
seblen [ Legionista ]
ni.bi.ru problem
nie wiem jakie jest hasło w biurze barbory, a nie mogę jechać windą w górę

@lb@tros [ Horned Reaper ]
hasło to felix

seblen [ Legionista ]
takie było w domu barbory ale w archiwum nie działa
jackowsky [ ]
w archiwum też działa ;) trzeba je napisać wspak "xilef"

seblen [ Legionista ]
dzięki za pomoc
lo0ol [ Jónior ]
na golu masz spoiler do nibiru
kilka pierwszysch scen jest za free ... dalsze dla posiadaczy abonamentu