GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ni.bi.ru problem

03.08.2006
20:38
smile
[1]

seblen [ Legionista ]

ni.bi.ru problem

nie wiem jakie jest hasło w biurze barbory, a nie mogę jechać windą w górę

03.08.2006
20:49
smile
[2]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

hasło to felix

04.08.2006
10:23
smile
[3]

seblen [ Legionista ]

takie było w domu barbory ale w archiwum nie działa

04.08.2006
10:25
[4]

jackowsky [ ]

w archiwum też działa ;) trzeba je napisać wspak "xilef"

04.08.2006
15:22
smile
[5]

seblen [ Legionista ]

dzięki za pomoc

04.08.2006
17:37
[6]

lo0ol [ Jónior ]

na golu masz spoiler do nibiru

kilka pierwszysch scen jest za free ... dalsze dla posiadaczy abonamentu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.