GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Inter Mediolan najlepszą drużyną świata!

04.08.2006
00:46
smile
[1]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Inter Mediolan najlepszą drużyną świata!

Jako wielki fan Interu musiałem się pochwalić :-).

Inter Mediolan jest według Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Piłkarskich (IFFHS) najlepszą obecnie drużyną klubową na świecie. Najnowsze notowanie rankingu zostało opublikowane w środę.
Na pozycji lidera mistrz Włoch zmienił Liverpool FC, który w rankingu za okres 1 sierpnia 2005 - 31 lipca 2006 zajmuje trzecie miejsce. Jak widać poniżej, w "Top 10" nie ma ani Juventusu, ani Milanu.

Czołówka rankingu klubowego IFFHS:

1. (2.) Inter Mediolan - 305,0
2. (3.) FC Barcelona - 286,0
3. (1.) Liverpool FC - 281,0
4. (4.) Sevilla FC - 262,0
5. (6.) Internacional Porto Alegre - 258,0
6. (11.) Olympique Marsylia - 256,0
7. (5.) AS Roma - 252,0
8. (6.) Bayern Monachium - 248,0
8. (6.) Olympique Lyon - 248,0
10. (9.) Rapid Bukareszt - 246,0


source:

Cóż - prawde powiedziawszy nie patrzę ślepo w statystyki i podchodze do wyniku sceptycznie (Rapid Bukareszt? WTF?), ale mnie - jako fana Interu - cieszy np. fakt, ze moja ulubiona druzyna powoli zaczyna wychodzić na prostą - przyznanie jej zasluzonego mistrzostwa, jest w chwili obecnej faworytem Serie A, a takze jesli prezes poczyni wlasciwe transfery ma spore szanse w Lidze Mistrzów. Jest to o tyle przyjemne, ze ja - jak i inni wierni fani - na podobne sukcesy czekamy od dawna :-).

W tym miejscu chcialem sie rowniez powyzlosliwiac na temat ludzi, ktorych ukochana druzyna zmienia sie co roku, w zaleznosci od powodzenia w Lidze Mistrzów, ale jednak sobie daruje :-). Zapraszam do komentowania nowinki i przy okazji oceniania szans Interu w nadchodzacym sezonie!

04.08.2006
00:47
smile
[2]

Kurdt [ Modrzew ]

Liverpool był na czele tego rankingu od roku, widziałeś gdzieś mój wątek na ten temat? :)

04.08.2006
00:48
smile
[3]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

No tak, bo to forum stoi na republice i kazdy watek jest na wage złota <wali sie w czolo>, zapomnialem.

04.08.2006
00:50
smile
[4]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Czy muszę w ogóle mówić, że pierwsze miejsce w tym rankingu nic nie znaczy ?

04.08.2006
00:51
[5]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

To tylko potwierdza zdanie, że statystyka to największa ku*** na świecie :) Co oni osiągneli przez ostatnie 10 lat? Ostatnie mistrzostwo Włoch w wyniku afery korupcyjnej? Parę Pucharów Włoch? LOL!

04.08.2006
08:56
[6]

Garbizaur [ Legend ]

Ja kibicuje Interowi przez prawie całe moje życie i też się cieszę, że ten klub nareszcie wychodzi na prostą. Po aferze korupcyjnej wreszcie okaże się kto jaka jest najlepsza drużyna Serie A. :)

04.08.2006
09:09
smile
[7]

Arczens [ Legend ]

Jak to szło ? " Statystycznie kazdy człowiek ma jedno jadro i jeden jajnik" to tyle co do statystyk.

04.08.2006
09:11
[8]

Yari [ Juventino ]

przyznanie jej zasluzonego mistrzostwa

Zasłużyli równie mocno jak na superpuchar Włoch. No comment. Złodziejstwo jendym słowem.

04.08.2006
09:20
smile
[9]

Buggi [ Konsul ]

Od kiedy śledze te statystyki uważam że są bez sensu ( Inter , Steua , Porto Alegre , Sevilla , Marsylia i Groclin , pierwszy z polskich drużyn). A propos Interu to szkoda że żeby wygrać mistrzostwo musieli czekać na kary dla rywali , a nie sami zapracowali na to transferami i na treningach.

Podsumowując - ten ranking ssie!

04.08.2006
09:50
smile
[10]

polak111 [ T42 ]

<---- Rapid Bukareszt na 10 miejscu?! Todopiero ubaw!

04.08.2006
09:59
[11]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Loon -> Inter nic nie osiągał przez wiele lat. Także ten ranking można wsadzić sobie...


Rapid Bukareszt ?:DDD

04.08.2006
10:16
smile
[12]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

Ten ranking to dobry żart. Inter jest najlepszy ale w wyrzucaniu pieniędzy w błoto, bo tyle co oni w ciągu ostaniego 15 lecia wydali na transfery to głowa boli a sukcesów żadnych nie było.

04.08.2006
12:10
smile
[13]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Yari - gdyby Inter kupowal mecze tak jak Juve to tez by byl mistrzem Włoch, wiec who fuckin cares :)?

Ttwizard - lepiej wyrzucać pieniadze na pilkarzy niz na sedziow :).

04.08.2006
12:13
[14]

Kompo [ alkopoligamista ]

Glory, Glory, Man United!

04.08.2006
12:14
smile
[15]

dudka [ ! szypon ! ]

Ta statystyka to wielka pomyłka! Z jakiej paki Zagłębie jest wyżej od Legii, Wisły a nawet Widzewa, któy swego czasu grał w LM. Skoro to jest zestawienie historyków i innych h*jków to chyba powinni uwzględnić największe sukcesy z wszytskich lat. NIe? A co za tym idzie na czele powinien być zespół który ma najwięcej triumfów w LM...

04.08.2006
12:18
smile
[16]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Liverpool był bardzo długo na pierwszym miejscu ;)
A Sevilla i Rapid to chyba lekka przesada...

04.08.2006
12:22
[17]

Yari [ Juventino ]

Loon ----> Masz dowody , że Juventus kupował mecze ? Rozmowy telefoniczne ? One o niczym nie świadcza . Moggi sugerował sędziów osobom odpowiedizalnym za ich przydzioelanie . Nie ma ani jednej rozmowy która by jasno stwierdziła , że mecz był sprzedany. Z tego wynika , że został złamany tylk oartykuł 1 kodeksu sportowego mówiący o lojalności sportowej. Natomaist nie ma mowy o artykule 6 czyli oszustwie sportowym. Ba , chciałbym zauwazyć iż prokuratura i sąd jasno stwierdizli , że sezon 05/06 nie był ustawiony ! A co z tego wynika ? Że Juventus zdobył zasłużone scudetto a Inter je ukradł. Ale to nie koniec. Wiesz co powiedział jeden z sędziów prowadzących ten proces ? No to czytaj : "Staraliśmy się interpretować sentymenty społeczeństwa i słuchać opinii publicznej." To nie koniec , czytaj to : "Nie było żadnego oszustwa, wszystko odbyło się regularnie. Sezon 2004-05 nie został sfałszowany. Wątpliwości budzi jedynie mecz Lecce-Parma." - wypowiedź prezydenta Corte Federale Piero Sandulli.

Więc prosze Cię. Nie psiz o oszustwie sportowym skoro sąd go nie udowdnił.


Acha i dla wyjaśnienia:
Kara za złamanie 1 artykuły kodeksu sportowego ( o lojalności sportowej ) - odjęcie punktów na starcie seoznu )
Kara za złamanie 6 artykułu kodeksu sportowego ( o oszustwie sportowym ) - degradacja

04.08.2006
12:24
[18]

Kyahn [ Rossonero ]

Loon ----> tak to jest, że Inter musi mistrza dostać, bo niestety wywalczyć sobie nie potrafi.
Poza tym nie martw się w tym sezonie chłopaki też niczego nie wygrają, bo jakby to powiedzieć mają
gównianego trenera. Marzenia odłóż na bok.

Inter od dawna jest wysoko w rankingach IFFHS, bo zasady w nich panujące są dość dziwne.
Między innymi dużo punktów zdobywa się za krajowy puchar, a tak się składa, że Inter walczył w ostatnich latach
głównie o to trofeum, które odpuszczali sobie inni wielcy Serie A.


Yari ---> słyszałeś o tym, że Amelia ma grać w Juve? Dziwne to byłoby posunięcie skoro ma zostać Buffon.
Amelia na drugiego w ogóle mi nie pasuje.

04.08.2006
12:35
smile
[19]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Yari - po pierwsze gratuluje indolencji intelektualnej, ktora nie jest w stanie zrozumiec znaczenia słowa "ukradł". Ja myslalem, ze czegos takie uczą w przedszkolu, wyraźnie jednak sie mylilem. Słownik języka polskiego, którego lekturę bardzo Ci polecam, mówi, że kradzieżą jest:

«potajemne zabranie cudzej własności, przestępstwo polegające na zabraniu cudzego mienia ruchomego w celu przywłaszczenia; złodziejstwo»

Z tego co wiem Inter się o to trofeum nie bił i nawet był mile zaskoczony, ze zostalo mu ono przyznane. Nikt go zatem nie ukradł, niezaleznie od tego czy Juve sie nalezalo czy nie. I tak byscie go nie dostali, a to, ze trafil w ręce akurat Interu to juz nie jest wina ani klubu, ani jego kibiców.

Kyahn - a niby kto im stanie na drodze? Roma? Fiore? Lazio? Milan z ujemnymi punktami?

04.08.2006
12:37
smile
[20]

cycu2003 [ Legend ]

Inter Mediolan ? uahahaaha, ta druzyna juz od wielu lat nie odnosi sukcesów a tu nagle ląduje na pierwszym

04.08.2006
12:38
[21]

Kyahn [ Rossonero ]

Loon ---> Z tego co wiem Inter się o to trofeum nie bił i nawet był mile zaskoczony, ze zostalo mu ono przyznane

Hahaha, ta bo Moratti w ogóle nie mówił, że dwa ostatnie tytuły należą się Interowi, tak tak, on się ich w ogóle nie domagał.

Milan w tym sezonie miał 12pkt przewagi nad Interem, także tych 8 nie robi wielkiej różnicy.

04.08.2006
12:38
[22]

TyTuSPL [ Love United ]

A Manchester United dopiero 34 :/

04.08.2006
12:39
smile
[23]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Ja mimo wszystko obstaje przy swoim :-). Czas pokaze ;].
I zeby nie bylo niescislosci - nie jestem jakims psycholem i zycze Juve szybkiego powrotu do europejskiej czołówki, a Milanowi vicemistrzostwa Włoch w tym sezonie ;-).

04.08.2006
12:41
smile
[24]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Wierzcie lub nie, ale zawsze sobie myślałem "Jeśli Inter zdobędzie tytuł, stanie się CUD".
Cud nastał, następna afera korupcyjna za 50 lat, więc nacieszcie się na zapas tymi zasłużonymi laurami, wywalczonymi na boisku, a nie zdobytymi decyzją sądu...

04.08.2006
12:43
smile
[25]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

W ostatnich latach Inter gral w polfinale ligi mistrzow, wielokrotnie siegal po puchar kraju, a takze nie zajmowal praktycznie lokaty poza pierwszą trójką-czwórką w jakby nie patrzeć mocnej lidze. A wiec uwazasz, ze to słaba druzyna?

Inna sprawa, ze mam sporo zastrzezen do polityki transwerowej. Vieira? Kolejna wypalona gwiazda do kompletu. Inter powinien kupowac wiecej pilkarzy w sile wieku 25-28 lat, a nie przeterminowanych lub jeszcze mlodzieniaszkow :(.

04.08.2006
12:49
[26]

Yari [ Juventino ]

Loon --> Rozumiem , że mozesz nie mieć argumentów , ale nie rozumiem dlaczego nie wiesz co to przenośnia.
Inter się nie bił o scudetto ? Czytałeś wypowiedzi Morattiego i Manciniego ? Rządali/błagali/wypłakali ( żebyś nie czepiał się słówek ) przyznania/e im mistrzostwa. Więc co miał wtedy zrobić Rossi ( prezydent włoskiej federacji ) ? Dał im , zresztą nie dziwota ,skoro to były akcjonariusz i kibic Interu. Mówienie , że Inter załużył na to scudetto jest czystym chamstwem w moim mniemaniu i brakiem wiedzy na temat minionego sezonu. Jeszcze tylko brakuje aby ktoś powiedział , że oba mecze które Juventus z Interem wygrał był ustawione.



Kyahn ---> nie oddamy Gigi'ego , nigdy nigdy ::>:>:> . A tak w ogóle to Juventus już za czasów Lucka interesował się Amelią i składał chyba nawet oferty które bramakrz odrzucił , ze względu na Buffona :).

Ja Interowi życze powodzneia w pucharach i niech kupią więcej włochów bo Materazzi i Grosso to za mało , natomaist mistrzostwa życze hmm , Milanowi ... .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.