GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemy z dźwiękiem

03.08.2006
23:02
[1]

Potężny Kleszcz [ Konsul ]

Problemy z dźwiękiem

Witam. Mam problemy z dźwiękiem a dokładniej gra mi 1 głośnik lewy(centralny) a prawy bardzo słabo. Gdy wyjmuje wtyczkę z gniazda i wkładam na nowo na chilke jest dźwięk a następnie tak jak było. Gdy podłączam słuchawki jest tak samo. Raczej jest to wina gniazda ale nie mam karty dźwiękowej tylko od razu zintegrowane jest z płytą główną. Jak to naprawić albo coś ??

03.08.2006
23:04
[2]

wysiu [ ]

Napraw gniazdko (recznie, srubokrecik, lutowniczka, te sprawy), albo kup karte dzwiekowa.

03.08.2006
23:08
[3]

darek_dragon [ 42 ]

Sound Blaster Audigy SE jest za mniej niż stówę, jak chcesz coś taniego.

04.08.2006
17:22
[4]

artux [ Pretorianin ]

mam problem kupiłem sound blaster audigy se i nie mogę zainstalować sterowników do niej bo wyskakuje błąd żebym sprawdził urządzenie czy jest podłączone do komputera a jestem na 100 % pewien że jest podłączona bo komp wyświetlił że znalazł nowe urządzenie. Co mam zrobić żeby zainstalować sterowniki próbowałem nawet instalować je z strony od producenta ale nadal jest ten błąd. Proszę o pomoc jak najszybciej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.