eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]
Ma ktoś empetrójkę Aerosmith - Sweet Emotion ?
bo jeżeli ktoś ma, to mógłby mi wysłać na [email protected]
z góry dziękuję.
eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]
up!
eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]
to samo co wyżej
KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Juz sobie ide, ale jesli do jutro nie znajdziesz to wysle z rana.
eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]
którego jutra - dzisiejszego czy jutrzejszego? :D
Jedyne co znalazłem to 15 sekundowy skrót na jakiejś japońskiej stronie, więc możesz śmiało wysyłać. :]

piokos [ Malpa w czerwonym ]
proszę, masz 24 godziny na zapoznanie się z utworem :)

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]
Mr Nice Guy - obiecuję, że po tych 24 godzinach utwór trafi na moją mp3kę i będę znał już go na pamięć, więc nie będę się z nim zapoznawał, a jedynie wykorzystywał. Znaczy się słuchał :)
thekid2 [ iLove ]
piokos -- > A masz może 'Cryin' ? :P

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]
właśnie Piokos - pochrzaniły mi się tytuły. Też mi chodziło o Cryin - przepraszam za fatygę :)
MR.MANIAK [ Senator ]
eMMeS---> masz już ten Cryin?

MR.MANIAK [ Senator ]
Jak jeszcze nie macie to prosze:

piokos [ Malpa w czerwonym ]
Jezu! Ale wybrzydzacie:
;)
ps. a może o Crazy wam chodzi, hę?