viesiek [ Legend ]
Problem z Operą
mam Opere 9 i mam nastpujący problem: otóż kiedy pokazuja sie te pływające reklamy (czy to na GOLu czy gdziekolwiek indziej) nie moge ich wyłączyć. wciskam ten krzyzyk i nic sie nie dzieje :/ irytujace bo za kazdym razem musze odswiezac strone, a czasem i tak potem pojawia sie ta reklama :/
polak111 [ T42 ]
To spróbuj najpierw zminimalizować reklamę, a potem zamknąć.
Bramkarz [ brak abonamentu ]
Wystarczy ściągnąć najnowszego flasha
Szczegóły były gdzieś w wątku o Operze
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5185901&N=1