gacek [ FISHKI dot NET ]
Nokia 6280
Czy ktoś widział ja może w Plusie ?
Bo kończy mi się umowa i chciałbym wyminić go na nowy aparat .

VYKR_ [ Vykromod ]
.

tygrysek [ behemot ]
bąk pospolity
i regis to gupek
bo ma większe uszy niż ja na awaratce

Regis [ ]
nie widział
mirencjum [ operator kursora ]
. . . a już myślałem , że to szyfrem pisane , ale zmieniło się

bladyk [ Promyczku boska jestes ]
,

gacek [ FISHKI dot NET ]
dzięki :) Tygrysie , ja mam chyba większe