
Babiczka [ Generaďż˝ ]
Niezla muka na plazy :((((
padlem !hahaahhahaahahah
wysiu [ ]
Muka?
Pytam, bo chyba co innego rozumiemy pod tym slowem. Kiedys "muka" oznaczalo specyficzne uderzenie w ramie, w skrocie.
A filmik dosc stary, a na pewno wyraznie rezyserowany.
"wysiu czy ja zadalem pytanie "z jakiego roku jest ten film i czy jest rezyserowany ?! ;o""
Za to ja zadalem pytanie o "muke".
Babiczka [ Generaďż˝ ]
muka ?
Laios [ Zarzew ]
Pech...;]
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
Może Buka?
Narmo [ Naczelny Maruda ]
To my się pytamy co to "muka"?
Grabarzuu --> Co by robiła na plaży? jej sprzyjały bardziej lodowe klimaty :P

Babiczka [ Generaďż˝ ]
statsy ;o
wysiu czy ja zadalem pytanie "z jakiego roku jest ten film i czy jest rezyserowany ?! ;o"

wolkov [ |Drummer| ]
Dawno chyba pod bramą nie staliście. Nie wiedzieć co oznacza muka, wstyd ;)

cycu2003 [ Legend ]
ooooo loooool, niezła wpada

kasztaneczuszek [ Legend ]
hehe :)

Gaara [ Senator ]
HAhaHahA:D

Dym14 [ _X_X_X_ ]
Jaki oryginalny Pan(i). BUHAHAHA!

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Ale lipa z miodem i kokosem
yellowfox [ Uśmiechnij się ]
Kiedys "muka" oznaczalo specyficzne uderzenie w ramie, w skrocie
wysiu --> teraz tez ;]
kociamber [ A Is To B As B Is To C ]
w szkole to sie "mułki" dawało :)
Coolabor [ Piękny Pan ]
muka w ramię? to był raczej pozorowany cios w krocze i ten, kto się zasłaniał mógł się spodziewac prawdziwego :) taki "test na twardosc" :)) Jak sie zasłonił, to była muka, jak nie, to nie było muki
Babiczka [ Generaďż˝ ]
Fett [ Avatar ]
Coolabor - no tak ale wtedy muka była w ramie :)

igier01 [ Konsul ]
ale zonk:D
Lucky_ [ god ]
Od tego filmiku smierdzi fake'iem na kilometr. A muka to znaczy chyba poprostu cios, np. w twarz z piesci.

Janczes [ You'll never walk alone ]
Rzeczywscie stare :P
ale morde tego zdziwionego murzyna pamietam do dziś :D

Artur20 [ Generaďż˝ ]
<------ Może Buka?
Pierwszy raz slysze slowo muka.
koobon [ Pretorianin ]
Wyrażenia slangowe często zmieniają znaczenie. "Muka" może znaczyć mniej więcej tyle co "ryfa".
W jakimś tekście hiphopowym jest też o "wysterowywaniu na mukę".

Babiczka [ Generaďż˝ ]
Mina tego murzyna byla swietna :D
Pewnie sni mu sie to po nocach :D:D

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Ahahahahha ale wtopa, nie mogę :D

$ebs Master [ Konsul ]
a czy Muka to niazwa takiego potwora z muminkow ? :D

Bury Pies [ Konsul ]
Tzw. "ząk"

gromusek [ Piwa dajcie ! ]
lol :P

siwCa [ Legend ]
murzyn fajny tyleczek ma.. ^^

Adamss [ beer & chill ]
o kur**.. mocne ;D.

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
LOL fajne
niezła "muka" hehe
^Piotrek^ [ Siła tkwi w cieście ]
Muka w Warszawie oprócz uderzenia w ramię o którym mówił wysiu oznacza też jakąś kiepską sytuację albo mocne rozczarowanie. Niektórzy też używają tego słowa zamiennie z 'wpierdol' ale to już rzadziej spotykane.

Babiczka [ Generaďż˝ ]
trzeba nauczyc dzieci neostrady :PPPPP
«Malakai» [ Pretorianin ]
Nic w tym specjalnego, nawet sie nie usmiechnolaem... Poza tym chyba bylo?

Sznapi [ Parufka ]
Boskie!

Chmielek [ Warrior of the World ]
rozwalilo mnie to :D

Johy [ Trance Listener ]