GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z grą americas army version 0.3

04.08.2006
10:44
smile
[1]

gersiu [ Pretorianin ]

problem z grą americas army version 0.3

Mam problem z americas army . Wszystko działa mam konto loguje sie w grze przeszłem treningi ale niema serwerów . Przeszłem treningi do medycznego bo ich nietrzeba(kiedyś też przechodziłem do medycznego i mi działały serwery) . Włanczam i niema ani jedno servera . Czego to przyczyna złej wersji gry bo niewiem ale chyba ściągne versie 0.6

04.08.2006
10:51
[2]

gersiu [ Pretorianin ]

sory to jest versia 2.3

04.08.2006
11:18
[3]

Geenel [ just me ]

Hmm moze dlatego ze masz stara wersje? Wejdz na strone oficjalna i pobierz najnowsza.

04.08.2006
11:24
[4]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Musisz mieć wersje 2.6

04.08.2006
11:32
[5]

gersiu [ Pretorianin ]

ale wchodziłem na www.americasarmy.com i sie nieda pobrac jakieś głupie na www.americasarmy.pl też . A może być wersja 2.5 ???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.