
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Tysiąc
Jakoże, widzę, że jest wielu sympatyków gry w tysiąca, to może byśmy stworzyli na GOLu grupę, która grą w tą wspaniałą grę. Moglibyśmy się umawiac na grę na kurniku, rozmawiac o różnych taktykach... Co Wy na to?
GOLowi gracze w tysiąca:
(ksywa na forum, ksywa na kurniku)
1.karas_PL, karas_PL
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Tysiąc
Jakoże, widzę, że jest wielu sympatyków gry w tysiąca, to może byśmy stworzyli na GOLu grupę, która grą w tą wspaniałą grę. Moglibyśmy się umawiac na grę na kurniku, rozmawiac o różnych taktykach... Co Wy na to?
GOLowi gracze w tysiąca:
(ksywa na forum, ksywa na kurniku)
1.karas_PL, sentar
Edit: Znaczy w kurniku nie mam karas_PL, tylko Sentar ;P

General E'qunix [ Nobody likes me ]
1.karas_PL, sentar
2.E'qunix, koornyk
Nie potrafie grać, ale się staram :)
cronotrigger [ sloth ]
1.karas_PL, sentar
2.E'qunix, koornyk
3.cronotrigger, nie gram na kurniku. ale długie lata praktyki w realu, moja ulubiona gra, więc jakby co moge grac.
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
crono ---> to załóż sobie konto