GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Operą

04.08.2006
09:55
[1]

viesiek [ Legend ]

Problem z Operą

mam Opere 9 i mam nastpujący problem: otóż kiedy pokazuja sie te pływające reklamy (czy to na GOLu czy gdziekolwiek indziej) nie moge ich wyłączyć. wciskam ten krzyzyk i nic sie nie dzieje :/ irytujace bo za kazdym razem musze odswiezac strone, a czasem i tak potem pojawia sie ta reklama :/

04.08.2006
10:08
[2]

polak111 [ T42 ]

To spróbuj najpierw zminimalizować reklamę, a potem zamknąć.

04.08.2006
10:10
[3]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Wystarczy ściągnąć najnowszego flasha
Szczegóły były gdzieś w wątku o Operze

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5185901&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.