GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wyczesany teledysk

04.08.2006
11:42
smile
[1]

hassan2004 [ roll hard go pro ]

Wyczesany teledysk

Goście mieli naprawdę super pomysł na teledysk.

04.08.2006
11:49
smile
[2]

Arczens [ Legend ]

Jak dzieci :)

04.08.2006
11:49
[3]

Dzideek [ Konsul ]

Mi się podoba, liczy się pomysł

04.08.2006
11:50
smile
[4]

koksin [ Konsul ]

Super. Amatorskie wykonanie troche. Ale za pomysl, naleza sie oklaski.

04.08.2006
11:55
smile
[5]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Fascynacja Jamiroquai? :)

04.08.2006
11:55
smile
[6]

Gaara [ Senator ]

Niezłe:)

04.08.2006
12:05
smile
[7]

Buggi [ Konsul ]

Dobry pomysł nie jest zły

spoiler start
500 post :)

04.08.2006
12:06
[8]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Nawet fajne :)

04.08.2006
12:11
smile
[9]

hassan2004 [ roll hard go pro ]

legrooch--> właśnie wydawało mi sie, że gdzieś cos takiego widziałem ale w scenerii pokoju z meblami :]

04.08.2006
12:15
smile
[10]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Jak na amatorke, bardzo dobre.

04.08.2006
12:46
smile
[11]

Sanchin [ Orchid Samurai ]

Super pomysł, niby prosty a ciekawy!

04.08.2006
12:51
smile
[12]

VYKR_ [ Vykromod ]

Maja talent

04.08.2006
12:53
smile
[13]

legrooch [ MPO Squad Member ]

...Futures made of virtual insanity
now always seem, to be governed by this love we have
For useless, twisting, our new technology
Oh now there is no sound for we all live underground...

04.08.2006
12:59
[14]

Lysack [ Latino Lover ]

świetny pomysł:) bardzo dobre wykonanie, ciekawe ile ćwiczyli, żeby żaden się w tym czasie nie przewrócił i żeby to wszystko tak równo wyszło..

04.08.2006
13:09
[15]

Bloohder [ Krzyżowiec ]

Brawa dla nich. Jak na amatorów świetnie to zrobili.

04.08.2006
13:41
smile
[16]

cRaven [ Konsul ]

musieli się nieźle bawić:p

04.08.2006
13:53
[17]

Dayton [ Generaďż˝ ]

teledysk fajny, ale piosnka niespecialna juz

04.08.2006
13:57
smile
[18]

kasztaneczuszek [ Legend ]

jak dla mnie mieli bardzo ciekawy pomysł :) i muzyka nie taka zła!

04.08.2006
14:10
[19]

bles [ Konsul ]

Gdyby zamaskowac troche te bieżnie i dac inne tlo to byloby nawet spoko.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.