodne. Polecam
Krzemol [ Konsul ]
koksin - a ktorych butow nie zszywal na tajwanie Chinczyk za miske ryzu? Myslisz, ze Twoje Nike, Puma czy cos innego jak byly zszywane? ;]
Cycu2003 - to nie jest bajonska suma za buty. 3 lata temu kupilem sobie DC za 300zł - mam je do dzis w stanie nienaruszonym prawie ;] Ostatno kupilem Nike Dunk Low - przecenione z 329zl na 249zl. Ja mam buty zawsze na rok, poltora. To wychodzi jakos 1zl dziennie jakbys odkladal na buty za 356 zł - to duzo? :)

Drackula [ Bloody Rider ]
gladius----> no co ty, te buty pasuja do tych portek z krokiem ponizej kolan i wystajacymi majtami.

cycu2003 [ Legend ]
Krzemol--> zalezy jak sie na to spojrzy. Ja kupiłem 5 lat temu adidasy Puma za 170zł. Chodze w nich tyle czasu co ty a zapłaciłem za nie o połowe mniej. Do dzisiaj są w bardzo dobrym stanie

Lysack [ Latino Lover ]
mi się te buty kojarzą z takim typowym oldschoolem:)
minuta 0:51 i dalej:)
Krzemol [ Konsul ]
Drackula - ale pasuja tez do takich spodni, w ktorych jajka wychodza na wierzch i robi sie z nich jajecznica - czyli do tzn 'jajoobcisów' :)

Drackula [ Bloody Rider ]
nie wiem, ja tego "syfu" w kazdym badz razie nie zalozylbym nawet za doplata. Nie cierpie tego typu butow. Poza tym wygladaja jak buty dla platfusow.
zurek16 [ Pretorianin ]
Pomimo ze lubie buty z kolekcji originals adidas to jakos superstary nigdy mi sie nie podobaly. Zbyt takie masywne sa
Krzemol [ Konsul ]
Drackula - no i fantastycznie :) Jeden lubi jak komus nogi smierdza, a drugi kapuste kiszona :)
Zalozyciel watku chcial poznac opinie ludzi na temat tych butow. Nie podobaja Ci sie - napisz, ze nie, ze dla platfusow. A Ty dodajesz jakies ideologie do modelu buta, ze dla tych z krokiem w kolanach i cuda na kiju jakies :D Osobiste wycieczki robisz? :)
EOT
Coolabor [ Piękny Pan ]
no skoro autor wątku się pyta...
Dla mnie są one pretensjonalne i lansiarskie. Do tego brzydkie i bez stylu. Przypominają mi buty ortopedyczne. Pewnie gdyby nie te "czy paski", to nikt by na nie nie spojrzał. A kupowanie butów czy ubrań przez neta to jakiś dowcip - a jak będą za małe\za duże? A jak okażą się nie wykończonym w środku szmelcem?
Poza tym jest napisane, że kosztują 229 zeta za SZTUKĘ. Dlatego, jeśli prawdą jest, że kosztują w sklepie 340 zł, jak napisał Loon w 2. poście, to rzeczywiście można zrobic niezły biznes.
Debczak_Lebork [ Knaipenterroristen ]
W skali 1- 10 oceniam na 6+, czyli podobają mi się...
OzOr [ Generaďż˝ ]
Superstary to taki oldschool ze szok sa kozackie i ciagle trzymaja Cene!
bles [ Konsul ]
mi sie kojarza z maloletnimi fankami skejtow. Jakis czas temu pelno tego tałatajstwa latało w superstarach za takim wielkimi sznurówkami frotte w jaskrawych kolorach :/ choc superstary to juz napewno klasyka. Ja za to ostatnio kupilem sobie klasyczne sneakersy nike czyli Nike Dunk Low.

OzOr [ Generaďż˝ ]
Bles---> Moge cie dotknac??:D

bles [ Konsul ]
ze co?
AMDD [ Dwory Unia ]
nie podoba mi sie guma z przodu. Pełno osób ma takie białe z targu. Wiec...

szalony mapio [ Legionista ]
mogom byc a doczego som

OzOr [ Generaďż˝ ]
Masz fajne buty moge Cie dotknac?? W łokiec:D

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Ja nie lubie butów nike, a juz tych sportowych to potwornie. Wyglądaja jak takie przebajerzone, blee, dla drecha w sam raz. Te takie elegantsze lepsze, ale jakos raz jeden sie skusilem na buty nike i zalowalem - nie dosc, ze srednio ładne, to jeszcze malo wytrzymale :).
Najlepsze sa Adidasa, potem Reebok. Z tym, ze w Reebokach bardzo czesto odklejają sie czubki - to juz zauwoazone i potwierdzone ;).

krejas [ Konsul ]
całkiem całkiem ...
ale lepsze są Vans'y Slip On w szachownice :D --->
Dayton [ Generaďż˝ ]
srednie, nie lubie bialych paseczkow