GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stery do GeCubeRadeon 9550 extreme

04.08.2006
07:10
[1]

Hanzo [ Legionista ]

Stery do GeCubeRadeon 9550 extreme

mam pytanko jakie sa najnowsze sterowniki do GeCubeRadeon 9550 extreme bo slyszalem ze one moze pozwola mi odpalic Fable =P
czekam na odpowiedzi

04.08.2006
07:35
[2]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=293

04.08.2006
08:40
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Powyższy link nie działa zapewne i trzeba będzie dość "na piechotę" do linku do pliku.

Drivers & Software --> Wybierasz swój system operacyjny --> Radeon --> Zjedź na dół trochę i ściągnij to: Low Speed (Dial-up) Display Driver Only

04.08.2006
08:43
[4]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

Narmo -> Nie polecam ściągania samych Driverów, Catalyst Control Center też się przydaje.

04.08.2006
08:47
[5]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Dowodca_Pawel --> Nie mi. Ja zrobię więcej na czystych driverach a CCC tylko przeszkadza często.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.