
marcin94 [ Piesiec ]
RoZeRwAnIe
Tośmy się rozerwali.....
P.S. Sorki jeśli było!

_KoMaNdOr_ [ Are you crazy? ]
No jak tak wyglądają obrady sejmu, to ja dobrych zmian w Polsce się nie spodziewam ;)
swoją drogą, ciekawe co było dalej ;)
Amadeusz ^^ [ Fish and Marillion fan ]
AlE SoOpCiO NaPiSaUeŚ NaSsFĘ TeMaTu. Co Do FiLmiKu - nIeZły.

Loon [ jaki by tu stopien? ]
GENIALNE!
Ma ktoś wiecej takich filmikow z sejmu :D?

Dym14 [ _X_X_X_ ]
Niezłe. Szkoda tylko że w trójke nie zostali na środku:)

General E'qunix [ Nobody likes me ]
Niezłe jaja mają na tej wiejskiej :d

Gaara [ Senator ]
niezłe:)