GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

KNIGHT RIDER, Nieustraszony

03.08.2006
23:37
smile
[1]

Andrew [ Pretorianin ]

KNIGHT RIDER, Nieustraszony

Polecam tę stronkę dla fanów tego serialu :) >

Jest na niej wiele ciekawych informacji. Np. czy obecna technologia, jest wystarczająca, aby zbudować "prawdziwego" K.I.T.T.-a :)

A tak w ogóle, to jeden z moich ulubionych seriali.

I co myślicie o Nieustraszonym? ;-)

03.08.2006
23:43
[2]

Coolabor [ Piękny Pan ]

myślę, że nie był tak dobry jak Drużyna A
:D

03.08.2006
23:44
smile
[3]

Andrew [ Pretorianin ]

Ja mam tylko nadzieję, że wydadzą w Polsce edycje DVD z wszystkimi sezonami Nieustraszonego z lektorem :)

03.08.2006
23:47
smile
[4]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

;) taka tam bajka

03.08.2006
23:49
smile
[5]

Andrew [ Pretorianin ]

piokos --> David nie jest gejem. Nic mi o tym nie wiadomo. A nawet jeśli, to akceptacja...

03.08.2006
23:50
smile
[6]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

przepraszam

03.08.2006
23:52
smile
[7]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Andrew --> nJoy ;]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4619583&N=1

03.08.2006
23:54
smile
[8]

Andrew [ Pretorianin ]

Stranger [Gry-OnLine] --> Mam w ass-ie co inni o nim myślą.

PONTIAC Trans Am 1982

ślicznotka >

muszę taką załatwić :)

03.08.2006
23:57
[9]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

za to też przepraszam :)

03.08.2006
23:59
[10]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Prędzej zbankrutujesz, bo po przejechaniu 50 metrów skończy się paliwo. Ewentualnie zaczniesz kląć na głos, bo po przejechaniu... powiedzmy 500 metrów coś się zepsuje i trzeba będzie sprowadzać część z Ameryki... słono płacąc w $$$ :)

04.08.2006
00:00
smile
[11]

Andrew [ Pretorianin ]

O kasę się nie martwię :) Ale będę miał przynajmniej satysfakcje, z tego samochodu :)

04.08.2006
00:01
smile
[12]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

A co w tym aucie jest takiego wspaniałego? I nie mów, że będziesz próbował z nim rozmawiać ;)

04.08.2006
00:03
[13]

Andrew [ Pretorianin ]

Jego wygląd :)

04.08.2006
00:03
[14]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

A nie lepiej coś takiego?
:P

Stranger --> A rozmawianie z samochodem jest złe? Sic. Znowu trzeba będzie wydać kasę na leczenie u psy... yy to znaczy na fryzjera ;p

04.08.2006
00:04
smile
[15]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

o gustach się nie dyskutuje :P

04.08.2006
00:04
smile
[16]

Andrew [ Pretorianin ]

Narmo --> nie dzięki ;)

04.08.2006
00:05
smile
[17]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

piokos --> chciałeś chyba powiedzieć 'o zboczeniach się nie dyskutuje' :P

04.08.2006
00:11
smile
[18]

Andrew [ Pretorianin ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.