GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ma ktoś empetrójkę Aerosmith - Sweet Emotion ?

03.08.2006
22:57
[1]

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]

Ma ktoś empetrójkę Aerosmith - Sweet Emotion ?

bo jeżeli ktoś ma, to mógłby mi wysłać na [email protected]

z góry dziękuję.

03.08.2006
23:41
[2]

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]

up!

04.08.2006
00:37
[3]

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]

to samo co wyżej

04.08.2006
00:43
[4]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Juz sobie ide, ale jesli do jutro nie znajdziesz to wysle z rana.

04.08.2006
01:02
[5]

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]

którego jutra - dzisiejszego czy jutrzejszego? :D

Jedyne co znalazłem to 15 sekundowy skrót na jakiejś japońskiej stronie, więc możesz śmiało wysyłać. :]

04.08.2006
01:06
smile
[6]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

proszę, masz 24 godziny na zapoznanie się z utworem :)

04.08.2006
01:18
smile
[7]

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]

Mr Nice Guy - obiecuję, że po tych 24 godzinach utwór trafi na moją mp3kę i będę znał już go na pamięć, więc nie będę się z nim zapoznawał, a jedynie wykorzystywał. Znaczy się słuchał :)

04.08.2006
01:26
[8]

thekid2 [ iLove ]

piokos -- > A masz może 'Cryin' ? :P

04.08.2006
01:28
smile
[9]

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]

właśnie Piokos - pochrzaniły mi się tytuły. Też mi chodziło o Cryin - przepraszam za fatygę :)

04.08.2006
07:16
[10]

MR.MANIAK [ Senator ]

eMMeS---> masz już ten Cryin?

04.08.2006
07:30
smile
[11]

MR.MANIAK [ Senator ]

Jak jeszcze nie macie to prosze:

04.08.2006
07:31
smile
[12]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

Jezu! Ale wybrzydzacie:

;)

ps. a może o Crazy wam chodzi, hę?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.