GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Call of Juarez - Error

04.08.2006
11:40
[1]

savrinob [ Junior ]

Call of Juarez - Error

Witam. Sciagnalem demko call of juarez i podczas startowania misji w trakcie czytania lektora pojawia mi sie blad i wychodzi do windowsa.
Zainstalowalem najnowsze detonatory oraz najnowszedo directX'a ale to na nic.
Pozdro

04.08.2006
11:43
[2]

koksin [ Konsul ]

podaj tresc errora

04.08.2006
11:49
[3]

savrinob [ Junior ]

CrashExit
exception: file'.\src\terrainnew\geomipmap.cpp', line:679, msg: CMipMapTerrainBlock::BuildMiPmAPS(..):
unsupported position stream: terrain.mat

04.08.2006
12:15
[4]

savrinob [ Junior ]

UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.