Potężny Kleszcz [ Konsul ]
Problemy z dźwiękiem
Witam. Mam problemy z dźwiękiem a dokładniej gra mi 1 głośnik lewy(centralny) a prawy bardzo słabo. Gdy wyjmuje wtyczkę z gniazda i wkładam na nowo na chilke jest dźwięk a następnie tak jak było. Gdy podłączam słuchawki jest tak samo. Raczej jest to wina gniazda ale nie mam karty dźwiękowej tylko od razu zintegrowane jest z płytą główną. Jak to naprawić albo coś ??
wysiu [ ]
Napraw gniazdko (recznie, srubokrecik, lutowniczka, te sprawy), albo kup karte dzwiekowa.
darek_dragon [ 42 ]
Sound Blaster Audigy SE jest za mniej niż stówę, jak chcesz coś taniego.
artux [ Pretorianin ]
mam problem kupiłem sound blaster audigy se i nie mogę zainstalować sterowników do niej bo wyskakuje błąd żebym sprawdził urządzenie czy jest podłączone do komputera a jestem na 100 % pewien że jest podłączona bo komp wyświetlił że znalazł nowe urządzenie. Co mam zrobić żeby zainstalować sterowniki próbowałem nawet instalować je z strony od producenta ale nadal jest ten błąd. Proszę o pomoc jak najszybciej.