Hanzo [ Legionista ]
Stery do GeCubeRadeon 9550 extreme
mam pytanko jakie sa najnowsze sterowniki do GeCubeRadeon 9550 extreme bo slyszalem ze one moze pozwola mi odpalic Fable =P
czekam na odpowiedzi
Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]
https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=293
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Powyższy link nie działa zapewne i trzeba będzie dość "na piechotę" do linku do pliku.
Drivers & Software --> Wybierasz swój system operacyjny --> Radeon --> Zjedź na dół trochę i ściągnij to: Low Speed (Dial-up) Display Driver Only
Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]
Narmo -> Nie polecam ściągania samych Driverów, Catalyst Control Center też się przydaje.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Dowodca_Pawel --> Nie mi. Ja zrobię więcej na czystych driverach a CCC tylko przeszkadza często.