GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tysiąc

04.08.2006
10:00
smile
[1]

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]

Tysiąc

Jakoże, widzę, że jest wielu sympatyków gry w tysiąca, to może byśmy stworzyli na GOLu grupę, która grą w tą wspaniałą grę. Moglibyśmy się umawiac na grę na kurniku, rozmawiac o różnych taktykach... Co Wy na to?

GOLowi gracze w tysiąca:
(ksywa na forum, ksywa na kurniku)

1.karas_PL, karas_PL

04.08.2006
10:07
[2]

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]

Tysiąc
Jakoże, widzę, że jest wielu sympatyków gry w tysiąca, to może byśmy stworzyli na GOLu grupę, która grą w tą wspaniałą grę. Moglibyśmy się umawiac na grę na kurniku, rozmawiac o różnych taktykach... Co Wy na to?

GOLowi gracze w tysiąca:
(ksywa na forum, ksywa na kurniku)

1.karas_PL, sentar

Edit: Znaczy w kurniku nie mam karas_PL, tylko Sentar ;P

04.08.2006
10:13
smile
[3]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

1.karas_PL, sentar
2.E'qunix, koornyk

Nie potrafie grać, ale się staram :)

04.08.2006
10:16
[4]

cronotrigger [ sloth ]

1.karas_PL, sentar
2.E'qunix, koornyk
3.cronotrigger, nie gram na kurniku. ale długie lata praktyki w realu, moja ulubiona gra, więc jakby co moge grac.

04.08.2006
11:08
[5]

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]

crono ---> to załóż sobie konto

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.