GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA: SA problem

04.08.2006
11:41
smile
[1]

owens [ Konsul ]

GTA: SA problem

Witam mam problem, zainstalowałem któryś raz z kolei GTA na moim PC wcześniej działala bez problemu a teraz nie. Otóż gdy gra sie uruchamia dochodzi do tego momenntu ----->>
i koniec, dalej wywala do pulpitu. Jeśli wiecie prosze o pomoc z góry dzieki

04.08.2006
12:11
[2]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Może jest problem z intrem. Ja mam tak w pro evolution soccer 5. Włączam gre i cały czas naciskam escape i ntro sie wyłącza i nie ma problemu.

04.08.2006
12:20
[3]

owens [ Konsul ]

no tak ale gdy nawet przyspieszam intro dalej sie tak dzieje ...

04.08.2006
12:28
smile
[4]

Sweet Johnson [ Pretorianin ]

Rozwiązanie: kup oryginal

04.08.2006
12:31
[5]

owens [ Konsul ]

Sweet Johnson-----> ktoś tu mówił, że ta gra jest nieorginalna??

04.08.2006
12:37
smile
[6]

robert461 [ Konsul ]

a masz oryginalne gta sa

04.08.2006
12:44
smile
[7]

marcin94 [ Piesiec ]

owens---->Może jakieś mody wgrywales labo jakiegos pliczka brakuje?

Off-top

robert461--->Jak byś mógł odezwij sie do mnie na GG: 7183803 (mam sprawe)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.