
karollus [ parek v rohliku ]
Co to za piosenka ? :D
Szukam pewnej piosenki. Nie znam słów, więc postanowiłem użyczyć swego głosu i zanucić kawałek. Utworek jest raczej zabawny, podobnie jak mój głos, który specjalnie w tym celu zniekształciłem :P
Ładnie ? :) Mam nadzieję, ze udało mi się uchwycić melodię. Nie śmiać się.

Snorty [ Raszyński Wariat ]
Kawałka nie znam, ale Twoje wykonanie pewnie i tak jest lepsze...prawie mnie zabiłeś :)

VYKR_ [ Vykromod ]
...Fasolki?!

karollus [ parek v rohliku ]
Chyba nie, tam po angielsku śpiewają :P

MR.MANIAK [ Senator ]
Chciałem pomóc, ale nic mi nie przychodzi do głowy

MAROLL [ Legend ]
Całkiem oryginalne rozwiązanie. Nie znam tytułu, ale gratuluje pomysłu :]
karollus [ parek v rohliku ]
(ł)up
edit:
po szybkim 'papapapa' są słowa zamiast 'papapa..' :o

piokos [ Malpa w czerwonym ]
karol, na flecie grasz?
karollus [ parek v rohliku ]
nie..na oboju :P
moze jednak ktoś wie ? :( ej, bo już nigdy nie zaśpiewam.

karollus [ parek v rohliku ]
jeszcze jedna próba.