
marcin94 [ Piesiec ]
Oksana
Takie,takie,mocne!! :D
P.S.Soryy jeśli było!
Herman_ [ Konsul ]
Było ;) Ale jest dobre ;)
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Broooda. Tak. Ta Oksana :P

thekid2 [ iLove ]
ale ogólnie to nauka, nie?
Laios [ Zarzew ]
Chyba wypila troche, albo dragi jakies;]

Moshimo [ FullMetal ]
Widzialem to kiedys juz
"Nauka mnie kreci" czy jakos tak
Beka nieziemska
blazerx [ lateral thinking ]
nauka to podstawa

General E'qunix [ Nobody likes me ]
Myslalem, ze to kolejna podrobka Maciusia...

Gaara [ Senator ]
widziałem w telewizji:)

Ezrael [ Very Impotent Person ]
"... i takie takie" - To już weszło do kanonu tekstów w grupie moich znajomych :)
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
w sumie...nie :p
ale idiotka :P