
owens [ Konsul ]
GTA: SA problem
Witam mam problem, zainstalowałem któryś raz z kolei GTA na moim PC wcześniej działala bez problemu a teraz nie. Otóż gdy gra sie uruchamia dochodzi do tego momenntu ----->>
i koniec, dalej wywala do pulpitu. Jeśli wiecie prosze o pomoc z góry dzieki
Dym14 [ _X_X_X_ ]
Może jest problem z intrem. Ja mam tak w pro evolution soccer 5. Włączam gre i cały czas naciskam escape i ntro sie wyłącza i nie ma problemu.
owens [ Konsul ]
no tak ale gdy nawet przyspieszam intro dalej sie tak dzieje ...

Sweet Johnson [ Pretorianin ]
Rozwiązanie: kup oryginal
owens [ Konsul ]
Sweet Johnson-----> ktoś tu mówił, że ta gra jest nieorginalna??

robert461 [ Konsul ]
a masz oryginalne gta sa

marcin94 [ Piesiec ]
owens---->Może jakieś mody wgrywales labo jakiegos pliczka brakuje?
Off-top
robert461--->Jak byś mógł odezwij sie do mnie na GG: 7183803 (mam sprawe)