
gersiu [ Pretorianin ]
problem z grą americas army version 0.3
Mam problem z americas army . Wszystko działa mam konto loguje sie w grze przeszłem treningi ale niema serwerów . Przeszłem treningi do medycznego bo ich nietrzeba(kiedyś też przechodziłem do medycznego i mi działały serwery) . Włanczam i niema ani jedno servera . Czego to przyczyna złej wersji gry bo niewiem ale chyba ściągne versie 0.6
gersiu [ Pretorianin ]
sory to jest versia 2.3
Geenel [ just me ]
Hmm moze dlatego ze masz stara wersje? Wejdz na strone oficjalna i pobierz najnowsza.
Super Kotlet [ Schabowy ]
Musisz mieć wersje 2.6
gersiu [ Pretorianin ]
ale wchodziłem na www.americasarmy.com i sie nieda pobrac jakieś głupie na www.americasarmy.pl też . A może być wersja 2.5 ???